Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 19. 3. 2018 20:02

Tak ja se v tom ***** orientruji, co jsem hledal tak jsem nasel R5 akorat, ze to vypadalo jako takova miata motorka, kdyz pominu hypermotarda, coz je uplna miata, ale stoji nesmysl.

Treba CB* nechapu ted jsem zjistil, ze jeste R6, ta zelena jak dal pechoj, YZF treba vubec netusim jak bude fungovat.

Ale rikal jsem si, ze chci spis neco maleho a lehkeho, ze se to bude dobre ovladat atd. Stejne jako u auta - nejlepe se jezdi na projeti lehkym malym autem, kdeclovek sedi co nejvic vzadu.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 3. 2018 20:03

Ludia budu na teba pozerat, ked pojdes na motorke. Nevadi?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 3. 2018 20:04

Myslim, ze min nez kdyz jedu miatou.

-- 19. 3. 2018 20:04 --

Tam me to vadi, ale tak nekde mezi poli je pohoda,proto jezdi dpc, ze tam nejsou lidi a pohoda klid.

-- 19. 3. 2018 20:05 --

A hlavne ridicak na motorku a nakladak si chi udelat dlouho, hlavne tu motorku, tak si ho udelam v CR no, at neco konecne delam.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 19. 3. 2018 20:35

evlo píše:Tak ja se v tom ***** orientruji, co jsem hledal tak jsem nasel R5 akorat, ze to vypadalo jako takova miata motorka, kdyz pominu hypermotarda, coz je uplna miata, ale stoji nesmysl.

Treba CB* nechapu ted jsem zjistil, ze jeste R6, ta zelena jak dal pechoj, YZF treba vubec netusim jak bude fungovat.

Ale rikal jsem si, ze chci spis neco maleho a lehkeho, ze se to bude dobre ovladat atd. Stejne jako u auta - nejlepe se jezdi na projeti lehkym malym autem, kdeclovek sedi co nejvic vzadu.


Malé a lehké.... si kup nějaký dvouválec kolem půl litru nebo čtyřválcovou 600/650 ale pořád jsem se nedozvěděl zda to má bejt spíš cestovní, nebo spíš sportovní... pokud se ti líbí sporty tak vezmi nějakého čestkového sporta jako je ta zelená ZX6 Ninja nebo konkurenti R6, CBR6.... pokud to má bejt lehké, tak vypadává XJ, Fj, apod. pokud jsem to správně pochopil, zapomeneme i na ty cendura...

Řada CB jsou čistě cestovní motorky, ale zrovna s malým CB5 by sis mohl užít, je to snadno ovladatelné a už to celkem jede, když to rozdráždíš, obdoba je ER5, GS5 neber... vyhovělo by patně malé SVčko Pak tam máme čtyřválce jako je Bandit, Hornet... to je proti malým dvouválcům výkonnější a i co do geometrie sportovnější.... Hornet je tak na půl cesty mezi cestovním CB a sportovním CBR pokud jde konkrétně o Hondu....

-- 19. 3. 2018 20:37 --

glider píše:Ludia budu na teba pozerat, ked pojdes na motorke. Nevadi?


Mno když se navleče do motomundůru od hlavy k patě a nasadí integrální blembák, tak bude skutečně hůře identifikovatelný než v kabriu v tričku a kšiltovce :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 3. 2018 20:39

ksiltofce
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 3. 2018 20:40

Taky letos musim udělat Ačko, aspoň A2. Koupil jsem kvůli tomu loni starou GS500, je fajn spolehlivá, teda aspoň loni byla, má velký padáky, sice je omezená na 25kW ale na kroužení osmiček po parkovišti stačí.
A protože se na ni přes tejden nedostanu, jen max na víkendy, tak si ji můžeš přes týden půjčit, evlo.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 3. 2018 21:01

Používáte někdo chrániče kolen, jak bezpečnost, tak teplota, přes normální kalhoty? Tzn. zateplený, s protektorem, bezpodmínečně snadná montáž na kolena, jen zapnout, nenavlíkat. Zatím se mi nejvíc podává tohle.

http://www.motogaraz.cz/icon-2017-field ... ack-p53840
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2018 21:06

Na moto mam kalhoty s chranici a na skutr to nepouzivam to ma kevlary
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 19. 3. 2018 21:13

Ty uz mas moto? :-O Ze by CB 1100EX?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 3. 2018 21:13

Hadrama jsem kompletně vybaven, na tomhle se mi líbí, že to cestou do kanclu hodim jednoduše přes kalhoty.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 3. 2018 21:22

PeTr7650 píše:Ty uz mas moto? :-O Ze by CB 1100EX?


Ne ale mam jadry na moto
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 19. 3. 2018 21:23

Kym nemas moto na jadro, si beztak luzer.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 3. 2018 12:15

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 22. 3. 2018 22:43

To vypadá taky hodně dobře, nicméně hádám že cena už bude mimo. Hádám tak 250?

Ale to už bude slušný brus na skutr. heeen heeen heeeen :love: Jenom pro rohlíky vedle už to asi není vono, to ten motor asi happy nebude.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků