Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 10. 10. 2018 12:15

takze zas, vyhoda motorky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 12:21

powerball píše:mam kratasy a triko.coz si teda muzes vzit na motorku taky, ale je tam pak vetsi riziko umreni pri padu.

Ani ne tak úmrtí. On jee rozdíl hlavně v tom, že když máš na sobě kvalitní moto hadry, tak se zlámeš stejně jako v triku a šortkách, ale hlavně nemáš odřeniny a popáleniny.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 10. 2018 12:22

a o to jde.vsak kdyz si sedres urcity procento tela tak dostanes nakej sok nebo neco a je finito ne?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 10. 2018 12:24

Kurec, tak to abych si daval pozor, at si moc nesediram predkozku. :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 12:25

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 10. 10. 2018 12:31

powerball píše:a o to jde.vsak kdyz si sedres urcity procento tela tak dostanes nakej sok nebo neco a je finito ne?


Ano

-- 10. 10. 2018 13:34:12 --

Já teda celý léto žabky, kraťasy a triko, i mimo brno když bylo teplo...zaplaťpanbů se nic nestalo. Co jsem to 2x „položil“ na silnici, tak jsem byl vždycky navlečenej.
Fechtla a panelku v mládí nesčetněkrát na trávu v krátkým, ale to je jak do peřinky :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 10. 2018 12:55

Jo jo... Jako raději už jezdím oblečený...
:-)

Ale vyloženě zimní hadry kupovat nebudu, když mám auto. Když bude hezký vyjedu, když ne, auto. Zatím jezdím. Ráno teda kosa je, ale dá se to. A přes den paráda...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2018 14:15

powerball píše:jo to by me nebavilo.kdyz vidim takovy ty borce nabaleny v lete v petatriceti stupnich v tech motoraskejch hadrech tak je mi jich lito.jako za jizdy asi dobry, ale co kdyz chces nekde zastavit.


i v lete mam moto letni rifle (hodne lehke, ale porad s kevlarem) a bundu (hodne derovanou ale porad s chranici). Uprimne uz sem videl par zbrousenych kratasaru a ano "mi se nikdy nic nestalo" rikal kazdy z nich do okamhziku, nez se neco stalo.

Ano, horko byva :)

-- 10. 10. 2018 15:18 --

maincoonsback píše:Jo jo... Jako raději už jezdím oblečený...
:-)

Ale vyloženě zimní hadry kupovat nebudu, když mám auto. Když bude hezký vyjedu, když ne, auto. Zatím jezdím. Ráno teda kosa je, ale dá se to. A přes den paráda...


no jak jedu v tech sesti stupnich 120-130 tak jako poznas zimu :) spise si kupim neco komplexniho s vlozkou na zimu, nicmene lip nepromoko.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 10. 2018 14:42

Ve Vietnamu sem najezdil 20tis. km v třičku, kraťasek a crocsech. A odřenej jsem párkrát byl, nic příjemnýho. Přesto jsem v triku něco najezdil i letos, uplně bezpečně se necejtim, ale trochu jsem ubral na razanci a bylo to příjemný.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 10. 2018 15:27

V tomhle už volím z 99% Goesův přístup.

Jako, neříkám, že pro rohlíky nezajedu v trenkách a tricku, to zajedu, ale jak sám píšeš, jedu hoooooodně opatrně a o užívání jízdy v takovém případě moc řeči být nemůže...

Jinak vložku v té kožené bundě mám, ale nějak zásadně to nepomůže. Mám takový názor, že aby se v tom dalo jezdit v zimě, pak by to fakt musela být nějaká taková ta textilní silná cesťácká bunda, ideálně v reflexní barvě. Ale pro teď sem došel k závěru, že to se mi nevyplatí teď kupovat, ale neříkám, že tobě na se to nevyplatí.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 10. 10. 2018 17:14

mam silnou kozenou bundu s vlozkou a je to luxus i v negativnich teplotach. Textil udela sluzbu, ale prijde mi ze pro stejny efekt musi byt objemejsi (jakoze pytel) Nicmene podle kazdeho soudruha
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 10. 2018 17:38

Kůže neprofoukne, ale když je opravdu chladno, tak studí...,bohužel.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 10. 10. 2018 17:54

Ja jsem v 17 upadl ze skutru v obyč ryflej, ty na sobě neměly naznak pádu, ale z moji ***** viselo maso :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 10. 10. 2018 18:18

Z ***** klika.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 10. 2018 07:21

T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků