Citroen C3 1.4i 8V

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 7. 2017 14:43

Notebook zatim moc uspech nema, tak snad s timto kocarem to bude lepsi :mrgreen:

prodám Citroen C3, nejspolehlivější benzinový motor 1.4 8V, 54kW, rok výroby 2003, najeto 190tis.

Pravidelný servis, minulý rok měněný olej, šktrící klapka, svíčky, všechny filtry, nově vyměněny stabilizátory.
Servisní knížka vedena do roku 2010.

Ve 178tis měněny rozvody, táhla řízení, vodní čerpadlo.

Barva vínová metalíza, 4x airbag, zadní parkovací senzory, přední okna v elektrice, zámek řadící páky Defend Lock, potahy sedaček Velur, dálkový centrál, tažné zařízení.

Na svůj věk ve velmi dobrém stavu.

Možnost prohlídky v Nové Vsi Praha-Východ, kousek od Letňan.


77403419 (5).jpg
77403419 (5).jpg (46.46 ) Zobrazeno 4825 krát

77403419 (4).jpg
77403419 (4).jpg (43.22 ) Zobrazeno 4820 krát

77403419.jpg
77403419.jpg (58.76 ) Zobrazeno 4823 krát
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 20. 7. 2017 16:16

První auto, co bych možná s Fíkem pozávodil :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 7. 2017 16:29

Ten motor sem mel v zx, to byl dric. Sic to nejelo, ale taky to moc nezralo
Jaka je predstava o cene? Ne ze bych to chtel, i kdyz shanim neco na cestu na ukrajinu
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 7. 2017 16:37

Cenu jsem zapomel. 48tis plus dohoda.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 20. 7. 2017 18:25

petr: tak 1,4 v ZX byl základ, ale šlo s tím poměrně spokojeně žít, to auto mechanicky drželo a moc nehnilo. ZX je dobré auto, pro převlek jménem xsara a P306 to platí taky. C3 dobrý, ale občas má šotky v elektrice a jsou to někdy takový kundoviny že se to blbě hledá.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 20. 7. 2017 20:20

Ja na zx nereknu krivyho slova, kdybych nebyl kokot, tak sem nemusel resit vymenu motoru.
Kastle byla po 13 letech bez znamky rzi, podvozek pohodlnej, nic moc to teda netopilo, ale bylo to fest pohodlny
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 7. 2017 23:01

Celkom mi je luto cloveka, ktory v tom dal 190k km.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 20. 7. 2017 23:02

A ještě k tomu si vzal orgiho za muže...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 7. 2017 23:04

u téhle motorizace bude hlavně záležet na použitých převodových poměrech v převodovce. Osobně jsem měl ten motor ve dvou autech, saxu a P206. V každém autě ale byla jinak poskládána převodovka a byl to neskutečnej rozdíl. Saxo mělo dlouhou jak tejden před vejplatou a zrychlení byla teda katastrofa zato spotřeba byla výborná, P206 měla převodovku poskládánou do krátka a tam to bylo zase přesně naopak ale zase člověk nemusel skoro řadit 5ka snesla skoro vše :mrgreen:
peter23p
Nováček

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 7. 2017 05:42

glider píše:Celkom mi je luto cloveka, ktory v tom dal 190k km.


Ano, nejede to, ale je to neskutecne pohodlny.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 7. 2017 06:38

Vykon neriesim.
Tie zahnute Ackove stlpiky, nikdy by som nepovedal aka kravina to je. V meste som nic ine nerobil len vykrucal hlavu bo som viackrat prehliadol chodcu/cyklo...a to sa mi len v C3 toto stalo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 7. 2017 09:13

Jestli mas 160cm, tak i to je mozne :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 22. 7. 2017 18:30

jako výhled z toho není nic moc, kufr je sice hlubokej jak kráva, ale zase se tam dá šoupnout ta polička i jinak než jen k opěradlu jako u ostatních aut. na prostor bych řekl 206 že je lepší.

Obečně ale ta 1,4 se v tom chová docela slušně, sice je v tom trochu kravál a musí se to trochu honit, ale že by to bylo nějak nesnesitelně líné, to ne.... i s 1,1 se dá mimo dálnice celkem žít, musí se to sice tuplem honit, ale furt 3x lepší než HTP, protože to má normální zvuk a to že se to honí jak nadmutá koza je ten motor schopen trvale snášet bez dopadu na životnost, kdežto HTP tě za to odmění generálkou hlavy válců po 40-50kkm :-) Jezdí se v tom celkově dobře a pérování, narozdíl od hurvínka funguje, motory jsou spolehlivé, poměrně málo to rezne... C3 a 206 jsou pořád docela slušná malá auta za pár korun, byť 206 hodnotím výše díky tomu že je celkově, přinejmenším subjektivně prostornější.

-- 22. 7. 2017 19:31 --

peter23p píše:u téhle motorizace bude hlavně záležet na použitých převodových poměrech v převodovce. Osobně jsem měl ten motor ve dvou autech, saxu a P206. V každém autě ale byla jinak poskládána převodovka a byl to neskutečnej rozdíl. Saxo mělo dlouhou jak tejden před vejplatou a zrychlení byla teda katastrofa zato spotřeba byla výborná, P206 měla převodovku poskládánou do krátka a tam to bylo zase přesně naopak ale zase člověk nemusel skoro řadit 5ka snesla skoro vše :mrgreen:


Protože si mysleli, že když je to malý autíčko, tak to ty převody unese a nebude v tom kravál... problém je ale ten že saxofón/106 je sice maleju, ale oproti větším bratříčkům se nekoná nějakej zásadní rozdíl v hmotnosti, což se na tom zrychlení z fleku projeví.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2017 22:18

630 zobrazeni foto za 2 dny?? Tvl sauto hadra, priste dam inzerat rovnou sem a bude..

Btw to fakt realne stoji 48? Cekal bych trochu evlo cenu nejakych 5-10 tisic.. :hm

Jako uprimne je to francouz s 200 tisic km.. toho kupujiciho za 48 bych rad videl :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 7. 2017 22:25

No co, zkouší sehnat hejla...
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků