e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 26. 12. 2017 22:06

:D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 12. 2017 22:17

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 12. 2017 22:47

robbert píše:One plus one, lze ještě prodat a za kolik?

300.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 26. 12. 2017 23:07

301
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 27. 12. 2017 00:01

MELLO píše:
pech. píše:mno paninka už si vybrala aligátora, tak ne....

Dneska jsem jí na tom učil provozovat videohovory.. to byla zase podívaná... žena a technika :-)

:D To je jak u nás doma.


Já sám jsem na tyhle matlafóny Lama... ale aspoň si přečtu co to píše že to chce, obzvlášť když to píše normálně česky a pak už se rozhodneš.... na ní vyskočí nějaký okno a už se hroutí že: "to nejde.... udělej s tím něco...." a ono se to třeba ptá: "Aplikace potřebuje přístup ke kontaktům - umožnit / odmítnout"

Přitom ten werk funguje úplně normálně, přitom to stálo pár korun... Sere mi na něm jen to, že má prohozený ty jakožeHW klávesy dole... já mám vlevo zpátečku a vravo správu spuštěnejch aplikací, aligátor má správu vlevo a zpátečku vpravo...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 27. 12. 2017 09:18

Pajjoun píše:
robbert píše:One plus one, lze ještě prodat a za kolik?

300.

300 éček, neni to moc? :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 30. 12. 2017 18:03

pech. píše:
MELLO píše:
pech. píše:mno paninka už si vybrala aligátora, tak ne....

Dneska jsem jí na tom učil provozovat videohovory.. to byla zase podívaná... žena a technika :-)

:D To je jak u nás doma.


Já sám jsem na tyhle matlafóny Lama... ale aspoň si přečtu co to píše že to chce, obzvlášť když to píše normálně česky a pak už se rozhodneš.... na ní vyskočí nějaký okno a už se hroutí že: "to nejde.... udělej s tím něco...." a ono se to třeba ptá: "Aplikace potřebuje přístup ke kontaktům - umožnit / odmítnout"


Úplně přesné :D

Já doma pořád říkám - stačí umět číst, ty krámy (mobily, PC) vám samy řeknou, co po vás chtějí. A furt je to marné, příště mě zase zavolají, že tam je zase nějaká hláška a co s tím. Tak hlášku přečtu, zeptám se, co s tím chtějí udělat a klikne se na příslušnou volbu. Boj s větrnými mlýny...
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 1. 2018 06:59

Samsung J5 2017,android 7.0

Jak zapnout upozorneni na druhy hovor, kdyz jeden hovor probiha, aby to slo zvednout?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2018 14:00

Telefon - 3 tečky vpravo nahoře - Nastavení - Další nastavení - Čekající hovor
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2018 14:06

J5 2017 se nějak liší od J5 2016?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2018 14:21

Tak asi Androidem, nevím teď jak moc v nastavení, ale určite se v 2017 dostává do menu swipem nahorů, nebo dolů - už není "tlačítko".
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 18. 1. 2018 17:11

Nahorů.

Míň čudlů a víc gest — to je trend, co nastínil rok 2017. Nebo taky míň intuice a víc spoleh na svalovou paměť, řekl bych. Rozhodně jsem z toho byl trochu zmatenej, jak se kam pohybovat, když jsem to poprvý u kolegovo S8 viděl.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2018 17:21

Ono to i u S8 jde oběma směry, dokud si v menu nepovolíš směrem dolů stahování lišty. Tuto funkci jsem teda nenašel u nějakého toho levnějšího Samsungu 2017 a usuzoval jsem, že to neumí, ale měl jsem ho v ruce jen chvíli, tak jsem to možná jen nenašel...
Pro mě obě funkce celkem návyková věc.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 18. 1. 2018 17:26

V tom app tray jsem se hlavně chtěl pohybovat ve vertikálním směru. Nevím ani proč, asi tam nebyl žádnej vizuální podnět, že bych měl jít do stran. Což je ale logický, protože směrem nahoru jsem ho otevřel… potom, co jsem zjistil, že ten čtvereček dole nic nedělá.

Prostě jak kdybych měl Androida v ruce prvně.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2018 17:50

No dyť, jak píšeš. Vertikálně se otevírá a zavírá, tak listovat jen horizontálně O:-) Jo a zavřít to jde už na obě strany, horní lišta se stahuje jen na ploše.
Ono to při prvním spuštění určitě ukazovalo jak se to má používat, no a pak už to nezobrazuje, protože bys to měl jako vlastník umět :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků