Nazor na chranice pod bundu

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod iphone4usa 17. 11. 2016 20:44

Ahoj, chtel bych se Vas zeptat na nazor na nize zminenou ochranou vestu s chranicemi a paterakem pod bundu.
http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g1/ ... KLE722.jpg

Nema s tim nekdo zkusenost? Bude stacit to koupit a pak uz jen motorkaskou bundu bez vystuh?

Diky
iphone4usa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 17. 11. 2016 20:55

Mám košili od Foxe a v létě jezdím jen v ní
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 17. 11. 2016 21:46

ja si koupil paterak extra, protoze ho pak beru i na lyze. A pak bundu s vyztuhami. Ono jde o to, na cem a jak jezdis, bo tak sundam bundu a jsem v pohode, takto ti to na tobe zustane. Jsem proste vice priznivec vestavenych veci primo v bunde
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod iphone4usa 17. 11. 2016 22:12

No ja to resim zejmena proto, ze na motorku jsme 3 ridici a mame rozdilne velikosti. Tak jsem myslel, jestli nekoupit vestu, ktera se da castecne nastavovat diky tem popruhum a pak aby si kazdy koupil jen nejakou lehci bundu bez vystuh (lze vubec koupit motorkarska bunda bez vystuh?).
iphone4usa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 17. 11. 2016 22:24

Skoro všechny vesty mají sundavaci paterak s extra popruhama
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 17. 11. 2016 22:49

tak ono ty vyztuhy byvaji casto vyndavaci, takze v nejhorsim koupis bundu s nimi a pak je vyhodis. Nicmene ja bych si hadry kupoval vzdy na sebe, at sedi, at jste v tom komfortni apod. Ono jde treba i o podfukovani apod. a ono kdyz to nesedi, neni to nic prijemneho. A pokud jste tak stejni, ze jedna bunda sedne vsem, tak je divne, ze to nesedne i s vystuhami, protoze i ty bundy maji presky a remeny na utazeni.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod pech. 26. 11. 2016 14:48

iphone4usa píše:No ja to resim zejmena proto, ze na motorku jsme 3 ridici a mame rozdilne velikosti. Tak jsem myslel, jestli nekoupit vestu, ktera se da castecne nastavovat diky tem popruhum a pak aby si kazdy koupil jen nejakou lehci bundu bez vystuh (lze vubec koupit motorkarska bunda bez vystuh?).

A muset to pokaždý převexlovávat? no to *****.... je to původně výbava pro motokros, kde to má svoje důvody, na léto to proti bundě s ventilací nemá valnej přínos krom toho že si přes to můžeš vzít cokoliv aniž bys omezoval ochranu.
Škoda 105 DeLuxe 5Q
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Ludek_II 26. 11. 2016 18:51

Bunda sem, bunda tam.
Ludek_II
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 26. 11. 2016 20:15

Bunda z koženky nebo...........
milanekjablonecak
Pozorovatel

• Podobná témata
    Odpovědi