xenon žarovka do skutru

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 11. 2016 15:12

BigSandy píše:Pokutu jsem zatím žádnou neplatil a s ebay problémy nemam.
A kvůli takovým vulgárním Maďarům - Turkum, co se tu neumí slušně chovat jsem objednal těch 12000k :D

Myslíš že 12000k svítí více jak 6000k ?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 11. 2016 15:18

Zase čínské lumeny?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 11. 2016 16:02

Vyprdni se na xenon, vedle v tématu tam Ondra dává ledky tak se inspiruj u něk, bude to lepší, xenon je už starej šit a svítí oproti LED kám na *****, je to vlastně úplně jednoduchý, přečti si jak to má krásně udělaný, mu to svítí teď líp než moje xenony na autě
anonym

Odeslat příspěvekod Haya1 12. 11. 2016 16:03

Promiňte, ale bud zde nechápete, že skutr není auto, aby oslňoval jako některá prasata v plechovkách nebo jste mimo....a propo, aby byl člověk na motorce vidět a viděl klidně schaluji něco, kdy ho ten plechovkar uvidí dříve než až pod tou plechovkou...
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 12. 11. 2016 16:04

robbert píše:Zase čínské lumeny?

Barva, pyčo, 12k máš už trochu v UV spektru neviditelným pro oko takže zas uvidí *****, ideál je takových 8k to svítí asi nejvíc a bude nejmíň nápadnej pro PČR
anonym

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 11. 2016 16:04

hele většina skútrů kór starších mi přijde že svítí nahovno a přesto oslňují
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 11. 2016 16:05

Haya1 píše:Promiňte, ale bud zde nechápete, že skutr není auto, aby oslňoval jako některá prasata v plechovkách nebo jste mimo....a propo, aby byl člověk na motorce vidět a viděl klidně schaluji něco, kdy ho ten plechovkar uvidí dříve než až pod tou plechovkou...

Jo takový ty oslňovače na motorkách miluju, kolikrát jsem je už málem napral protože jsem prostě neviděl kde je silnice a byla tam zrovna zatáčka
anonym

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 12. 11. 2016 16:05

Je zajímavý, že všechny tyhle skútry a motorky s dobastlenejma xenonama oslňujou jak kráva, i když všichni jejich majitelé tvrdí opak. Takže jsou buďto lhář, nebo nesvéprávní idioti. Já mám podezření, že jsou obojí.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 11. 2016 16:17

Však někteří jezdí i s dalkovyma, abys je náhodou nepřehledl, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 11. 2016 16:18

Na ty najíždím úmyslně
anonym

Odeslat příspěvekod BigSandy 12. 11. 2016 16:21

GrandeurV6 píše:Vyprdni se na xenon, vedle v tématu tam Ondra dává ledky tak se inspiruj u něk, bude to lepší, xenon je už starej šit a svítí oproti LED kám na *****, je to vlastně úplně jednoduchý, přečti si jak to má krásně udělaný, mu to svítí teď líp než moje xenony na autě

Nemůžu najit.
Dej link?
Ono je na hov, když Ti skútr sviti jak kolo a ty male kola.
Pokud uvidím díru na 2 metry jsem v p ----.
BigSandy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 11. 2016 18:08

BigSandy píše:Pokutu jsem zatím žádnou neplatil a s ebay problémy nemam.
A kvůli takovým vulgárním Maďarům - Turkum, co se tu neumí slušně chovat jsem objednal těch 12000k :D

12kk. :D Užij si to.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 11. 2016 19:02

robbert píše:Zase čínské lumeny?

Nene, jedna se o barvu světla...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 12. 11. 2016 19:05

A rychlost je stejna? Svetla? Kdyztak nabízím pojištění za 399,- na 5 let kdyby tohle svetlo bylo pomalejsí nez ostatní svetlo
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 11. 2016 19:23

Jedině že by to svítilo bokem
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků