Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2018 18:37

diky, jo a nezapomen v pondeli v 8 u dmota :)
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 23. 3. 2018 18:38

no je pravda že když jsem jel na Vysočinu na skutru tak jsem měl mobil v kapse bo nemám držák a orientoval jsem se podle značek... a dojel a ještě to bylo takové zajímavější, kochal jsem se krajinkou a tak.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 3. 2018 18:45

Papirova mapa bude tutovka 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2018 18:51

mi jde treba o prujezd mesty, bo jas se ***** vyznam ve znaceni a cislech cest apod :)
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2018 21:06

Goes: Ja mesta mijim velkym obloukem :-D. A kdyz projizdis dejme tomu belehrad a vis, ze jedes na Niš a bulharsko po dalnici M1, tak si proste hlidas cedule. Ja jsem nazoru, ze kdyz se cestovalo pred 15 lety bez gps a slo to, tak proc ne dnes? Ja verim vic ukazatelum, nez gps.

Predloni jsme jeli na gg. Ja a kamos, dve motorky, treti kamos autem. Celou cestu jedu prvni, vim ze drzim silnici S6. Najednou me predjede kamos v aute a na prvnim sjezdu sjede do mesta. Troubim, blikam, zastavuje na prvni pumpe. Rvu na nej, proc sjel. Pry mu to rekla navigace, mel na okne dokonce dve :-O
Toz asi tak :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2018 21:44

No dobra :)
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 23. 3. 2018 21:47

jo ono se da podle ceduli dojet v klidu skoro kamkoliv.akorat najit ubytko ve vetsim meste bych asi nedal.nedokazu si predstavit hledat adresu ubytovani treba v istanbulu podle papirovy mapy.to by me *****.ty navigace casto ukazujou strasny picoviny.ted me nak serou here maps tady v krkonosich.kazdou chvili me to tahne nekam do pice na pole nebo mezi baraky na polnacku kde je metr snehu.bez pouziti hlavy se s tim neda nikam dojet.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2018 21:48

Goes: S pondelim pocitam :-). Kdybys planoval nejakej moto trip, tak dej vedet, te naucim, jak se na ceste neztratit :-)
Pw: ve velkym meste je navi neuveritelny pomocnik, o tom zadna. Ale jak to delali lidi pred 20 lety, kdyz navigace jeste nebyly tak rozsirene? Meli mapu, papirovou a hubu, kdyz nevedeli, stacilo se zeptat a lidi to pomohli
Naposledy upravil PeTr7650 dne 23. 3. 2018 21:51, celkově upraveno 1
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2018 21:49

Pondeli dik. Trip bude do hr
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2018 21:54

Tak hr je easy. na balaton, zagreb a ses tam :-D
Ja chci jet zacatkem kvetna na ukrajinu, asi na kutru. Pres slovac pekne, primou cestou, abych tam vecer byl (jedu jen na zakarpati). Cuju, ze popisu maximalne dva Post-IT papirky instrukcemi a ono to nejak dopadne. Prinejhorsim mam na zrcatku pridelany kompas, ten docela pomaha :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2018 21:57

goes píše:Pondeli dik.

Já jsem se jako neosvědčil? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2018 22:00

Tobe to prej moc drnca a Goese z toho chytly zada. :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 3. 2018 22:00

Tobe to prej moc drnca a Goese z toho chytly zada. :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 3. 2018 22:11

PeTr7650 píše:Tak hr je easy. na balaton, zagreb a ses tam :-D
Ja chci jet zacatkem kvetna na ukrajinu, asi na kutru. Pres slovac pekne, primou cestou, abych tam vecer byl (jedu jen na zakarpati). Cuju, ze popisu maximalne dva Post-IT papirky instrukcemi a ono to nejak dopadne. Prinejhorsim mam na zrcatku pridelany kompas, ten docela pomaha :-D


Ja to beru pres alpy minimalne tam.
anonymni

Odeslat příspěvekod yeaah 23. 3. 2018 23:32

Kudy jet z Prahy do Turina a potom idealne nejak pres Pyreneje do Gijonu? Tohle je zatim nastrel tripu, kterej mozna ani nedopadne, ale jel bych to na HD Sportster.

Kdybyste meli napad co neminout ve Vietnamu, tak taky uvitam :D

Jo a nebyl vcera nekdo na prednasce Vojty (JedemKolem) v Adventure Moto v Praze? :D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků