Jakou silničně cestovní motorku 100kw a více...

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 19. 5. 2017 06:57

SI to precti jeste jednou, najeto 320km, nebyla otevrena na plny vykon
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 5. 2017 07:21

K86 píše:ja mam 194cm, slozil jsem se na to lepe nez na Suzuki SV650 nebo Honda hornet


Tak Hondu Hornet jsem měl, tu poslední a tam ses složit moc fakt nemohl. :-D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 19. 5. 2017 21:14

T.E.CH píše:Hele, já už jsem svezl na hodně motorkách a můžu tě ubezpečit, že z pocitu jak motorka vypadá, to fakt nejezdí.Vůbec...

Taková třeba CB1100 je pěkná, ale málokdo si ji koupí.Někomu vadí tohle, někomu zase něco jiného, řekné je to pěkný ale nechci to(v podtextu vypadá pomale).....než se sveze.
Pak jsou motorky které mají díky vzhledu velká očekávání a svezeš se a na ***** si z toho nesedneš, spiše protažený ksift.

Na té 390 jsem nejel....mohl jsem ale nechtěl jsem.Ani nevím tak nějak proč....


To je normální... Některá motorka vypadá jak kudla a je to autobus nebo lenochod, jiná zase vypadá jak veterán a je to kudla..... motorku co teď mám k dennímu ježdění jsem po dlouhý léta vůbec nechtěl.... časem to ale vykrystalizovalo tak, že jsem při postupném a zdlouhavém upouštění od předsudků zjistil, že je to motorka která mi celkem sedne a stejně si jí nakonec koupil a vrním blahem, jak to pěkně jezdí a krom toho že to trochu pije to jinak nic nechce...... Za konstatování kamarádů, že věděli, že na to nakonec stejně přijdu a koupím si Hujdu :-)
Takže odříkaného největší krajíc a nakonec stejně japonec..... ( teď už jen aby nedošlo na TSi :-) )
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 7. 2017 20:31

Tak jsem projel Africu a velice, velice slušný....dobrá motka a ani dvouvál mě nevadil. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 9. 8. 2017 08:34

Smarja.... tak zavrhnout KTM pred Hujdou :hm
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 9. 8. 2017 08:50

Ono to je kapku jinak,ty dvě motorky si nekonkurují.KTM je na mě prostě vysoká, nedosáhnu tak jak bych potřeboval na zem, takže i kdyby byla 100 x lepší je mě to na nic.To snad chápeš. :-)

Ovšem ta Africa fakt uživatelsky funguje super, nakonec se zkus někde svézti.A na těch 70 kW upaluje velice slušně.

Zatím stejně nerozhdnuto.Testuje se dál....já mimo "pevné!" silnice stejně jezdit moc nechci.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků