Prodám Škoda Fabia 1 1.4MPI 44kW

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 16. 8. 2018 00:26

To raději Punto ze stejného roku, za ty peníze možná i s klimou. Bude (resp. bylo bývalo by pro mě) ve všech směrech lepší. Akorát není tolik populární mezi zloději. Už jen ten simplyklevr výsměch s malým pravým zrcátkem a notoricky praskající žárovky, bych nemohl vystát. Co jsem měl na Puntu nejraději, byla nadprůměrná úroveň odhlučnění. Tomu se např. Swift z roku 2016 (resp. 2011) ani nepřiblížil (o Fabii nemluvě). Vše subjektivně hodnoceno.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 16. 8. 2018 05:43

Majitele to parkuji pred sousednimi baraky, aby nevypadali jako socky, je to takovy ksunt, ze i zlodej se tomu radeji vyhne obloukem, cikan by si o to neoprel ani kradene kolo, no hlavne ze to ma klimu.
:D
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janajda 16. 8. 2018 07:24

Vočko: Putno ze stejné doby je v rodině taky a asi jsme každý narazili na jinou úroveň hluku, ale F1 je rozhodně tišší...proti Corse C i proti Puntu (2004 tuším)

Pravý zrcátko je...no...divný :-D

Žárovku jsem nevyměnil ani jednu a všechny svítí. A myslím že rodiče manželky s tím taky neměli problém, když to bylo jejich auto.


A ještě megapodpora prodeje: Je vyměněnej řetěz vč. kravin okolo. A vážně se ten motor zklidnil. Na jízdě nebo spotřebě to není vůbec poznat, ale na zvukovým projevu je to hodně velikej rozdíl :!:
Garáž: P5008 1.6THP
Živě: Lenovo R500&T510
janajda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janajda 12. 9. 2018 20:08

Prodáno...a bylo dost zájemců, byť vyhrál hnedka ten první.

Takže vlákno lze zavřít, smazat, přesunou do pekla...
Garáž: P5008 1.6THP
Živě: Lenovo R500&T510
janajda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 20:27

Ok zamykam to tu.

LOCK
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 9. 2018 20:37

zkouška
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 13. 9. 2018 04:40

Furt to jde. :D
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 13. 9. 2018 05:05

janajda píše:Prodáno...a bylo dost zájemců, byť vyhrál hnedka ten první.

Takže vlákno lze zavřít, smazat, přesunou do pekla...


Velká gratulace tomu druhému a dalším v pořadí.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 13. 9. 2018 05:39

Za kolik prodano? Za tech 38000 Kc?
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 9. 2018 05:50

Vlastnictvi auta znacky skoda se "vyplati" fakt jen kvuli naslednymu prodeji. Ctyri petky za starej krumpl bez vybavy . . .
Punto v takovym stavu by nebylo prodejny ani za dve petky :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 9. 2018 07:36

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janajda 13. 9. 2018 07:37

No...jako moje nároky na výbavu, výkon a "mládí" to nesplňuje, ale určitě to ještě někomu bude dělat radost, o tom žádná...
Co se ceny týče - nestačil jsem se divit, šla za těch 38k. A ano, je to proto, že je to Škodovka v ČR :)
Na druhou stranu: Servisně superlevný, navíc nerozbitný MPIčko :)
Garáž: P5008 1.6THP
Živě: Lenovo R500&T510
janajda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 13. 9. 2018 07:39

janajda píše:No...jako moje nároky na výbavu, výkon a "mládí" to nesplňuje, ale určitě to ještě někomu bude dělat radost, o tom žádná...
Co se ceny týče - nestačil jsem se divit, šla za těch 38k. A ano, je to proto, že je to Škodovka v ČR :)
Na druhou stranu: Servisně superlevný, navíc nerozbitný MPIčko :)


Určitě. Nějakýmu dědkovi na cestu do kostela.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 13. 9. 2018 12:34

Já Fábii MPi-OHV uznávám jako trvanlivý poměrně stroj, ale Fusion od K86 vedle je mnohem lepší volba. Motor má výkonnější a spolehlivý přinejmenším stejně, lepší vnitřní prostoru, lepší výbava obsahující ty skutečně potřebné věci. Když pominu motor, tak je Fábie i problémovější, protože jsem o tom obyčejném laciném fordu nikdy neslyšel že by mu uhnívaly elektrický svazky, houfně odumíraly elektrohydraulický serva, a navzdory pověsti fordu a realitě na tabák prohnilých Focusů, Mondeí atd.. Je Fusion v odolnosti hnilobě alespoň průměrný... viděl jsem mraky beznadějně shnilých Fabií 1, ale Fusiona zatím ne, byť trochu olezlé už taky jsou... Když zahrnu ostatní motory, tak ty jsou ve Fabii 1 vyloženě nahovno, nebo je jich tak málo že je to reálně takřka nesehnatelné...

Za to inzerovanou Fabii bych nedal víc než 20-25kkč podle stavu při blízkém ohledání.... Protože za 35kkč jde koupit poměrně dost aut co jsou alespoň v některých ohledech lepší...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 14. 9. 2018 20:16

Tak jasne, nedal bys za ni vic jak 20 tacu, ale obratem bys ji strelil za 40 tacu, protoze by to slo.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků