Nakupni taska na prodej

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -pb- 29. 5. 2017 16:15

Hanzino píše:[Je to prakticky hezci a zajimavejsi fabie :-D

to si nemyslím, fabka je mnohem dál, fox je v podstatě low cost pro Jižní Ameriku
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod tycoon 29. 5. 2017 16:29

Ano, je to low-cost pro Jižní Ameriku. Ale je postavený na platformě Fabie ... což se bohužel projevuje třeba tím vadným posilovačem a ložiskem kola, které postihlo inzerovaný kousek.
Výhodou Foxu je, že hned od začátku dostal modernizované HTPéčko se samostatným filtrboxem, takže jeho oficiálně 40 kW motor by měl jet zhruba jako 44 kW verze z dvojkové Fabie. A modernizovaný motor by měl být také spolehlivější.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod Hanzino 29. 5. 2017 17:15

Presne jak pise Tycoon, to byly dalsi duvody. A jak vidis, neduhy tohohle auta uz jsou opraveny :-) a jeste k tomu za rozumny penize :-) A furt jsem radsi, ze nam u baraku stalo tohle, nez fabi :-)
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod -pb- 29. 5. 2017 17:21

jako ok, když se ti to líbilo, já jsem v tom akorát seděl, ale přišlo mi to takový dáčioidní :-)
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Hanzino 29. 5. 2017 17:22

Lidovy Vuz, co by kdo cekal. A nase ocekavani a pozadavky to splnilo :-)

A nerekl jsem, ze se mi to libi :-D Ale furt se mi to libi vic nez fabka jakykoliv generace :-D
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod zelvotron 29. 5. 2017 18:16

Kdysi sem se nachomejt na jarově, když tam ty auta přivezli na kamionu, byly celý polepený přepravní bílou folií, na ní byla z boku velká nálepka s čárovým kódem a textem "Auto im Folie" :D
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 5. 2017 18:28

To HTP je šílená sračka. Kámoš neřeší nic jiného, než generálky motorů.
I tam, kde už byly jednou dělány.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanzino 29. 5. 2017 18:30

Ono htp je taky dobry zrcadlo majitele... Znam spoustu lidi, co htp maj, a drti to jako svine, litaji s tim 120 a vic, po dalnicich, po mestech kotle, otacky az do nebe... a tem se to sype pod rukama... Takovyhle lidi na to pak nadavaj, a nebo ti, kteri to po nekom takovym uz koupi... Na druhou strannu aspon u tohohle novejsiho htp, pokud od toho clovek neceka zazraky a nedrti to, ale jezdi v klidu, zkratka se nechova jako dement, tak ten motor drzi ... A mluvim ze zkusenosti, lidi s htp znam dost, a presne takhle se deli na tyhle dve skupiny :-) ;-)
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 5. 2017 18:37

Už jsem to někde psal, máme auto z léta 2013, tj. Jedno z prvních HTP a teoreticky megaprůser, má 14 let a 170 tkm, motor nikdy neměl problém a dokonce ani teď si mezi výměna i nevezme ani trochu oleje. A ano, střídalo se na něm víc řidičů, ale ani jeden bezmozek... Imho na tom něco bude, na druhou stranu ano, ten motor má konstrukční nedostatky a měl by být více blbuvzdorný a je to chyba škodovky. Tohle je jako když se fiaťáci plácají po zádech, že ty twin sparky jsou ok a majitelé dementi, protože nepoužívají olej závodní specifikace a nemění ho v polovině km předepsaných výrobcem :D
Naposledy upravil Aštar_Šeran dne 29. 5. 2017 18:39, celkově upraveno 1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanzino 29. 5. 2017 18:39

Souhlas :-)
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 5. 2017 22:26

Jak tu zaznělo...to auto je zrcadlo majitele.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 29. 5. 2017 22:40

Akorát Hanzino se tu zatím projevuje tak trochu jako *****.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 29. 5. 2017 22:47

:D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 30. 5. 2017 18:01

Aštar_Šeran píše:Už jsem to někde psal, máme auto z léta 2013, tj. Jedno z prvních HTP a teoreticky megaprůser, má 14 let a 170 tkm, motor nikdy neměl problém a dokonce ani teď si mezi výměna i nevezme ani trochu oleje. A ano, střídalo se na něm víc řidičů, ale ani jeden bezmozek... Imho na tom něco bude, na druhou stranu ano, ten motor má konstrukční nedostatky a měl by být více blbuvzdorný a je to chyba škodovky. Tohle je jako když se fiaťáci plácají po zádech, že ty twin sparky jsou ok a majitelé dementi, protože nepoužívají olej závodní specifikace a nemění ho v polovině km předepsaných výrobcem :D

Jenže vy máte (a většina firem měla) 12V verzi. Problémy byly hlavně u 6V verze se 40 kW, co si kupovali soukromí majitelé a kde se rozpadaly katalyzátory. Zrovna nedávno jsem slyšel o jednom kusu, celou dobu v rodině, najeto kolem těch 150 tkm, a klasika, motor bez tlaků ... a auto šlo do šrotu, protože výměna/generálka hlavy a výměna katalyzátoru se už u těch starších kusů nevyplatí.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 5. 2017 19:58

Lukas063 píše:Jak tu zaznělo...to auto je zrcadlo majitele.
:mrgreen:

-- 30. 5. 2017 20:59 --

salam01 píše:Akorát Hanzino se tu zatím projevuje tak trochu jako *****.
:mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků