termoizolacni páska na vyfuk

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 2. 2017 07:43

kolega ma komplet nerez vyfuk na vectre a na stk nikdy problem stim
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 16. 2. 2017 07:50

Já msylel, že to je, abys loli nepřipálil stehýnko.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 2. 2017 08:41

Ad páska...
No pokud se to zapéká, tak blbý, zapékají se i ty pro nejvyšší teplotní stupeň???? tedy ty nejdražší a nejkvalitnější? Jako jo, i na stránkách píšou, že se to vypéká, doporučují to ještě stříknout tou jejich barvou, ale že by se to mělo vyloženě napéct na trubku, to by bylo blbé...

Ad nerez (neorigo) a STK...
Prostě časy se mění. I pro ty fízli stačí (zejména v Rakousku), že mají podezření, že použitý díl není originální a prostě ti auto nechají odtáhnout na nejbližší STK a je na tobě dokazovat, že daný typ je homologován pro konkrétní vůz. Nějaké éčko vyražené na plechu na tom nic nemění....

To nic nemění na tom, že s tím problém být nemusí, ale stačí jeden k...kti a si v problému.

Osobně jedinou věc, kterou mám na všech povozech neschválenou, je LED poziční žárovečka na skůtru (a to jen proto, že se do toho světla blbě leze a chci abych tam nemusel pokaždé lézt a aby to i bylo víc vidět). Jinak na jakékoliv "nedovolené" úpravy prdím..., pro sicher.

-- 16. 2. 2017 09:09 --

yeaah píše:Bude to vubec videt na skutru? :D. Na dvouvalcich je to pekny, ja mam 4do1 a bohuzel to nevypada dobre, Kvuli tomu ale nebudu porizovat 2do1..to radsi jinou moto :D


Tak jedna nerez trubka do černého tlumiče (1válec 250 ccm), muselo by se to "vomotat" celé, byla by to piplačka, ale kdybych se moc posnažil asi by to nevypadalo zle a k tomu je k dostání páska ve velmi podobné barvě, jako je barva skůtru. Pravdou je, že povrchová teplota, po nějaké delší a rychlejší jízdě je masakrozní). Z toho pohledu mi to právě jako úplná pitomost nepřijde...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 17. 2. 2017 01:33

Ser na to, nemá to cenu, je to placebo efekt, dělá se to především pro MI, že to vypadá zajímavě a rádoby drsně -přínos nula, kdyby to k něčemu bylo, používá se to běžně, ale není, je to jen móda posledních pár let... Došlo ti jakej fofr, teplotní a tlakové poměry v tom vejfukovým potrubí jsou a že je potom úplně jedno, jestli na tu rouru někdo namotal rádobyazbestový hadr?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 2. 2017 08:32

Jo
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron