Pontiac Grand Lemans 1978

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tos_ 10. 8. 2018 21:03

Že máte oba starost po šesti dnech od posledního příspěvku zde a pěti dnech od posledního příspěvku směrem k němu v zamilovaném koutku. Za mě je to uzavřeno.
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod salam01 10. 8. 2018 21:07

Tobě může být u řiti, kdy čtu jaké téma. Nicméně jsem rád, že je to uzavřeno, a že nás čeká návrat na tvou obvyklou úroveň, člověk zas nemusí mít všechno.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod tos_ 10. 8. 2018 21:09

Však mi to u řiti je, jen jsem si původně myslel, že jako jeden z mnoha podnětů pro vytvoření onoho koutku bylo i toto téma, no a vono asi nic.
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 8. 2018 21:23

MV_cz píše:Je to hrozná ***** :D, měli jsme 2105 od novoty. Vůbec nevím, proč to tehdy (okolo 1995?) nakonec tatík koupil, rozhodoval se mezi esínem a zvítězila Lada. Přitom zkušenosti měl s dědovou 2101.
Nová ze salůnu tehdy v Jaroměři, matně si pamatuju, že to mohlo stát 150 000? :hm. Hnilo to prakticky od novoty a furt se tam něco sralo. Ale často to očumovali kolemjdoucí úkáčka a i pár nabídek na koupi bylo 8-D

What?! Naši koupili 2105 jako novou v roce 1985 :hm Jestli si dobře pamatuju, tak se to ani nějak nesralo, jen k jízdním vlastnostem byly výhrady. A pak už v roce 90 žlutý fávo :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 8. 2018 21:28

meli jsme po 1600 jak 2105 a pak 2107 a bez problemu
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 8. 2018 22:29

Arnie J píše:
MV_cz píše:Je to hrozná ***** :D, měli jsme 2105 od novoty. Vůbec nevím, proč to tehdy (okolo 1995?) nakonec tatík koupil, rozhodoval se mezi esínem a zvítězila Lada. Přitom zkušenosti měl s dědovou 2101.
Nová ze salůnu tehdy v Jaroměři, matně si pamatuju, že to mohlo stát 150 000? :hm. Hnilo to prakticky od novoty a furt se tam něco sralo. Ale často to očumovali kolemjdoucí úkáčka a i pár nabídek na koupi bylo 8-D

What?! Naši koupili 2105 jako novou v roce 1985 :hm Jestli si dobře pamatuju, tak se to ani nějak nesralo, jen k jízdním vlastnostem byly výhrady. A pak už v roce 90 žlutý fávo :D

Je to tak, asi horší kvalita výroby :D nebo ti to tehdá tak nepřišlo :-P Jako určo to bylo docela dlouho po revoluci, pamatuju si na katalog kde bylo (stříbrný?) Esíno za nějakejch baťovskejch x99 tisíc ... a pak jsme jeli pro Žigula. Jako jo nový auto i tak, ale já jako malej smrad taky vytušil, že žádná výhra :D
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 8. 2018 22:31

Já si teď vzpomněl, že ji koupili v roce 84 za 70 tisíc a prodali v roce 90 za 64 tisíc. A já si jako malej smrad říkal, že litr za rok je pěkně malej provar :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 8. 2018 22:32

Tvl to teda civil hadr 8-) Na to tehdy museli stát frontu nebo nějaký známosti? ;-)
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 8. 2018 22:34

No nějak přes příbuzenstvo a po známosti se to sehnalo v Košicích, jeli pro to celou noc vlakem, prachy v kabelce, vlak prej plnej podivných individuí :)
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 8. 2018 22:35

To není jak dneska, tehdy byla i koupě auta dobrodružství :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod tos_ 10. 8. 2018 22:35

Dneska by tam jel jen s mobilem a zaplatil Revolutem, hezky nám ta doba pokročila.
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 10. 8. 2018 22:36

dneska je stale koupe dobrodruzstvi, dodani rok apod.
evlo
Veterán

Odeslat příspěvekod .Jelen. 11. 8. 2018 01:27

Právě, ale bude se tvrdit, jak se dřív čekalo a lidi si z toho dneska dělají *****, přitom teď čekají zrovna tak nebo víc.
Ve frontách v obchodech a před obchodama stojí taky.
Z vyprávění vím, že z mojí rodiny si do fronty dřív chodila stoupnout jen babička, jinak nikdo.
Dneska občas překecá i dědu, aby si šli zas stoupnout do fronty ve čtvrtek. :D
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 8. 2018 03:53

Ale rozdíl je, že dnes čekáš na to svoje vysněné auto/telefon, protože chceš.
Dřív jsi čekal, protože nic jiného nezbývalo. Děda kempoval před Mototechnou 3 dny v r 1977 tuším, a střídal se se švárou, aby dostal toho žigula, aby vůbec měli čím jezdit.
Telefonní linka domů? 5 let naši čekali na podvojku, a to bylo rychlé.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod Sauron 11. 8. 2018 07:24

Arnie J píše:No nějak přes příbuzenstvo a po známosti se to sehnalo v Košicích

U nas to bylo to same, akorat na opacnu stranu - do Karlovych Varu :D
Sauron
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor