P: Mercedes Benz ML 320 CDI 4 Matic

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 7. 12. 2016 13:45

K86 píše:ý30
asi


to je mladý a ne tvoje, ne
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 7. 12. 2016 13:47

K86 píše:V bazaru to je a jaksi se nic nedeje :D

Se není čemu divit za čtyři kila :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 12. 2016 13:52

Všechno má svýho kupce :D Jen to není Octa, takže to nezmizí ještě dřív, než člověk dopíše inzerát :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 12. 2016 13:54

myslíš tu matyho?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 12. 2016 13:55

ajaj dalsi garaz tatko na ceste :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 7. 12. 2016 13:57

K86 píše:V bazaru to je a jaksi se nic nedeje :D


Ja se taky ***** na nejakou komisi a strelil to a nespekuloval ,jestli nekde vydelam o 10 tisic vic 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rammstein 7. 12. 2016 15:41


Tam jsem se byl loni mrknout na Grand Cherokeeho v úpravě od Startechu. Měl stejný motor jako tohle ML. Najeto podobně.
Ale je To Jeep, tak byl asi za 260k.
rammstein
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 12. 2016 15:57

v tomto případě si nemyslím, ze by jeep mel byt výrazně levnější. prostě ta cena za to ml je ulet a nejspíš to tam bude v inzerci dokud to někoho nepřestane bavit. nevím jestli to auto tam fyzicky stoji, asi ne... prostě reálná cena toho auta je dneska někde na max 300 tis., po novým roce jak bude zase o rok starší a klesnou ceny povedenejsich pofaceliftu už to bude cca 285 tis. a tak to půjde dal a dal. ono je to něco podobného jako Matyho Octa za 180 tis. Ta bude volna taky dlouho... a ted po servise, budeli to Maty chtít zpět - NEPRODEJNE.

mimoto, vždyť to auto není ani původem z CR a prvním majiteli, kde bych sebevedomou cenu akceptoval.

sorry no.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 7. 12. 2016 16:09

maincoonsback píše:Ford Kuga 2008
Obrázek

ML 2007
Obrázek


Ford má obecně jedny z nejhorších interiérů, pěkná, názorná ukázka.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 7. 12. 2016 16:52

Priznam sa ze tiez ma nenapada ziadny vzor kupca v CR ktory by chcel take auto.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 7. 12. 2016 16:53

To uz v CR nemaju ciganov?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 12. 2016 17:05

Máme, ale už i cigán vezme raději faceliftovaný model za 350 (i ten se dá sehnat), než předfaceliftový ještě za víc.

Donutilo mne to se mrknout na Tipcars, a tam jsou tato auta k mání za od cca 230 tis (nejlevnější za 180 tis.).

Jako uznávám, že to nemusí být zcela srovnatelný kousky, ale od 400 tis je to přeci jen kus cesty..., každopádně do 300 tis. (nebo kolem) je celkem slušný výběr.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 7. 12. 2016 17:43

brasci píše:To uz v CR nemaju ciganov?


Majetny cigan si kupi nove a ten co zije na pridavkoch ojazdenu feliciu.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 12. 2016 17:52

maincoonsback píše:v tomto případě si nemyslím, ze by jeep mel byt výrazně levnější. prostě ta cena za to ml je ulet a nejspíš to tam bude v inzerci dokud to někoho nepřestane bavit. nevím jestli to auto tam fyzicky stoji, asi ne... prostě reálná cena toho auta je dneska někde na max 300 tis., po novým roce jak bude zase o rok starší a klesnou ceny povedenejsich pofaceliftu už to bude cca 285 tis. a tak to půjde dal a dal. ono je to něco podobného jako Matyho Octa za 180 tis. Ta bude volna taky dlouho... a ted po servise, budeli to Maty chtít zpět - NEPRODEJNE.

mimoto, vždyť to auto není ani původem z CR a prvním majiteli, kde bych sebevedomou cenu akceptoval.

sorry no.

Počet majitelů hraje nějakou obrovskou roli? Auto je původem z DE (dovozeno 08) s asi 6500 km, kde to byla predváděčka. Pak to tady měl chlapík do 176000 km a pak já (faktury mám úplně všechny). Pro mě je tohle kompletní servisní historie, co víc chtít už nevim.

Za <250 tisíc jsou akorát pofidérní kousky z Itálie, často v holotě, slušný kusy jsou 330-350 tisíc. Samozřejmě, pokud mi někdo nabídne rozumnou cenu, jsem ochoten se domluvit, ale za 300 to nepustim, to je málo.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 12. 2016 18:02

Je to celkem jednoduchý. Každej Wolffův prodejní inzerát skončil obrovskym fiaskem. Auta měl naceněný taky vejš, lhal a choval se jako kokot. Dostal to patřičně sežrat, tak se dá pochopit, proč se to tak snaží zkurvit dalšim. Nepřijde mi, že by to k něčemu vedlo.
Stačí pohled na mobile.de a Sauto, aby bylo vidět, že si ohybá pravdu.

Když ty prachy nejsou třeba, nevidim důvod to pouštět na spodní hranici... Za takhle drahý SUV dávaji i na výkupu málo, protože vědi, že jim to tam bude stát x mesíců, ale zase si na tom dost napáleji nahoru. Zájemců o to neni tolik, ale jsou. Stačí se podívat, jak se roztrhnul pytel s prvníma Q7, druhejma X5 atd. Lidi po tom pasou.
A když by se nikdo nechytal, tak holt po novym roce vykoupěji o 10 levnějš, než by vykoupili teď. To už je relativně jedno mi přijde.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků