Motorka Honda CBR 600F, 2004, 26000 km, 1. majitel, 73 000,-

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 4. 2017 18:36

Hele v ackach sem byl na kukandu párkrát, nikdy sem tamních nekoupil a asi ani nekoupim, ale tady to demonizovani fakt nechapu. Jako ty smlouvy znám a není to nic, co by se nedalo přečíst a pochopit.

Pokud s tím ma někdo problém, tak z mého pohledu to svědčí o jednom z nasledujiciho (pripadne kombinace):
1) kupující je kompletně nesvepravny, jen o tom neví
2) kupující je v momentě výběru auta a podpisu smlouvy nesvepravny ( takové to zatmění mozku, když uvidí co chce)
3) kupující neumí číst
4) kupující se začal chovat v rozporu se smlouvou (přestal platit)
5) kombinace výše uvedeného

a... vůbec bych zde ne prezentoval ze znám někoho, nebo známý známého.. co naletel, PAC to bude na 99% ostuda jak hrom.

Jo a mimochodem mrkl sem na tipmoto a tam je jediná mašina podobná teto, ale je o cca 5000 Kč levnější, ale ma víc najetí... a pak jsou tam starší střepy levné a par novějších dražších.

Za 69 by to asi fakt prodal, za tech pres 70 to nebude lehké...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 4. 2017 17:06

ŽADNÉ démonizování, jsou to hajzlové.Nikdy jsi tam nic nekupoval ale smlouvy znáš.....aha. To je nesmysl....na spoustu věcí opravdu přijdeš až pozdě.

Apropo je toho plný NET....a proč bych neprezentoval něco co jsem kurwa Wolfe řešil a vím o tom všechno.Že je dotyčný troubelín, je jasné, ale oni to mají promakané, člověk to kolikrát zjistí, až když ti přijdou papíry od leasingovky, či banky....

http://liborsynek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=404737
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod podikk 26. 4. 2017 17:43

Tomu se mi snad ani nechce verit. Tem poctum a kecum o uveru asi jo, ale ze by mu nekdo nechtel dat technicak nebo auto rozebirali? Jednou jsem tam prodal a jednou skoro prodal. Hned jsem rek, ze to tam znam a nechci, aby 20x zalez a vylez s jinou cenou. Jen se pousmal a postezoval si, jaky maji srazky z platu kdyz vykoupeny auto stoji dlouho na place. Kdyz jsem rek, ze odchazim, tak jen zasel a vylez s technicakem a ze mi daji o bura vic. Kdyz jsem nepristoupil, technicak normalne vratil. Faktem je, ze klice jsem si teda nechal u sebe. Chteli je po me, ze se na to podivaji s jinym kolegou, tak jsem rek, ze u toho budu a klice nepotrebuji. Bez kecu souhlasili.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 4. 2017 21:26

T.E.CH píše:ŽADNÉ démonizování, jsou to hajzlové

po delší době s tebou můžu souhlasit :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 4. 2017 21:50

Techu, abych viděl nějakou smlouvu, nemusím tam něco kupovat a nebo prodávat.
Za další. Ten tvůj odkaz sem přečetl. Je to takový dobrý urban legend a v podstatě sem tam našel pravdivé pasáže, kdy se údajný postižený (tady je to vhodné slovo) nelichotivé vyjadřuje sam o sobě a potvrzuje hned několik bodu z mého předešlého příspěvků.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod 970ka 26. 4. 2017 22:18

metyn píše:řeknu ti to tak, motorka pěkná ale ***** ta voda v tom bazéně..... no katastrofa, kolik tam máš pulců? :-D :-D , jestli máš problém s udržením křišťálové vody přes zimu a obecně v sezónu tak písni, pošlu ti takové parádní prostředky na údržbu že budeš bez práce celý rok a to fakt nekecám, Meta


To mi zajímá,/ na motorku serre pes /máš něco zázračného ? Za chvíli vypukne sezóna.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 4. 2017 23:07

Prý je dobré Savo.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 4. 2017 23:33

Bude stacit toto CBR v zakrutach na CRV?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 27. 4. 2017 03:31

podikk píše:Pech: Tim golfem jsem to myslel tak, ze CBR jsou hodne tuneny a predelavany na ruzny streetfightery po bourackach.

Golf je taky oblibenej u mladejch tuneru :)


Tak to se týká všech SS a kapotovanejch motorek obecně, nicméně podle toho, jak to začíná vypadat na stk, bude s takto vzniklymi "streetfightery" konec, protože stk neprojdou, protože už se vychyluje i s originálním příslušenstvím od výrobce, jako jsou nosiče, padáky apod...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 27. 4. 2017 05:13

970ka píše:
metyn píše:řeknu ti to tak, motorka pěkná ale ***** ta voda v tom bazéně..... no katastrofa, kolik tam máš pulců? :-D :-D , jestli máš problém s udržením křišťálové vody přes zimu a obecně v sezónu tak písni, pošlu ti takové parádní prostředky na údržbu že budeš bez práce celý rok a to fakt nekecám, Meta


To mi zajímá,/ na motorku serre pes /máš něco zázračného ? Za chvíli vypukne sezóna.


Davam tabletu do skimru, obcas kyselinu chlorovodikovou, protoze mam tvrdou vodu a kdyz se to zacne kalit, tak siran hlinity, druhej den to ***** vysaju a je to. Kdyz nemam siran a je to kalnejsi, tak dam do skimru 2 tablety. Na nejakou upravu ph kaslu
Naposledy upravil podikk dne 27. 4. 2017 05:42, celkově upraveno 1
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 4. 2017 05:32

Siran mednaty? To bude moc zdravá vodička...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 27. 4. 2017 05:38

Kupuju to v bazenovy chemii inchema.cz, tak snad to zas takova sracka nebude. Na 40 m3 davam 4 polevkovy lzice, takze pri tehle koncentraci...

Edit: a ted kecam, na ***** bordelu nedavam siran mednaty, ale siran hlinity. :) skalici tam mam, pouziva se proti rasam, ale tu nedavam.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 27. 4. 2017 05:49

podikk píše:
970ka píše:
metyn píše:řeknu ti to tak, motorka pěkná ale ***** ta voda v tom bazéně..... no katastrofa, kolik tam máš pulců? :-D :-D , jestli máš problém s udržením křišťálové vody přes zimu a obecně v sezónu tak písni, pošlu ti takové parádní prostředky na údržbu že budeš bez práce celý rok a to fakt nekecám, Meta


To mi zajímá,/ na motorku serre pes /máš něco zázračného ? Za chvíli vypukne sezóna.


Davam tabletu do skimru, obcas kyselinu chlorovodikovou, protoze mam tvrdou vodu a kdyz se to zacne kalit, tak siran hlinity, druhej den to ***** vysaju a je to. Kdyz nemam siran a je to kalnejsi, tak dam do skimru 2 tablety. Na nejakou upravu ph kaslu


Dělám to podobně,jedna tableta na tejden do skimru /i savem jsem si pomáhal ,někdy ,spíše po zimě, to má nazelenalý nádech,zrovna teď taky/a běží mi tam ty měděný elektrody,když to filtruje,takže něco mědňatého se tam příssírá,jsem myslel,že má metyn něco zázračnýho,mám tam vodu asi 15let a v létě byla vždy jako křišťál a taky nic neměřím,serru na to.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 27. 4. 2017 07:44

děláte to jakštakš správně soudruzi :-D , já používám tento blůefekt, kromě chloru, protiřasového přípravku a flokulu obsahuje stabilizátor proti rychlému odpařování, zkušenosti a zpětnou vazbu od lidí mám veskrze pozivní, důležíté je točit vodu v bazénu přes dobu slun svitu alespoň 8- 10 hodin hodin denně dle objemu bazénu a výkonu čerpadla a tuto tabletu dát 1 každý víkend na 20 m3 vody v případě velkých veder co 2 týdny 1 přidat, zatím nikdo nehlásil řasu ani kalisko, pokud používáš jakoukoli bezchlórovou upravu voda jednak pomocí uv lampy či pomocí cu elektrod tak základní poučka je ( něco jako automobilová že objem válců nenahradíš) vždy používej šok chlór :-D , jelikož přes ty vaše přístroje neprojde veškerá "molekula " vody, musí se ošetřt přímo v bazénu, jinak přes zimu se ti řasa na stěnách či dně bazénu vytvoří vždy, jde o to aby nebyla zařasená přímo voda, dá se tomu částečně zabránit silným zachlorováním vody na zimu, apropó - každá baz chemie nejlépe funguje při ph cca 6,8 - 7,8, Meta
Přílohy
IMG_20170427_081100.jpg
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod podikk 27. 4. 2017 08:15

Co stoji ten tvuj slavnej bluefekt? :) Pokud to je za normalni cenu, tak se tomu nebranim. Ono stejne ve vsech tabletach jsou nejspis ty srack, co davam ja. Jen se s tim clovek nemusi ****, hodi tabletu a hotovo.

Kdo ma kamen na stenach, tak fakt doporucuju tu kyselinu solnou. Neucinkuje to hned, ale za par dni se na kameni udelaji bublinky a krasne to jde rukou dolu, po dalsich par dnech to zmizi samo. Hodne lidi na ph pouziva sirovku, taky jsem ji driv daval, ale prave kvuli kameni jsem presel na solnou a parada.

A kdyz se tady tak hezky bavime, tu motorku nechcete? :)
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků