Alu kola prodám

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 3. 2017 20:44

Nejlepší ***** bude, až Vencovi za pár měsíců bude předhazovat jako objektivní fakt, že dává lživé inzeráty, protože si ti do té doby v hlavě překroutí a svou verzi bude považovat za pravdu. Jako obvykle.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 3. 2017 20:48

tvl, ani crash test tu neni uveden
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 3. 2017 20:50

Tak hlavní je, pokud by ta kola byla opravovaná, aby to bylo v autorizovaném servisu.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 3. 2017 21:21

maXX_CZ píše:
maincoonsback píše:tak sem se spletl, důkaz nemám, rikam sem na telefonu, mohlo to byt rozhazene, přehlédl sem to. sorry.

-- 28. 3. 2017 21:25 --

maincoonsback píše:tak sem se spletl, důkaz nemám, rikam sem na telefonu, mohlo to byt rozhazene, přehlédl sem to. sorry.

aha, takže si lhal a mel sem pravdu.. OK díky za to ze mas koule...

Ja bych rekl, ze jsem se spletl, ale jestli ti tahle formulace udela dobre, proc ne :)

Pointa je od tretiho postu stale stejna ;)


Tak jako samozřejmě pointa stále stejná není. Já si rozklikl inzerat, který byl lehce zmatené napsaný. Já to samozřejmě pochopil také, nicméně to nic nemění na tom ze byl napsaný divné. A na to byla ma reakce. Pak přišla tvá reakce spolu s dalšími, které naopak vyzněly opačné. já pod tím tlakem uznal, ze sem se mohl splect, načež se zjistilo, že ma reakce na základě které jsem byl ocastovan vulgaritami byla naprosto správná.

tys mi psal, ze mas v SZ, ze to je presne tak jak to bylo. tedy si lhal, az pote sí přiznal, ze si neměl pravdu. já ocenil to, ze mas koule. tedy z mého pohledu to bylo fer. příště si odpust ty výpady a bude to v pořádku. splect se může každý. mimochodem ta moje reakce na 970 byla vedena možná jizlive záměrem aby to opravil, což udělal. podle mne vždy přispěje k prodeji inzerát napsaný jinak, než jak by ho psal Hotentoti, což se stalo zjevně v rychlosti vzhledem k významu přidávané věci.

ty sprostoty zdejších ynteligentu už jsou navíc.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 3. 2017 21:30

Pajjoun píše:Nikdo si Wolfa moc nevšímá poslední dobou, tak se začíná krásně vybarvovat. Lže, škodí a to všechno pod dojmem, jak je vlastně milej, slušnej... Nechutný.

Ale bude se vrtět na tom, že ho někdo nazval pičou. Což mi přijde poměrně slušný.

Jo, semtam mi přijde upozornění na něco výživnýho na mou adresu do SZ, pořád to samý divadlo. Pokrytectví, vědomé lži a do toho se staví do pozice někoho morálního a autority. Kdyby to dělal kdokoli jiný, musel bych to řešit, ale jak říkáš, wolffí je tu tak vodvařenej, že to nemá smysl prožívat.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 3. 2017 21:31

maincoonsback píše:tak ten inzerát sem nepochopil


maincoonsback píše:já to samozřejmě pochopil
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 3. 2017 21:32

Konzistence level wolffí :D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 28. 3. 2017 21:37

maincoonsback píše:ty sprostoty zdejších ynteligentu už jsou navíc.


Casto se tim ohanis a tak te to mozna prekvapi, ale ynteligence nema nic spolecneho s tim, jestli clovek pouziva vulgarizmy, ci ne. Nic to nerika o kvalitach, integrite, ci kladnych vlastnostnech cloveka. Viz ty. Exemplarni pripad necharakterniho, bezpaterniho cloveka, ale jinak se vyjadrujes bez vulgarizmu, to ano.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 3. 2017 06:08

Ale jo, líbí se mi, jak jste se tady sešli na jednom hnoji a pěkně si v tom libujete. Provařili jste se do jednoho, nakydali jste si na hlavu hnůj a ještě máte potřebu psát věci, kterým zjevně ani nemůžete rozumnět...

Když nespamujete zajímavé téma, tak je s Váma docela sranda... Pobavili jste a vlastně už mne jen tak občas zpestříte den. Na víc nemáte ani jeden.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 3. 2017 14:27

Jsi prostě pyca.
Naposledy upravil orgasmic dne 29. 3. 2017 14:48, celkově upraveno 1
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 29. 3. 2017 14:40

Ten inzerát byl prvně napsaný zmateně. To ne, že ne. Sice mě to vůbec nezajímalo, takže jen kuk, ale taky jsem nepochopil co kolik stojí. Pak to editoval.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vagi 29. 3. 2017 14:45

Tak hlavně, že z toho někteří dělaj nevím co...
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 29. 3. 2017 14:53

Tyvole poserte se z toho :oboze
anonym

Odeslat příspěvekod dismissing 29. 3. 2017 14:56

To tedy.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 29. 3. 2017 15:00

Chudák 970-tka, kdyby věděl co prodejem způsobí za zlou krev, tak ty kola radši snad vyhodí na šroťák :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků