P: AR Giulietta 1.4 TB 88 kW, 7/2011, 105 t. km

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pinhead666 28. 3. 2017 11:27

Prodám svou Giuliettu viz inzerát na bazos.cz:
https://auto.bazos.cz/inzerat/71871389/ ... ra-met.php

- rozvody a svíčky při 93 t. km, orig. alu kola 16", letní + zimní pneu (jeté jednu sezónu), autorádio s CD/MP3 + ovl. na volantu, kožený volant, tempomat, palubní počítač, autoklima, klimatizovaná schránka spolujezdce, 6 x airbag, el. okna a zrcátka, dešťový senzor, senzor aut. rozsvícení světel, led denní světla, ABS/ESP/TCS, Hillholder, systém Alfa DNA, pískovaná skla, ...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB
ex. FIAT Stilo 1.4 5D
pinhead666
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 3. 2017 11:41

Bereš místo toho Giulii jo? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 28. 3. 2017 12:01

Moc tomu nerozumim, ale cena asi ok
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 3. 2017 12:04

jo, taky mi přijde cena dobrá
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 3. 2017 12:27

tj. čekal jsem kdo přijde a napíše, že to je drahý... ale je v aktuální nabídce nejlevnější
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 3. 2017 12:54

Je to o tři roky mladší auto než bylo moje Bravo (i dkyž vlastně reálný rozdíl k době prodeje je rok a pul), slabší motor, víc najeto a k tomu Alfice... Cena asi dobrá, ale prodaný za den to nebude. Pořád je to dost peněz. A nevím jeslli je k tomu nějaké příslušenství. Já dával Bravo s nosiči (originál), sadou zimních kol, VIFem, sněhové řetězy (tuším taky), tažné, 3 sady koberečků atd...

No auto bylo prodané za den, ale bylo teda levnější... a s lepším motorem,ale to sem už psal.

Tohle se prodá, ale chvilku to potrvá, přejí šťastnou ruku při výběru kupce..., ať se má Alfice dobře.

Takže bez ohledu na nabídku mi osobně to trošinku drahé přijde, ale to většina zde nabízených aut (čest výjimkám).
Naposledy upravil maincoonsback dne 28. 3. 2017 12:56, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2017 12:56

Jenže ty jsi to měl bouraný pýčo
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 3. 2017 12:58

Já mám bourané všchno, o tom není debata.
To sprosté slovo si opravíš, nebo tě mám nahlásit????
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2017 13:01

Místní šašek vyhrožuje nahlášením? Tomu se musím :lol:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 28. 3. 2017 13:02

Vůebc bych se nedivil kdyby tady zas orgáč psal urážky a posměšky na úrovni MŠ
anonym

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 3. 2017 13:04

Vypadá to tak. Nejspíš nemá jinou možnost než se realizovat... Ale prosím, ať si to užije..., každopádně ten ženský pohlavní orgán bych mu asi být adminem smázl...

Ale jakou žumpu tady chtějí mít, jejich věc, pak se nemají divit.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2017 13:07

Nechcete to dát dohromady? Slušelo by vám to...navíc dva stejné pohlavní orgány jsou v módě :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 3. 2017 13:41

maincoonsback píše:Je to o tři roky mladší auto než bylo moje Bravo (i dkyž vlastně reálný rozdíl k době prodeje je rok a pul), slabší motor, víc najeto a k tomu Alfice... Cena asi dobrá, ale prodaný za den to nebude. Pořád je to dost peněz. A nevím jeslli je k tomu nějaké příslušenství. Já dával Bravo s nosiči (originál), sadou zimních kol, VIFem, sněhové řetězy (tuším taky), tažné, 3 sady koberečků atd...

No auto bylo prodané za den, ale bylo teda levnější... a s lepším motorem,ale to sem už psal.

Tohle se prodá, ale chvilku to potrvá, přejí šťastnou ruku při výběru kupce..., ať se má Alfice dobře.

Takže bez ohledu na nabídku mi osobně to trošinku drahé přijde, ale to většina zde nabízených aut (čest výjimkám).

Jenže tys to Bravo prodával taky dost levně. Ono je to s podivem, ale bravo si líp drží cenu, rozdíl třech let stáří je docela dost. Možná proto, že bravoušů s t-jetem je málo, lidi to maj v povědomí jako levnou variantu a tak se drží stále na podobných cenách, protože ceny nových aut jdou nahoru (jo když jsem kupoval svoje Bravo v 2013, tak dneska bych podobně starý a málo jetý auto těžko sehnal za stejný peníze, musel bych tak 30 přihodit).
Tvoje bravo bylo v max. výbavě, tohle je v podstatě téměř základ, motor je ale naladěnej líp než 88kW v Bravu (http://dfens-cz.com/vliv-preplnovani-na ... ch-motoru/) + máš navíc alfa dna; nemyslím si, že oproti 110kW bravu to bude tak zásadní rozdíl. I přes skromnou výbavu je vzadu multilink, je to o pár kilo lehčí, ledkový světla vzadu, denní svícení, novější verze blue&me. Jen tomu chybí ke spokojenosti bixenony a o palec větší kola.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 3. 2017 14:15

orgasmic píše:Místní šašek vyhrožuje nahlášením? Tomu se musím :lol:

:D

-- 28. 3. 2017 15:17 --

Jinak za mě cena fajn a auto v pohodě, přeji dobrý prodej.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 3. 2017 14:31

hlavne nezabudnut vypichnut VIF ako prislusenstvo :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků