Fabia II 2007, 64 000 Kč

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 9. 3. 2018 15:14

Mno len toroid zozere cely kufor...kombik ruls.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 3. 2018 15:15

To nejni místo rezervy? Bych se na plyn do novýho dneska už pomalu vyprd
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 3. 2018 15:22

MV_cz píše:
MELLO píše:Vyser se na to a jezdi dál Hurvínkem. Podívej na mě, taky se nehrnu do výměny a to mám 3/2012.

Navíc hopův hurvajz je jediná koukatelná varianta kterou jde vzít na milost, krátká, tmavý světla, pěkná modrá a RS nárazník

Přesně tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 3. 2018 15:26

misto rezervy to mam. jen sem si priplatil asi 5kilo,takze se o 8 cm zvednula deska v kufru. tzn dojezd na plyn to ma 550 az 600 km. kufr je uplne prazdny. i kdyby nebyl,stejne jezdim sam.

plyn beru jen od flagy,je asi o kacku drazsi,nicmene za celou dobu provozu jsem nezaznamenal zadne cukani atd. co deset tis km jezdim k autogas bartak na revize. lidi ho nemaj radi,ze je morous a kdesi cosi. on je spis unavenej furt dokola vysvetlovat lidem,ze ten plyn ma vyhody ale i jista pravidla a omezeni. kdo na to nese re a dodrzuje nekolik jednoduchych pravidel ,nema problem. plus musi byt vhodny i motor ,co se prestavuje. jinak samozrejme vim,ze tady na garazi nema plyn na ruzich ustlano........
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 3. 2018 16:03

A rezervu mas kde?
Najskor zabera miesto v kufri.

-- 9. 3. 2018 16:05 --

Este by si mohol rozpisat naklady na plynak...mozno to TSI vyjde na km lacnejsoe.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 3. 2018 16:07

rezervu mam doma. v kufru je nejaka lepici sada. nejezdim nikde daleko,plus je blizko kolem mne nekdo znamej ,kdybych potreboval pomoc. za 22 roku co jezdim jsem pichnul asi 2krat,takze to nejak moc neresim....
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 9. 3. 2018 16:10

Rezerva je akorát zbytečná zátěž. Defekt řeší asistence.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 3. 2018 16:15

vyslo to na 20ku,jednou rocne revize kolem 600kc co stoji filtr a nastaveni. diky tomu,ze je tam plyn hned od novoty srovna plynar hodnoty podle toho ,co jsem mel u noveho auta.
tu spotrebu jsem popravde nikdy nepocital,tankuju jednou mesicne vervu za 300kc a to tak vyjezdim. je to nastaveny,ze nastartuji na benzin,ujedu podle teploty venku odhadem 1 az 5km a prepne se to na plyn. ze jedu na plyn poznam jen podle cvaknuti multiventilu,jinak nejaky ubytek vykonu neregistruji. prepne to bez zaskubani,po jednom valci. nikde nezastavuju,u baraku se rozjedu a jedu prakticky bez brzdeni 23km prumernou rychlosti 85km/h. jel bych vetsi pilu,ale jezdim spis v noci nebo brzo rano a bojim se srnek,zajicu a podobny haveti co v noci vylejza... cas 0,18 m https://www.youtube.com/watch?v=lw2_QkjbL7k&t=37s . to mam tak 3 krat behem cesty.
na skodaforu je chlapec,co ma stejne auto jako ja,tvrdi ze jezdi po prepoctu pod korunu. to ja asi ne,palubak mi ukazuje dlouhodobou prumernou spotrebu 6,7 benzinu. mozna tam neco navysej ty 205 gumy,mam stejny jak zimaky tak i letni.
Naposledy upravil hopa26 dne 9. 3. 2018 16:23, celkově upraveno 1
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 3. 2018 16:19

kembuaa píše:Rezerva je akorát zbytečná zátěž. Defekt řeší asistence.

Jj cakat niekde vprdeli kym pride asistencka a vymeni koleso...vlastne mozno to aj v pp mam, ale ani by mi nenapadlo vyuzit to.

Kamosovi prdla guma na Smaxe, ma iba lepiacu sadu cize prd.
Ako by to riesila asiatencka?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 9. 3. 2018 16:24

Odtah do servisu a výměna tam.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 9. 3. 2018 16:46

Siel do Fordu - nemali take, siel bedla do pneuservisu tiez nemali.
Takze cakal kym mu niekto doviezol zimaky.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 9. 3. 2018 16:48

To měl blbý.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod one-z 9. 3. 2018 17:36

Bez rezervy to je na prd, na delší cesty si beru buď jiné auto nebo hážu jedno kolo do kufru, v tu chvíli je ale plnej... Ty priority jsou zajímavý, mi by zas nevadilo auto na cng bez benzinové nádrže, pokud by mělo rozumný dojezd 600, spíš 800 km a k tomu adekvátní pořizovací cena.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 10. 3. 2018 20:08

bez rezervy ani metr.... jakmile jí vyndám, tak budu mít defekt...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 20:12

Já sem teda taky zastáncem plnohodnotné rezervy.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků