PRODÁM ŠKODA RAPID-TEXTILNÍ KOBERCE KOBEREČKY

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 2. 2017 10:36

Prodám sadu textilních koberců do Škoda Rapid,Rapid Spaceback. Použité 10 měsíců v mém vozidle, velmi hezký stav, pravidelně luxováno a kartáčováno.
:arrow: http://www.obautodily.cz/skoda-rapid-te ... 7715cz925/

CENA 599Kč

- důvod/nové vozidlo

Obrázek
Obrázek
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 2. 2017 10:44

Ten u řidiče už bude před smrtí, ne?
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 2. 2017 11:02

Ne před smrtí není ani jeden. I kobereček honda i vw má vidět otisk paty/podpatku to je vlastnost chlupu...ale jsou hezké.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 2. 2017 11:04

Záleží, kolik jsi najel. Já měl ty samý v hurvajzovi a jejich životnost do prodření skrz u řidiče byla kolem 40-50 tkm. Takže jestli maj 10-15 tkm, tak ještě službu někomu udělaj.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 2. 2017 11:07

závidím lidem co s koberečky vydrží, mne to přešlo
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 2. 2017 11:19

Zalezi jak se clovek stara, jak jezdi. Ja jezdim dalnici praha-mb. Dam sestku a jedu. Jak rikam jsou moc hezky. Novy stojej 1100. Gumu jsem nikdy v zadnym aute nemel.
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2017 11:36

Moucha píše:závidím lidem co s koberečky vydrží, mne to přešlo

Co máš s nima za problém?

Jinak já provozuju pokud možno "chlupaté" koberečky. V upu jsem měl gumové a nebylo mi to sympatické. Jo a látkové koberce v Mazdě 6 jsem měl 98 tkm a nic jim nebylo, samo pod patou to bylo trochu udusané :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 5. 2. 2017 11:39

Ve Fabii jsem měl dvakrát origo stejný, co teď Palmex prodává v rapidu, vypadá to kulturně, ošetřuje se to taky dobře, životnost jak píšu a dokonce jezdím i stejné trasy. V Hondě jsem k autu v ceně dostal gumu a vadí mi, už skoro 60 tkm čekám, až se prodřou (už se to blíží), abych si mohl koupit tkané, Honda je dodává asi za 1400.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 2. 2017 11:40

já musím mít gumu, jsem prase a daleko větší prasata jsou lidi co člověk občas sveze. Navíc teď v zimě tu gumu pořád vylejvám bo je z bot plná vody, to u koberečku moc dobře nejde, ale jako některý lidi chápu co jim to vyhovuje, otrok jim před nasednutím očistí boty a jedou jen do práce tam při cestě zpět jiný otrok boty očistí, takhle zootročovat své otroky nemohu, nemam na to srdce
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 5. 2. 2017 11:47

Aštar_Šeran píše:V Hondě jsem k autu v ceně dostal gumu a vadí mi, už skoro 60 tkm čekám, až se prodřou (už se to blíží), abych si mohl koupit tkané, Honda je dodává asi za 1400.

Není to brzy? V tribitovi nebyl prodřený ani po 330tkm a to s ním jezdí i ženská s podpatky, pak jsem je vyměnil za nový z druhý fabky, která šla z domu, ale 400 by imho dal.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 2. 2017 11:56

Já mám na léto tkané a na zimu dávám gumové kvůli vodě. Tkaný je u řidiče už docela načatý, ale gumoný mi přijde, že je věčný. Je jako nový.

Guma mi ale taky vadí - kobereček se vytřepe, přejede namokřeným hadrem a je zase hezký, ale u gumového to bláto zaleze všude a to bych je musel drhnout kartáčkem na zuby, abych to z tama dostal a vypadalo to aspoň nějak kulturně.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 5. 2. 2017 12:33

guma je nejlepší, vezmeš to když to zaschne, vytřepeš bordel, spláchneš a je čisto, navíc nezalejzá voda do původníhokoberce a není z toho věčně zapařený auto... hadrovej je nahovno, protože jde sice taky vyčistit wapkou, ale vodu nedrží, celá podlaha věčně prochcaná.

Aikon: gumový se miprošoupal u 105, tam byl po 200kkm turch projetej nejen ten gumovej, ale i originální koberec až na plech u plynu, ale i na podběhu, kam si pokládáš nohu... U fáva origo koberce netknutý a ty gumový co do stavu taky, krom toho že z černé postupně získaly vyblitou šedivou barvu, ale na to sere bílej tesák. Možná že drží víc i proto, že pedály jsou ukotvený nahoře a noha je v jiný poloze.
Naposledy upravil pech. dne 5. 2. 2017 12:46, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 2. 2017 12:36

Kdysi jsem měl texti na léto a gumu na zimu...časem mě to přešlo a teď mám gumaky celoročně, právě kvůli bordelu,co se do auta natahá.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 5. 2. 2017 12:50

U mě jedině guma, nejčistší a nejhygieničtější provoz. Koberce ze všech aut mám nové na půdě :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 5. 2. 2017 12:58

Právě ot o jde, já mám rád v autě čisto a guma jde poměrně snadnoa rychle vykydat...

Navíc v zimě je v těch našich končinách sníh normální věc a ačkoli nastupuješ tak že hodíš do auta *****, oklepeš nohy a až pak je hodíš dovnitř, tak se z těch vzorkůl na bufech do auta natahá dost sněhu na to, aby tam byla spousta vody a dalšího bordelu a tu vodu z hadráku prostě nevykydáš, ta už je dávno nacucaná dole a auto zapařený jak skleník po ránu...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron