Nazor na chranice pod bundu

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod iphone4usa 17. 11. 2016 19:44

Ahoj, chtel bych se Vas zeptat na nazor na nize zminenou ochranou vestu s chranicemi a paterakem pod bundu.
http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g1/ ... KLE722.jpg

Nema s tim nekdo zkusenost? Bude stacit to koupit a pak uz jen motorkaskou bundu bez vystuh?

Diky
iphone4usa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 17. 11. 2016 19:55

Mám košili od Foxe a v létě jezdím jen v ní
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2016 20:46

ja si koupil paterak extra, protoze ho pak beru i na lyze. A pak bundu s vyztuhami. Ono jde o to, na cem a jak jezdis, bo tak sundam bundu a jsem v pohode, takto ti to na tobe zustane. Jsem proste vice priznivec vestavenych veci primo v bunde
anonymni

Odeslat příspěvekod iphone4usa 17. 11. 2016 21:12

No ja to resim zejmena proto, ze na motorku jsme 3 ridici a mame rozdilne velikosti. Tak jsem myslel, jestli nekoupit vestu, ktera se da castecne nastavovat diky tem popruhum a pak aby si kazdy koupil jen nejakou lehci bundu bez vystuh (lze vubec koupit motorkarska bunda bez vystuh?).
iphone4usa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 17. 11. 2016 21:24

Skoro všechny vesty mají sundavaci paterak s extra popruhama
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2016 21:49

tak ono ty vyztuhy byvaji casto vyndavaci, takze v nejhorsim koupis bundu s nimi a pak je vyhodis. Nicmene ja bych si hadry kupoval vzdy na sebe, at sedi, at jste v tom komfortni apod. Ono jde treba i o podfukovani apod. a ono kdyz to nesedi, neni to nic prijemneho. A pokud jste tak stejni, ze jedna bunda sedne vsem, tak je divne, ze to nesedne i s vystuhami, protoze i ty bundy maji presky a remeny na utazeni.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 26. 11. 2016 13:48

iphone4usa píše:No ja to resim zejmena proto, ze na motorku jsme 3 ridici a mame rozdilne velikosti. Tak jsem myslel, jestli nekoupit vestu, ktera se da castecne nastavovat diky tem popruhum a pak aby si kazdy koupil jen nejakou lehci bundu bez vystuh (lze vubec koupit motorkarska bunda bez vystuh?).


A muset to pokaždý převexlovávat? no to *****.... je to původně výbava pro motokros, kde to má svoje důvody, na léto to proti bundě s ventilací nemá valnej přínos krom toho že si přes to můžeš vzít cokoliv aniž bys omezoval ochranu.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 26. 11. 2016 17:51

Bunda sem, bunda tam.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 26. 11. 2016 19:15

Bunda z koženky nebo...........
milanekjablonecak
Pozorovatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků