Motorro velas BM400

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 12. 2018 11:51

pech. píše: Takže Ondrasi jsi blázen a nejspíš i dement.



:mrgreen:
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 11. 12. 2018 12:26

Jj to ma dostalo :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 12. 2018 12:38

Samej grafoman tady.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 12. 2018 13:11

na mě nekoukej
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 12. 2018 13:13

Ty si na Ondrasovej strane, pamatam ako si ho obhajoval!




:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 12. 2018 13:36

však jo, stále zastávám názor, že kdo si hraje, nezlobí :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 12. 2018 13:38

Jo máš pravdu, jsou na něj moc tvrdý a vcelku i zbytečně.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 12. 2018 13:56

Arnie J píše:však jo, stále zastávám názor, že kdo si hraje, nezlobí :D


Tak. Přestožejeho argumetace má logickou díru, nevidim důvod se tím jakkoli znepokojovat a vypisovat tisíce řádků. Vždyť škodí maximálně sám sobě.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 22. 2. 2019 23:01

I přes nadávání některých uživatelů toto neberu. Vše jsou nakonec zajímavé zkušenosti!

1) impexta prodávala motorku s karburátorem naladěnou na etanol jako palivo! Proč? Motorka nebyla určená pro evropský trh, ale pro Jižní Ameriku.
I přes upozornění od jednoho (odborníka) to impexta neřešila a nic s tím nedělala, místo aby přetryskovala karburátor na benzín. V prospektu měla spotřebu 3,2/100 a v reálu to bralo 5,5l/100, takže asi něco bylo špatně, to bylo jasné, že o tolik moc vyšší spotřeba nemůže být jízdním stylem!

2) Moje snaha zkusit vstřikování byla docela odvážná, no sám jsem byl překvapený, jak těžké je pochopit jak funguje vstřik a nalézt správné hodnoty, ale nejezdilo to špatně, akorát ten volnoběh a starty, ale teď už tuším, kde asi byly chyby, akorát to naladit sám bez zkušebny je strašně těžké.

3) Sám jsem si musel přijít na optimální nastavení karburátoru, musel jsem jenom z aliexpressu objednat sadu trysek za cca 8,5 dolarů a optimum jsem našel sám poměrně rychle 115 hlavní tryska a 38 volnoběžná a jehlu na horní zářez a doladit bohatost šroubkem podle standardního postupu. Toto jsem měl udělat hned. Se spotřebou jsem najednou na hodnotách, které udává impexta, tedy 3,2/100 a motorka najednou funguje, jezdí, výborně startuje a nežere víc, než má, o což mi šlo!

Blbý je akorát to, že u tady této motorky jsem musel být já tím průkopníkem (ne dovozce i když byl na to upozorněn) a hledat optimum. To je to, co bych u japonce nemusel a to se mi tady snažili říct. Teď je to ale už jedno, našel jsem ho nejen sám pro sebe, ale i pro všechny ostatní majitele, protože jsem se se všemi podělil na internetu a nenechal si to jako nějaká ***** jen sám pro sebe! To nadávání nebylo fér, akorát mi to trvalo, nebylo to hned, bohužel a to mi teď strašně vadí i když jsem to nakonec vyřešil.
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 27. 2. 2019 09:40

1) Koupil sis nedůvěryhodný laciný sráč od nějakého lempla - Dobře ti tak, kdo kupuje laciné věci, platí 2x, obzvlášť otrlí kolenovrti 3x....

2) Jsi nesoudný, problematice nerozumíš, na svoji neznalost, nezkušenost, kolenovrtství a nesoudnost nutit motor pracovat na chudou směs, která stojí za zničeným motorem z důvodů na které jsme tě upozorňovali sis nedal říct a zaplatil za to tím zničeným motorem o což sis silně koledoval - dobře ti tak. celý tento krok byl zbytečný, kdybys neposral krok první.

3) Nemusel bys zbytečně podstupovat ani ladění karburátoru, pokud bys neposral krok 1. Dobře ti tak!!!


Až tě bude špatně. Půjdeš k doktoru, nebo k šarlatánovi?

Tvoje demence a kolenovrtství tě kvůli tomu zkurvenému sráči stálo tolik peněz, že bys mohl jezdit na slušné motorce výrazně lepších parametrů včetně její pořizovací ceny, nákladů na benzín, údržbu a pneumatiky po zbytek života...

Takhle máš pořád zkurvený sráč, a ten benzín budeš platit dál. Nikdy se ti to nevrátí, nikdy neušetříš, všechny ty
peníze které jsi tupě a zbytečně prosral jenom proto, že jsi nesoudný škudlil s mizivými odbornými znalostmi a zastřenou myslí.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 27. 2. 2019 09:40

.
Naposledy upravil pech. dne 27. 2. 2019 09:51, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 2. 2019 09:43

Tuto temu mam rad :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 27. 2. 2019 09:52

Ja uz taky :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 27. 2. 2019 21:27

Pech má ale skoro tejden zpoždění...
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 2. 2019 11:23

Nejni čas sem lézt. Moc činností najednou.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků