Pontiac Grand Lemans 1978

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 4. 8. 2018 12:55

tos_ píše: a jen se strefuješ do údajně slabších

Tohle je velmi zajímavý obrat.
rwd
garážmistr
Štamgast

Odeslat příspěvekod pan René 4. 8. 2018 13:12

Možná se praštil při tom offroadování s MX-5...
pan René
Nováček

Odeslat příspěvekod tos_ 4. 8. 2018 13:14

Já ti ho klidně vysvětlím, jak jsem k němu došel - na střední jsme měli podobného blbečka jak tady malcolma, taky se trefoval do těch, o kterých si myslel, že s ním nepůjdou do konfliktu, a já vypadal jak člověk mámvpičista, nebylo na první pohled poznat že bych měl DID, takže jednu hodinu se tam kdesi z druhé poloviny místnosti mlel nějaké podobné narážky jak tady pan velmistr a v jednu chvíli už měl hlavu natlačenou na zdi a moji ruku pod krkem. Já kvůli tomu málem dostal vyhazov a boreček už prý na nikoho nic neměl. Závěr z toho je takový, že nejsem nepřející, ale těším se, až tady náš boreček narazí na někoho podobně nemocného jako já.
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pan René 4. 8. 2018 13:16

Nízká inteligence není nemoc, bohužel. Jinak bych ti rád doporučil vhodnou medikaci.
pan René
Nováček

Odeslat příspěvekod tos_ 4. 8. 2018 13:18

Ještě pořád budeš tvrdit, že neurážíš jak spratek z mateřské či základní školy, hrdino?
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 4. 8. 2018 13:22

pan René píše:Vsadil bych se, že jsi právě použil hlášky, co ostatní často říkají tobě...
evlo
Veterán

Odeslat příspěvekod pan René 4. 8. 2018 13:23

aslynt: Ano, tento první příspěvek byl urážlivý, jakkoli pravdivý. Vzhledem k tomu, že ty jsi mezitím těch příspěvků plných osobních útoků a urážek nablil asi pět, nelze se divit. Mám se slabšími trpělivost, ale nejsem Tibeťan.
Naposledy upravil pan René dne 4. 8. 2018 13:30, celkově upraveno 1
pan René
Nováček

Odeslat příspěvekod tos_ 4. 8. 2018 13:23

evlo píše:
pan René píše:Vsadil bych se, že jsi právě použil hlášky, co ostatní často říkají tobě...

Jasný, no, člověk by si mohl začít myslet, že je to prostě jen bot. Není to chlap a nemá koule.
tos_
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pan René 4. 8. 2018 13:24

evlo píše:

A kde v tom vidíš urážku? Prosím vyznačit a odůvodnit.
pan René
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 8. 2018 13:30

Obrázek
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod pan René 4. 8. 2018 13:30

Za mě taky dobrý, krásně se vzteká :D
pan René
Nováček

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 8. 2018 14:50

MV_cz píše:Je to hrozná ***** :D, měli jsme 2105 od novoty. Vůbec nevím, proč to tehdy (okolo 1995?) nakonec tatík koupil, rozhodoval se mezi esínem a zvítězila Lada. Přitom zkušenosti měl s dědovou 2101.
Nová ze salůnu tehdy v Jaroměři, matně si pamatuju, že to mohlo stát 150 000? :hm. Hnilo to prakticky od novoty a furt se tam něco sralo. Ale často to očumovali kolemjdoucí úkáčka a i pár nabídek na koupi bylo 8-D

To jste na tom byli jeste dobre, my meli v roce 1995 jednu z prvních uzovek :)
2016 Škoda Fabia Combi 1.2 TSI
2015 Renault Master 2.3 dCi
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 4. 8. 2018 14:55

ta s vanklem bude dneska stat tak 2Mczk, ne?
evlo
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 10. 8. 2018 17:47

hobitt píše:
MV_cz píše:Je to hrozná ***** :D, měli jsme 2105 od novoty. Vůbec nevím, proč to tehdy (okolo 1995?) nakonec tatík koupil, rozhodoval se mezi esínem a zvítězila Lada. Přitom zkušenosti měl s dědovou 2101.
Nová ze salůnu tehdy v Jaroměři, matně si pamatuju, že to mohlo stát 150 000? :hm. Hnilo to prakticky od novoty a furt se tam něco sralo. Ale často to očumovali kolemjdoucí úkáčka a i pár nabídek na koupi bylo 8-D

To jste na tom byli jeste dobre, my meli v roce 1995 jednu z prvních uzovek :)

Užovku v lepším provedení jsem měl v letech 2000-2011. Oproti ziguliku ji hodnotím jako celkově kulurnější auto. Zigul sice líp topil a měl silnější motor, ale jinak jeho ovládání bylo horší ve směru odezvy, jízdních vlastností i ovládacích sil a v 01 byl ještě větší kravál jak v borovici, která byla za svoji hlučnost kritizována.. :-)

-- 10. 8. 2018 17:50 --

Tos: ty se už uklidni.....

Pb: koukej taky podle toho co tam používají místní... Takže třeba kalinu. Vejsku to má a znají to tam. Běžnější japonce ale asi taky.
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 10. 8. 2018 20:58

tos_: nechceš se uklidnit? Případně si to řešit v Zamilovaném koutku?
salam01
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor