P: Semínko od Ferrari

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 5. 2018 09:08

Asi takto.

Mít to Klímu, tak to není špatná nabídka. Tyhle Pandy se prodávají dobře. Ale jaksi auto bez klimatizace je už cca 10 let v zásadě Neprodejne, takže čekat zase na nějakou paní učitelku, ale ty mají zase hluboko do kapsy, takže je to začarovaný kruh.

Za tyhle peníze bych to taky nekoupil, za 35 by to bylo reálnější. Ono správně uvadis rozdíly oproti 1,1, ale cilovce je tohle už po tech letech úplně fuk.

-- 6. 5. 2018 10:14 --

No.... Ty auta jsou inzerovane fakt za docela dost, otázka je jak se ti točí. 35 je možná málo, tak opravují na 45. Zbytek platí. Ono u tohoto auta jestli má najeto 100 a nebo 50 je celkem jedno. Věcí na tom neodchází ani tak v souvislosti s km, jako spíše časem. Ale zase ne každý tomu rozumí, tak nižší nájezd je vždy obecně výhoda.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 5. 2018 09:19

Čekám teď na vhodný Lupo/Arosu a vzhledem k plánovanýmu využití je klima obtížný *****ítko a budu rád, když v autě nebude. A tak to může mít spousta lidí.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 5. 2018 09:24

Na 10km tam a 10 zpet staci spustit okynka.. je to lepsi jak favorit a co jsem se s nim najezdil.. strejda bude na konci roku prodavat getz s 20kkm.. uvidime jestli ho vezmem nebo se to poresi jinak ale chce za to 40kkc
Anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 6. 5. 2018 09:28

wolff jestli ještě není, tak by měl jít do politiky :D Za 3/4 roku jsem pustil klimu 2x, když jsem si vzpomněl, že bych měl prohnat chladivo okruhem, auto bez klimy bych sice taky moc nechtěl, ale tohle prdítko na mylý nájezd klidně. imho idální adept na koupi je důchodce s vorezlým fáčkem.

mistr: lupo tdi?
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 5. 2018 09:31

garážmistr píše:Čekám teď na vhodný Lupo/Arosu a vzhledem k plánovanýmu využití je klima obtížný *****ítko a budu rád, když v autě nebude. A tak to může mít spousta lidí.


No nevím. Jako ano, na druhou stranu pochybuji, že by někdo u dvou identických aut člověk sáhl za stejné peníze po autě bez klimatizace, protože k...o.

Pochopím ještě že si někdo za to nechce výrazně připlatit..., Ale je to pofidérní. Ono opravit Klímu většinou lze a k tomu, když se poděla, tak je to v podstatě auto bez ní.

Já teda u žádného auta problém s klimou neměl, takže pokud se nejedná o zanedbané auto, nebál bych se toho. To už se můžeme bavit rovnou o hledání auta bez ABS, které když se vydrbe, tak neprojdes na STK.

-- 6. 5. 2018 10:36 --

Jinak mne by se panda taky líbila, ale ideálně červená nebo modrá metalíza, výbava emotion, hlíny, aut. Klima.

Takovýho matka bych si nechal líbit, km do 100, rok výroby libovolný, cena do 50, motor 1,2.

:-)

Něco takového akorát s aut. Klimou a za min:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list
Naposledy upravil maincoonsback dne 6. 5. 2018 09:40, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 5. 2018 09:39

one-z píše:wolff jestli ještě není, tak by měl jít do politiky :D Za 3/4 roku jsem pustil klimu 2x, když jsem si vzpomněl, že bych měl prohnat chladivo okruhem, auto bez klimy bych sice taky moc nechtěl, ale tohle prdítko na mylý nájezd klidně. imho idální adept na koupi je důchodce s vorezlým fáčkem.

mistr: lupo tdi?

Litr. 13km do práce 13 zpět. Potenciál compacta využiju z 5% a zbytečně najíždím km. Teď to řeší skůtr, do října chci mít přichystaný hopsadlo.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 6. 5. 2018 09:56

Jo to chápu a nedivím se, já jezdím sice podstatně dál, ale po 40 tkm trochu začínám mít stejný pocit u 1er, že jí strašně málo využiju na tý mojí nejnudnější trase na světě a jen najíždím km. Uvidím jak mi sedne motka a jestli jo, tak u ní klesne nájezd na nějakých 6-10 tkm za rok, pak bych asi začal přemýšlet co a jak dále.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 6. 5. 2018 10:02

Na 40km bych z toho udělá veselou trasu. Jsem takhle málo nikdy nejezdil, když je všechno zahřátý, jsem skoro v cíly.
6-10 už je na benzín, buřt ti prodá 130i.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 5. 2018 10:09

Ja se pridavam k taboru tech, co jim toprijde bez klimy tragedie, na druhou stranu si myslim, ze cilovy kupujici tohoto auta absenci klimy prezije.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 5. 2018 10:30

Já bych teda auto bez klimy nechtěl ani na 2 kilometry. Nejsme ve středověku kua :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_Km 6. 5. 2018 11:08

Přesně. Navíc nedávno když jsem odjížděl z práce, tak jsem viděl v protisměru svižně zastavovat auto (za volantem holka, vedle kluk) a podle gestikulací vyháněli z otevřeného okna nějaký (s největší pravděpodobností bodavý) hmyz. Docela zábavné pokoukání. :-)
Marek_Km
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 5. 2018 11:35

Arnie J píše:Já bych teda auto bez klimy nechtěl ani na 2 kilometry. Nejsme ve středověku kua :D

+1000
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 6. 5. 2018 11:51

garážmistr píše:Na 40km bych z toho udělá veselou trasu. Jsem takhle málo nikdy nejezdil, když je všechno zahřátý, jsem skoro v cíly.
6-10 už je na benzín, buřt ti prodá 130i.

Slo by, ne, ze ne, ale nejak posledni dobou prevazuje rychlost a 99,9 procentni jistota, ze dojedu bez zdrzeni, oné nudne trasy, ona na dojíždění je supr, 50 km za 35 min den co den se spotrebou do 5,5 je supr. S motkou budu muset na okresky, zas s ni moc nehrozi, ze zůstanu viset za autobusem, mlikarem apod. na uzke okresce.
No taky uz sem se dost predbehl a ta 130 me napadla, ale sou drahy :))


Myslim ze hmyz me stejne neodradi, pro me to je relax jak prase, vypadnout po celym dni z klimatizovany kancelare, stáhnout okna a nechat na sebe foukat teply vzduch pri jizde, kabrio bych asi i uzil no.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 6. 5. 2018 11:53

Pokud není vyloženě hic a nejede se v smradlavé koloně, jezdím většinou se staženým okýnkem, ani rádio neposlouchám ( motor a výfuk vede :-) ), max. na dálnici.
Nevím jestli za tyhle prachy, ale okolo 50 se prodá i bez klimy.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 6. 5. 2018 11:53

Wolf opet nezklamal a pobavil :D

az to budu chtit prodat, coz se tak aktivne bude dit od pulky cervna, tak tam nahodim 50 - 55 a myslim, ze to za tu cenu pujde.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků