P: Seat Alhambra 2.0 TDI, BiXenon, závěs, PDC + Kamera, Navi

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2017 13:49

Tvl to je nějaký trolling saláme nebo co? Ta Déčkova citace včera 23:25 vypadá jinak.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 9. 2017 14:20

Opravdu by to bylo lepší takhle?

A opravdu to musíme řešit?
Salámovo uzavření, že je clany ***** myslím stačilo.
jendix píše:
Noclaf píše:Tenhle inzerat mi fakt neda.
Ano, ->cenikovka<- bude mozna nekde kolem 38. Coz znamena, ze tenhle kus je (s nakladama na prevoz, prepis apod.) za 1/3 cenikovy ceny uplne novy kary. A to ma natoceno ctvrt mice.
Je to nafta, mokry sen, ale tohle mi prijd uplne ulet cena. Jestli to nekdo za tu cenu koupi, tak fakt nevim co si o lidech myslet. Cena nad 9k€ mi prijde jako @#$!@$!@ - je super ze mam bozi vybavu...az to pak prestane jezdit, protoze se to rozsype, tak muzu ve stodole sedet na vyhrivanejch seslich, svitit slipkam xenonama a senzory zapipaji az budou zahanet kozy dovnitr.
Za 12k€ jsou smysluplnejsi petimistny povozy (i v nafte).


To jo, ale podivej se za kolik se alhambry i s vice kilometrama nabízí, orientoval jsem se podle nabídek jak v čechách, tak v německu. S přihlídnutím na výbavu jsem např. na bazosi s daným najezdem levnější nenašel. Jinak nejde jen o pět míst, ale o obrovský zavazadlový prostor. Pětimístná je i fábie s oktávkou, a podívej za kolik se např. se xenonama v podobném stáří a nájezdu prodává.

-- 19. 9. 2017 23:02 --

Vagi píše:jendix: hlavně všechny motory mazat vodičkama 0W16 (5W20) a nejlépe je tam nechat 50tkm na jeden interval. Jaký máš na to názor? (když si pracovně ve vývoji)


Všechno je hlavně otázka spotřeby, proto se jde tímto směrem hodně řídkých olejů. Jinak je to úplně stejný jako současně, díky downsizingu nedávno ještě neobvykle výkonné turbomotory, všechno je otázka vývoje. Pokud je motor na 0W20 dělanej, tak s tím nevidím žádný problém. Ale lejt to starejch motorů 0w20 je samo blbost.

Já osobně priorizuju místo běžný 5w30 spíš 5w40, která má větší teplotní rezervy.

-- 19. 9. 2017 23:09 --

clany píše:Já mám střední (3.3) benzín, jaký na to máš názor? A když už jsme u těch olejů, co takovej Eneos Sustina? :nenapadne


Nevím, je to otázka nároků, předpokládám že atmosfera, já bych dneska už asi do atmosferickýho motoru nešel, ale zase budou spolehlivostí malinko lepší a někdy i spotřebou.

Ten olej mi nic neřiká, ale obecně jsou podle mě trochu jednotlivý výrobci přecenovaný, pokud se nekoupí vysloveně nějaký Lidl olej (i když nemusí být špatný), přijde mi smysluplnější spíš zkrátit interval. To ti ale řekne každej.

-- 19. 9. 2017 23:11 --

To už jsme ale trochu odbočili od prodeje auta. :-D Co se ceny týče, pokud někdo má pocit že je vysoká, nebráním se při vážném zájmu hlubší diskuzi. Inzerát je dva dny starý, a každý musí začít na nějaké ceně. Já se holt orientoval podle aktuálních nabídek.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 9. 2017 14:21

Arnie J píše:Tvl to je nějaký trolling saláme nebo co? Ta Déčkova citace včera 23:25 vypadá jinak.

Jsem reagoval na jendixovy citace, déčko je divný sám o sobě. Si vem, co má za auta.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 14:22

salam01 píše:
clany píše:Ano dajme si do citace i uživatele a čas ať pak můžeme za 5 let dělat ze sebe ***** že to budeme furt dokola vytahovat...

Jsi *****? Jak bys řekl, že se tam ten čas dostal?
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2017 16:19

Bavil sem se ted jednim od vas. Zajimavy nazor tam maji na tebe :)))
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 20. 9. 2017 16:44

Pajjoun píše:Salámovo uzavření, že je clany ***** myslím stačilo.

Pája má pravdu.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 20. 9. 2017 17:50

goes píše:Bavil sem se ted jednim od vas. Zajimavy nazor tam maji na tebe :)))


čili, v kolektivu oblíben
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 9. 2017 18:06

Víc než to :oops:
anonym

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2017 18:09

Ale jo :)
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků