Prodám Volkswagen Passat 4.0 W8 4x4

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lilleek 31. 5. 2010 11:07

Chtělo by to lepší fotky. S té jedné to dává dojem, že nechcete, aby to někdo viděl.
lilleek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 5. 2010 11:09

Napište email a majitel vám další fotky určitě pošle.Mojí pohledovou analýzou je to voňafka.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod King of Potato People 31. 5. 2010 11:10

to auto má s passatem společné jen plechy, chvíli jsem nad tím přemýšlel... do doby než jsem náhledl do ETKY. :)

na běžné ježdění je to IMHO parádní kchár. Jen člověk nemůže být šolich, co ho rozhodí pár tisicováku na pumpě každej den. Jel jsem s tím, při trochu využívání potenciálu je tam 20-ka, ale zvučí to jak peklo a s otáčkama to i jede jak peklo samo. Dole žádná sláva, ale následně to trhá asfalt... na passata, od kterého každý čeká 130HP max je to výborný pojížděč :)

a sprinty na křižovatce díky torsenu jsou kapitola sama pro sebe, votuzenec v kalibře turbo myslím ještě dnes špatně spává. :D
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henk 31. 5. 2010 11:23

Překvapuje mě ten manuál, myslel bych si, že tohle auto bylo výhradně s tiptronicem.
henk
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carlos20vt 31. 5. 2010 11:26

Vypadá pěkně jen by to chtělo více foto..Docela by mě zajímalo jestli ten chip jde poznat..Pokud vím tak nežere o moc víc než v6 ale v6 je líná mrcha toto možná pojede dobře.Reálnou cenu vidím tak do 140 at je to v jakym stavu chce:-)
carlos20vt
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 31. 5. 2010 11:29

ten propad ceny je masakr - kolik to stálo jako nové??
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 5. 2010 11:35

No to nevím, ale tipuji že hodně.:-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod King of Potato People 31. 5. 2010 11:36

manual tam objednat díky bohu šel, ale je to vhodné tak pro kulturistu. Jencíček se musel zapírat jak za mlada :D
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 31. 5. 2010 11:37

Mr.Murphy: Ceník: http://www.edisk.cz/stahni/88976/passat ... .95KB.html

Tech: Přes 1M základ.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 31. 5. 2010 11:38

Být to kombajn, dalo by se přemýšlet. Je to auto dle mé filosofie, vypadá obyčejně a jede neobyčejně :) Není hodně přetáčivé? Přece jen velký motor na přední nápravě... Jak je to s jeho hmotností oproti konvenčnějším verzím?
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 31. 5. 2010 11:39

tojo taky mam rad tyhle sleepery :love: ikdyz spis radsi treba starsi mergly s nakym nesmyslem pod kapotou :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 31. 5. 2010 11:39

jezdí to rovně, zatáčet to moc neumí a jestli náhodou umí, tak opravdu nevím jak, měl jsem z toho pocit motorového člunu.

težký to asi bude do techničáku jsem nekoukal...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 31. 5. 2010 11:51

Ve starém merglu bych si připadal jak hnědočech(pokud by to nebyla aristokratická kára jako třeba tahle http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1), ten Passat je nenápadnější. Víkendová kára mých snů je Škoda Rapid s motorem z STi upravená v podobném duchu, jako upravili v TG starou Ladu (http://www.youtube.com/watch?v=tVZqtQXBS1c)
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 5. 2010 13:44

King of Potato People píše:jezdí to rovně, zatáčet to moc neumí a jestli náhodou umí, tak opravdu nevím jak, měl jsem z toho pocit motorového člunu.

težký to asi bude do techničáku jsem nekoukal...



Mno na předek to těžké bude určitě.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod George_Couser 31. 5. 2010 14:00

George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků