P: Honda Forza 300 (nový model 2018)

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 12. 2018 11:27

V tomhle ma ace pravdu, hlavne zacina byt problem v tom, ze je cim dal vic nedotknutelnych, kteri ziji v paralelni spolecnosti...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2018 11:36

A v te cine jsou si vsichni rovni? Hele nezijnv bludu o rovnosti. Ze si nejsme rovni je dobre tak to bylo je a bude.

-- 25. 12. 2018 11:37 --

OTA21 píše:Skoro vždy.


Takze mam psat kykyt?
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 12. 2018 11:47

JardaB píše:V tomhle ma ace pravdu, hlavne zacina byt problem v tom, ze je cim dal vic nedotknutelnych, kteri ziji v paralelni spolecnosti...

Máš panickou hrůzu ze tří uprchlíků, ale možnosti zneužití toho absolutního dohledu nad obyvatelstvem ti jsou u říti.
Myslím, že žiješ ve špatný zemi. Jinde by to bylo líp.
A nemyslím to nijak útočně.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 25. 12. 2018 11:54

tak v Číně si rovni nejsou, sociální komunismus tam nepanuje. Princip kreditního systému je že pravidla jsou od toho aby se dodržovala a ne ojebávala. To která konkrétní to jsou pravidla v Číně je jiná diskuze a nedá se uplatnit na jiné kultury.

On i ten český bodový systém na řidičáky má v praxi dobrý vliv na společnost i když jednotlivcům samozřejmě vadí. Bankovní instituce kreditní systém také mají a podle kreditní historie (tj finančního chování) má žadatel o finanční produkty výhody/nevýhody podle credit history. Takže kreditní hodnocení jednotlivců funguje na různých levelech a službách.

Jako volnou společnost bez pravidel nelze udělat, to je ideál hipíků. Stačí když byl magazín Metro zadara.... do pár minut rozebranej protože to kde kdo bral po balíkách. Blbost, ale zcela reflektuje nutnost nastavení a dodržování pravidel.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 12. 2018 11:56

Nemam zadnou hruzu z uprchliku, aby bylo jasno. A nejaka silnejsi paka na neprizpusobivou cast obyvatelstva by imho byt mela.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 25. 12. 2018 12:00

goes píše:Takze mam psat kykyt?


To je vyjmenované slovo, to se nepočítá.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 25. 12. 2018 12:07

Tyjo bud sem blazen ja a nebo vy, ale ten kreditní system pro me predstavuje peklo na zemi.Nechapu jak nekdo muze napsat ze je to dobra věc :D a vůbec brat si za vzor cinu kde porad frcej gulagy je docela mazec.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 12. 2018 12:27

Hele, ono kreditní systém sám o sobě nemusí být špatný, problém je a bude v jeho zneuzitelnosti. Nelibis se kredity dolů. Prostě to nemůže reálně fungovat. Nemyslím si, že je něčeho takového potřeba. A co se vyjebavani se systémem týče, ono by stačilo, kdyby se začalo vymáhat zákony, které platí. Ale to by se muselo chtít, že? A to je ten hlavní problém. Chybí vůle.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 12. 2018 12:45

kdyz to tak ctu tak takovy ty temny scifi z budoucnosti kde jsou lidi sledovany na kazdym kroku a i doma a za kazdej sebemensi prohresek je tvrdej trest jsou asi docela realny a lidi tomu budou jeste tleskat.Budou si rikat juchuu, sice jsme ztratili komplet svobodu, ale uz se nemuze stat ze mi nekdo lohne penezenku v tramvaji, to je skvele.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2018 12:47

ace2 píše:tak v Číně si rovni nejsou, sociální komunismus tam nepanuje. Princip kreditního systému je že pravidla jsou od toho aby se dodržovala a ne ojebávala. To která konkrétní to jsou pravidla v Číně je jiná diskuze a nedá se uplatnit na jiné kultury.

On i ten český bodový systém na řidičáky má v praxi dobrý vliv na společnost i když jednotlivcům samozřejmě vadí. Bankovní instituce kreditní systém také mají a podle kreditní historie (tj finančního chování) má žadatel o finanční produkty výhody/nevýhody podle credit history. Takže kreditní hodnocení jednotlivců funguje na různých levelech a službách.

Jako volnou společnost bez pravidel nelze udělat, to je ideál hipíků. Stačí když byl magazín Metro zadara.... do pár minut rozebranej protože to kde kdo bral po balíkách. Blbost, ale zcela reflektuje nutnost nastavení a dodržování pravidel.

Jenze na kreditu jede plebs. Kteremu to za co body jsou anejsou urci nedotknutelni. V cem je to super netusim. Ale clovek co dokaze makat pro arabace a zit v zemi kde funguje neco podobneho to logiccky bude odlavovat
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 25. 12. 2018 13:07

Protože to vidím ze všech stran. Samozřejmě se mi líbí jako jednotlivci mít v ČR všechno v piči a dělat si co chci a vyjebat s uřadama kdy se mi zamane. Na druhou stranu vidím v Qataru jak 10% obyvatel je schopný umenedžovat dalších 90% přistěhovalců z převážné většiny ze zemí 3. světa a to s téměř nulovou kriminalitou, protože jsou tu pravidla striktní a pragramatická. Evropa se sesrala z jednotek % a bude ještě hůře, protože nemají pravidla a dělají si co chtějí a už to nikdo nezmění.

Proč mi pořád vsunujete že chci stejný systém jako v Číně, ten nelze pro evropskou kulturu aplikovat. Ale líbí se mi pointa kreditového systému jako myšlenky. Máš tu lidi s desítkama přestupků, trestů, soudních zákazů a mají to všechno v piči a navíc mají úplně stejná práva a výhody jako bezúhonný občan. Navíc nesouhlasím aby jakýkoliv xindl co se dostane potencionálně do ČR pobýval podobných práv jako občan ČR. Měl by mít pouze právo pracovat, držet hubu, užívat si bezpečí a chovat se podle pravidel. Jinak eject zpět do díry odkud přišel.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2018 13:09

Vadi mi na tom to ze bude nekdo kdo bude ten system kreditu urcivat. a nedelam si iluze jak lehce se to da zneuzit. Takze ne.

-- 25. 12. 2018 13:13 --

Zamykam vlakno resi blbosti
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 25. 12. 2018 13:13

Řekneš srali na nej mouchy a hned do vazby
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků