BMW 130i

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 18:59

julius7 píše:Keby to predal za povodnú inzerovanú cenu, tak by to, myslím, napísal...Až by si kupujúci priamo želal, aby cena zostala tajná, tak by som to chápal...Ale nemyslím si, že majú takúto dohodu...
To utajenie ceny aj tak nevedie k ničomu. Doležité je, že to predal, dohodli sa , to je podstatné...Tiež moc nechápem, prečo je to taký problém napísať...
Veď, od čoho je potom tá diskusia...

Výborně, tak už víme, co si Ty myslíš a co nechápeš a teď počkáme, jestli cenu napíše nový majitel, ok? ;-)

Respektive jestli nový majitel vůbec napíše, že to koupil a nenechá si to z nějakého důvodu zatím pro sebe. Pro nějakou párdenní srandu a trochu spekulací, aby nebyla nuda, bych to klidně pochopil, kdyby to tajil nebo to trochu oddaloval :-)

Kdyby kupující nebyl garážník, klidně bych cenu napsal hned, to víš, že jo. Ale takhle ne. Mimochodem, když někdo napíše po prodeji cenu, jak poznáš, jestli nekecá a prodal za cenu z inzerátu nebo jestli jen dělá machry a prodal o 100 tisíc levněji?

Tak jak Ty nechápeš, proč je problém napsat cenu, tak já třeba nechápu, proč na tom tak bazíruješ a proč Tě to tak moc zajímá a proč Tě to vlastně vůbec zajímá ;-) Nemyslím to zle, jen se prostě divím... Kdo ví, jestli Ty nejseš ten Slovák, který měl limit 8k Eur a dopisoval si se mnou :mrgreen:

-- 14. 7. 2018 20:04 --

MELLO píše:Tvl, teď sem na to ze srandy kouknul ana Tipcars a nejlevnější co má najeto půl baňky, stojí skoro 80tis. a nejdražší 140tis. To sou stále ještě pořádný řachy naprosto nesmyslný.

Fabie no :-) A ještě RSová :-)

Kolega z bývalé práce kdysi koupil 1.9SDI a po 5letech a jím najetých cca 90k km ji prodával ještě se ziskem :mrgreen: Škodovky si drží cenu a asi jsou i dobrá investice i v té skoro nejchudší verzi :-)

-- 14. 7. 2018 20:11 --

_maty_ píše:Tskze glider si pro to prijel? :D

Ty něco víš? :nenapadne :potichu

-- 14. 7. 2018 20:11 --

tos_ píše:Spel prodal fofoně a rozbil další prasátko?

https://www.youtube.com/watch?v=cKRnu9mKF-Q :mrgreen:
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 7. 2018 19:31

Hlavne klídek... ;-)
Sme na garáži...

Tak nepoznám, či nekecá, ale netreba z toho robiť vedu...Ale načo by normálny rozumný človek musel v tomto klamať ? Nevidím dovod...Každý chce svoje auto predať, čo možno s najlepšou cenou a keď nie, potom zľavuje. Až aj predá lacnejšie ako povodne chcel, nič sa nedeje, veď predsa ide aj tak o dohodu 2 strán...
Nebazírujem na tom, aby si prezradil cenu, keď nechceš, len ma to zaujímalo...
Ten Slovák, čo s tebou jednal nie som. 130i je nevšedné zaujímavé auto, len som chcel vedieť za akú cenu sa to reálne predalo...
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 19:47

"Tak nepoznám, či nekecá, ale netreba z toho robiť vedu...Ale načo by normálny rozumný človek musel v tomto klamať ?"

Tak třeba zrovna proto, aby všem dokázal, že jeho cena byla správná nebo aby zamachroval před někým, kdo mu auto/cenu zkritizoval, atdatd...

Já Ti sem cenu klidně napíšu i se soupisem položek v součtu za pár set korun, který jsem k autu dal vlastně zadarmo, byť jsem nemusel a mohl si je nechat a používat v jiném autě, když to bude pro druhou stranu ok.

A cena tady stejně téměř určitě proběhne. Ale proč bych to dělal, když nevím, jestli chce i druhá strana (a volat mu do auta kvůli tomu nebudu). Co když bude doma manželce tvrdit, že to stálo půlku, aby si koupi takové staré a drahé blbosti obhájil? A bojí se, aby si nepřečetla skutečnou cenu :D Co když já budu doma tvrdit, že jsem prodal za půlku, abych měl nějaký peníze bokem a bojím se, aby si to tady někdo nepřečetl a neřekl to matce mého dítěte, páč z našich mladých let se s několika garážníky zná osobně? Co když si nechal do kupní smlouvy napsat vyšší cenu než tu z inzerátu a za 2 roky bude chtít na prodeji vydělat? Atdatd... Těch potenciálních důvodů, proč někde nešířit cenu může být hromada ;-)

Kdybych prodal cizímu, bylo v prvím postu hned napsáno "Uff, tak zdárně prodáno za X korun českých :-) "

Když to napíše druhá strana tak ok, dozvíš se to a když z jakéhokoliv důvodu chtít nebude, zůstane to takhle, to je celý ;-) A nechápu proč se to tak řeší :hm
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 14. 7. 2018 19:53

Toľko písmenok kvôli autu za cenu fábie junior.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 7. 2018 19:54

Tak to nebyl glider, uz jsem o nej zacinal mit strach, prvni arnikruhac v pangejte :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 20:03

tomanr píše:Toľko písmenok kvôli autu za cenu fábie junior.

Přesně tak, máš úplnou pravdu. Ale i tak se najde dost troubů, kteří si to stejně přečtou :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 7. 2018 20:18

Me je teda u ***** za kolik jsi to prodal, prijde mi, ze je kolem toho uplne zbytecne halo, dulezite je, ze jsou obe strany spokojene..

Co me ovsem vic zajima a je to zajimavejsi nez cena, kdo to koupil :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 20:22

To nevím, jestli jsou obě strany spokojené :D Já bych se nebránil prodeji klidně za 300, kupující by chtěl určitě koupit třeba za 180 :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 14. 7. 2018 20:26

To byl určitě Mello
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 20:28

Na něj by to bylo asi slabý, kdyť měl FRS, ta trhala ruce... :D Tohle ruce netrhalo :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 7. 2018 20:34

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 14. 7. 2018 21:22

FRS trhá ruce, 130i trhá koule :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Špacírek 14. 7. 2018 21:33

Koupil jsem ho za 245 000kč.
Spokojenost, cesta domů radost.
Ještě jednou díky.
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2018 21:54

Maminka mě učila, že lhát se nemá :hm :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 15. 7. 2018 06:35

Slyšel jsem jen, co to stálo psychicky… to se na peníze nedá přepočítat.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků