Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 10. 2018 20:07

To je hnus.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 13. 10. 2018 20:23

tak fine dining to sice nebyl, ale já jsem vděčnej za cokoliv co se nejmenuje Tandoori Chicken, Chicken butter masala či Shawarma
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 10. 2018 23:09

K tomu outfitu by To ale mašinu chtělo.
Je to vidět na skútru. Ne že ne. Ale není to úplně boji.
Včera jsem viděl cookie monster. Jak jsinpostoval. A na terénní velkej cajk. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 10. 2018 00:39

ace2 píše:na oběd do Jizerských hor, nádhera.

https://goo.gl/maps/kbt4HQ5aA3s

Brod - Tanvald je super (az na ten provoz).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 10. 2018 07:32

Moc velký a těžký
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 10. 2018 07:36

K cemu je mi proboha bluuutut na motorce? At tam radsi daji slusnej motor a kvalitni podvozek
To je jak v autech, samy dotykovy picoviny a poradnej motor nenajdes . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 14. 10. 2018 07:50

Tak zrovna BT je to co mi chybí. Proto sem koukal po tom BMW kde se dá objednat ten velký TFT display BMW connect. Navigace prostě při cestování chybí a koukal jsem na Forzu a prostě telefon není kam dát. Bud by nebyl vidět, nebo by ho člověk srazil řídítkama.

Jinak to Kymco vypadá technicky hodně dobře. Sice se mi nelíbí design té palubní desky, to rozvržení a vzhled těch budíků je taková kolokočářské. Ale výkon, exteriér a i cena jsou super. Otázkou co ta váha 213kg někde po městě.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2018 08:13

185 vs 213 je uz dle meho jedno. Ale uz je tomhovadko
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 10. 2018 08:31

Není to tak dávno, kdy bylo 145 a 180 jedno, teď je jedno 180 a 210 a závěr je je, že je jedno jestli 145 a nebo 210...

Goes world nemá chybu...

Tak mne napadá... No když se Goes zapře trojnožkou, AK i Goldwing je cajk na manipulaci....

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2018 08:43

Hele mel jsem 280 kg. Ted mam 180 kg. I tech 180 rucne nekam potahnout napr kdyz oarkujes v kóci na centraku a musis to shodit neni zadna sranda. Nicmene daval sem to i pri tech 280. Tudiz 210 uz neni nic extra. Kazde kilo vadi ake proste nijak zasadne. Susinky jako ty to proste nedaji.
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 14. 10. 2018 08:57

Tak Goes má výhodu že je vysoký a velký, takže bude mít v noze lepší oporu a dokáže to podržet na noze kdyby to chtělo padnout. Forza se pořád dá, už mi ani nepřijde že by byla nějaká těžší/větší než PCX, sem si zvyknul docela rychle. Na to Kymco bych se mohl podívat asi to kupovat nebudu, ale jen tak ze zajímavosti.

Jinak co je super na Forze že ani po téměř 400 km žádné mravenčení v rukách jak to nemá vibrace. Když jsem se projel na hodinu na X-ADV tak jsem cítil po hodině mravenčení v prstech od vibrací, to samé dělala i 4 válcová FZ6. Blbej jednoválcovej skutr vůbec nic, naprostá pohodička na cestování.

Jinak jsem nějak nepochopil k čemu je dobrej chopper. Když na to tak koukám na silnicích... mátoží se to 80kou, do zatáček ještě méně, než se rozjedou z červený... chápu silniční motorky, chápu naháče, chápu skutry, ale chopper mi přijde jako k ničemu. Abych jezdil s 1600ccm, tunou chromu a třásněma 80 mi nějak nedává smysl :D

BTW jsem měl včera kousek od nehody s Rolls Roycem :D Jel asi z nějakýho srazu, protože kolem Trosek se těch RR vyskytovalo povícero, jel jsem za ním po takové II/III. okresce najednou zastavil v půlce křižovatky, rozsvítil zpátečky a začal na mě couvat, ještě že se mi povedlo nahmátnout klakson tak to zahamtnul ale moc nechybělo.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 10. 2018 08:57

Arnie J píše:Moc velký a těžký

Výkon, velikost, hmotnost jak u Atlantiku. Zcela použitelné.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 10. 2018 09:30

Aci do chopru se prej musi "dostarnout" :))
Proste kochacka. Ja bych si to nekupil, ale proti gustu...
Mimochodem ty 250 kg skutry mi prijdou jako stejna <>vina.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 14. 10. 2018 09:32

me se libi to zadni svetlo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků