Nářadí a spotřební materiál pro pneuservis

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 20:52

Hele baterky už jsem repasoval na lecčems, nicméně nákup jednotlivých článků je celkem krajní možnost, aby se to dobře dělalo a neriskoval jsi poškození článků pájením, je třeba koupit články s páskovými vývody a ty jsou pměrně drahé, nejčastější cesta je tedy nákup kompletní baterky stejného napětí a podobného tvaru a narvání do původního obalu po úpravě toho paklu aby tam vlezl a osazením ochran, pokud v zakoupeném článku nebyly....

Takže koupím nějaký "extol" aku za litr max, nacpu to do původního obalu leší mašinky a osadím tam vypárané lepší ochrany, ověřím funkčnost a za akceptováníhodnou cenu to do konce života zbytku už vydrží.....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2017 21:53

Jasně,taky jsem stará škola,nic nevyhodit zbytečně,všechno hned opravuju,jako za komoušů,ale tady v tom případku vítězí radost z nové a lepší věci,dání do nákladů ,odečtení si dph a ještě pár stovek zpátky za starej klump.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 22:33

Já to pro sebe ještě nedělal... Když umřela stará akuna a věděl jsem že mně čeká udělat vestavbu ze sádráče, přešel jsem na Makitu - Lion a je od toho klid, ale cizí to po mně chtějí, některé věci za to i stojí, většinou to nejsou ani věci kde by byla aku opotřebovaná provozem, ale většinou druhá aku, kterou se snažili "šetřit" čímž jí zabili... Nejlepší provozní parametry a nejdelší životnost mají akumulátory v trvalém provozu....

-- 22. 10. 2017 00:04 --

970ka píše:Jasně,taky jsem stará škola,nic nevyhodit zbytečně,všechno hned opravuju,jako za komoušů,ale tady v tom případku vítězí radost z nové a lepší věci,dání do nákladů ,odečtení si dph a ještě pár stovek zpátky za starej klump.


Zapoměl jsi na podporu tržní ekonomiky :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků