e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2017 13:12

no musí to být někdo kdo navíc do těch zastaváren opravdu chodí nakupovat.. já tam ještě snad nebyl, a imo je to překupník, potřebuje vydělat, tj věc prodat, není to sběratel veteše, který ti dá nejvíc peněz, naopak ti dá tolik, aby to s nějakou marží v pohodě a rychle prodal...
Anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 13:22

Přesně tak.
Prodáváš i po netu- bazose a sbazary, ale tam se zboží prodává jen okrajově.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 8. 2017 13:51

Tak jistě, ale prostě nejdříve se tam kroutí jakoby zrovna vychlastal celou citronku, že bude těžké najít kupce, že se mu to tam bude válet, kdesi cosi, pak jakože trochu zvýší a že fakt strop, že na tom už skoro nic netrhne a pak cut scéna z kumbálu, kde to celý vysmátý komentuje, jak to koupil levně a že předem věděl o několika zájemcích.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 14:04

No a o tom to je. Musíš být *****, protože když nejsi, tak s tebou prodávající zametou.
Nejhorší je jak tě prosí, aby jsi dal větší cenu, že si určitě přijdou pro tu zastavenou věc. Někdy opravdu přijdou, ale ti co nejvíc prosí se většinou už nikdy neukážou a ty jsi úplně zbytečně připlatil navíc jen proto, že jsi chtěl vyjít vstříc a víš, že jsi udělal chybu. A každá chyba stojí peníze.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 8. 2017 14:11

Tak jako, někdy mi to fak přijde za hranicí morálky, co zkouší.

Já mám se zástavárnou jenom jednu zkušenost ze střední. Kámoš potřeboval cash, tak šel do zástavárny dát svoje sluchátka, co dostal na vánoce. Nové stály 3 litry. Záručák na 20 měsíců, všechna dokumentace, krabice, vše odzkoušeno. Týpek nabídl 2 stovky. Jako sorry, ale to mě dostalo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 8. 2017 14:28

ok, podle mě by byla fér cena maximálně 800,-
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 8. 2017 14:52

aikoN píše:Jo, na tohle se občas dívám a ten týpek je dobře na ránu. Znalec ohodnotí na 15 tisíc a on nabídne 3, že se mu to bude válet na prodejně, že musí vydělat a bla bla :D

i když je to asi nahrané, vždycky mě to svým způsobem vytočí :D


o co jde?
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 8. 2017 15:30

K86 píše:Nekdo zkusenosti s Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB?

Jako nahrada za Samsing S4 Mini pro manzelku

tak objednáno taky, byl za slušnou cenu v mironetu https://www.mironet.cz/xiaomi-redmi-4x- ... +dp321479/ (ale maj ho tam i za 3990 pro vataře :D, neptejte se mě proč )
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 8. 2017 15:44

m.a.x.i.m.u.s píše:Předběžně se ptám jestli by nebyl zájem o Galaxy S7 edge ve zlaté barvě.
CZ distribuce a záruka nějak kolem roku ještě.
Garáž cena 9500,-

Záruka duben 2018 a cena 9000,-

Prodáno
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 27. 8. 2017 19:26

Lumia 830 úplně nová, celá černá, kompelt balení a tak (novej kus výměnou na reklamaci), 2000

Sony X Compact, celou dobu zepředu i zezadu fólie, voděodolnost prověřená, 6000-6500 (podle toho kdo by ji chtěl a jak moc ho mám rád O:-) kupuju Lumii 950 jinak je úplně v pohodě)
anonym

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 8. 2017 19:59

Takže pro malciho X za osm až devět litrů? :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 9. 2017 16:42

No tak jelikož jsem přešel na Note8 a zatím jsem spokojený, uvolnil se můj iPhone 7 128 GB v matné černé. Koupen 10/16 v Datart Brno s pojištěním proti rozbití a krádeží za 3.5, které pokračuje i na nového vlastníka - ověřeno u Datartu. Pořizovací cena i s pojištěním 27 (Kristova noho...). V prosinci nebo lednu byl měněn v servisu kus za kus, od té doby v obalu a s temperovaným sklem - bez škrábanců, jak novej.

Originál krabice a příslušenství jasné, přidám i nějaké funky kryty a temperované sklo a ještě co najdu.

Cenu hodím na net 18 se slevou litr, tady 16.5 pro Garážníky. Bez pojistky se prodávají v této ceně i tak... Kdyby byl zájem tak SZ, ideálně předání Brno.
Sattero
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 9. 2017 17:13

Edit: Tady za 16 ať nežeru.
Sattero
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 9. 2017 17:14

No jo no. :D
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků