SV 650 S

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yeaah 21. 6. 2018 00:11

Byly tam Metzelery a na suchu asi jako rekneme, jak bylo mokro, silenost.. Ted novy Micheliny a je to uplne jinde ;)
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 21. 6. 2018 01:00

one-z píše:Na gumy jsem se ptal nekolika motorkaru i ajifa a garazmistra, az na jednoho, který na starých ale nikdy nejezdil mi rekli, at je necham.

Mi chybi zkusenosti, nicmene i tak sem cítil, ze motorka neni uplne ok v zatackach, tak jsem koukal na pneu a boky byly jeste mastne z formy, ajif asi nestihl ojet, prijde mi ze ted uz snad ok, film uz je skoro pryc. Dam jim sanci, ja na tom jedu jak na jawe 350, urceni motorky asi neni uplne ono k memu stylu jizdy, ale neco jako copr nebo cruiser se mi nelibi a tohle byla dobra nabidka, nova motorka za cenu skutra. Koukal jsek i po bmw gs650, to by byl vhodnější stroj, ale od toho me odrazoval jednovalec a z toho plynouci vibrace. Na freemoto je s najezdem 1700 km.

-- 20. 6. 2018 14:21 --

Ale je mi jasne, kdybych to nekde složil, ze si vyslechnu, jak jsem mel hned delat gumy.


Tak z výroby tam nic špatného nedali a pokud byl ten werk skladován v suchu a stínu, můžou bejt ty gumy ještě ok. Obzvlášť když tvoje spotreba o 50% nižší i proti takovejm strejčkum jako jsem ja na podobné motorce dokazuje klobouk styl. Nicméně pokud ajif za 3kkm nesjel silikon z formy, tak to už není ani klobouk, ale totální mrnil a tlučhuba.....

Ten povlak se dá sundat lakýrnickym odmašťovačem, pokud to neklopíš, nebo to vezmi nekam na hrubej povrch a pistupne to vic a vic klop....

Mně gumy vic.jak dva roky nevydrží, protože je ojezdím..
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 21. 6. 2018 09:03

pech: jj, pod 3000 to nenechavam, 5 a 6 aspon 4000 aby mely.

A na ajifa nebud zlej, 3/4 jeho najezdu melo byt dle navodu zajizdeni, tusim ze do 1000 km ne vic jak 5000 ot., prodaval ji s 2250 km, ja mam za sebou 500 km, dnes jsem si dal pauzu a jsem autem.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2018 15:28

pech. píše:Nicméně pokud ajif za 3kkm nesjel silikon z formy, tak to už není ani klobouk, ale totální mrnil a tlučhuba.....

koukám, že máš ve všem jasno. A já už taky
anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 4. 7. 2018 22:57

Tak mame 1 kkm spolu, uz je i pokrtena destem, foto z dnesni ranni cesty do prace.
Přílohy
rps20180704_235245.jpg
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 4. 7. 2018 23:16

Pekna cesta.
To je aky modelovy rok?
Bo grafika svetiel sa mi zda ako z 90's :)
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 7. 2018 02:17

Déšť pyčo? Ajif se musí obracet v hrobě.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 7. 2018 02:17

Déšť pyčo? Ajif se musí obracet v hrobě.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 7. 2018 07:06

glider píše:Pekna cesta.
To je aky modelovy rok?
Bo grafika svetiel sa mi zda ako z 90's :)

model 1862, pech ti to vysvětlí

-- 5. 7. 2018 08:06 --

garážmistr píše:Déšť pyčo? Ajif se musí obracet v hrobě.

ajif se obrací, ale v hrobě rozhodně ne :pozor :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 7. 2018 08:47

one-z píše:Tak mame 1 kkm spolu, uz je i pokrtena destem, foto z dnesni ranni cesty do prace.

Kde je tenhle most? Dost pěkný.
Ta motorka takhle vypadá dost dobře. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 7. 2018 08:53

Ta motorka vypadá super a rozhodně není vzhledově out jak naznačuje Slovák :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 7. 2018 08:57

Tvoja zena mala iny nazor :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 7. 2018 08:59

Té bylo úplně jedno, jak to vypadá
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 5. 7. 2018 11:36

glider: nvm, 2011 do provozu

mistr: njn, dva dni jsem odkladal jízdu, kvuli mozne prehance, treti den jsem si rek, ze na to seru, ja ani motka nejsme z cukru.

Pajj: Stadlecky retezovy most, dlouho jsem tam nebyl a dlouho zas nepojedu, na jednu stranu je tam hodne rozbita cesta, ze se místy dalo sotva na jednicku. Ted na motce si trochu zajizdim a jezdim ruzne po okreskach, misto pul hodiny po dalnici autem, jezdim hodinu, navic se musim najist a oblect, takže vstavam o hodinu driv, ale zatím mě to moc bavi :)

btw nic silnějšího bych nechtěl ani nahodou na zacatek, na ty motorce to imho neni moc o hlave, ale spis o zkusenostech, ze zavrenyho plynu na udrzovani 50 ve meste nebo prechod na zrychlovani staci nepatrne pootoceni plynu. Mozna ze ctyrval by byl lepsi, ale vim ze litra bych ted nechtel.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 7. 2018 12:40

Ta fotka mi trochu připomněla GTA San Andreas. Motorka vypadá podobně a prostředí taky. :D

Z Planý to neni extra zajížďka a krásný místo na fotku.
Ale nevim, kdy tam pojedu Alfou. A Rapidem se mi kvůli fotce zajíždět nechce. Jsem celkem spokojenej, ale je to furt jen Rapid. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků