Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2017 07:30

Aha
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 7. 2017 09:11

Moucha píše:já je celkem zrasil, přední je pořád úpně v pohodě, tam je víc jak půlka vzorku po těch 10tis. Každopádně mě ta galuska omezovala jen na tramvajových kolejích jednou, jinak jsem si nikdy nevšiml jiné nevýhody

Na suchu ok, ale na mokru to klouzalo jak prase i na holym asfaltu...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 7. 2017 09:49

jo to potvrzuju, to mě překvapilo když jsem to koupil. Pak jsem si na to zvykl a dokonce jsem na tom valil z Grossglockneru při velkém dešti a předjížděl ostatní auta, asi to je o zvyku. Sprint neměl vzorek ani na předku, ale jak je to užovka tak to vodu vytlačilo do stran samo o sobě i bez vzorku.
Jinak na PCX se blbě poznává kdy je zadní kolo ve smyku, není to zase tak moc cítit jako jsem to měl na původním. Takže člověk brzdí a ani neví, že kolo stojí. Ale jak říkám, já si na to zvykl a nepřijde mi na tom nic divného dneska
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2017 10:05

Aha
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2017 10:11

Já jsem při prvním dešti dojel do prostřed křižovatky s oběma kolama zablkovanýma..... sem čuměl a) co se děje b) že jsem nehodil tlamu fakt jak na mejdlu.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2017 10:49

No teda
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 7. 2017 11:07

Main: hele třeba bys na to sednul a měl bys s tím problém a pomluvil to, třeba bys i upadl. Ale mně to nějaký problém nedělá, zvykl jsem si na nějaké vlastnosti a tak to můj mozek bere a podle toho jede
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2017 11:11

to teda

-- 23. 7. 2017 12:14 --

jinak, já bych s PCX problém neměl...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yeaah 23. 7. 2017 17:12

Nápad s USA je zajímavej:), jen by bylo lepší spíš projet Kalifornii + Vegas a tyhlety zajimavosti kolem. Florida je celkem o ničem, bohužel to platí i o cestě na zapad přes Alabamu, Louisianu atd..
Ke konci září budu v Atlantě a chtěl sem přeletět do Cali a dát tam roadtrip, tak to musím rozseknout, jestli to hecnu nebo ne. Mel sem tam partu znamejch, 16 dní a dali za to každej 85litru, najeli 4500km, viděli mraky parku..i tak mi to přišlo docela dost. Jinak půjčení motorky je dost +100$ na den..kdybyste věděli o levnější variantě, sem s ni :D
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2017 17:26

Jenže v zimě je zima i v tý Californii .... navíc je tam takový mlhavý zákal, nic moc idylka. Spíš bych odjel na Bali a tam si půjčil skutr a objel to tam
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2017 17:53

Nebo australie
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2017 17:57

Australie je problém že je placatá a jsou tam extremní vzdálenosti mezi POI. Pochopil bych Zeland. Nicméně Bali je važně jakože hodně dost dobrý a skutra si tam půjčit za kilo na den.

jen pár momentek, nic zásadního.

https://1drv.ms/f/s!AqRHKhME9PZ2wTNEKiQ5AEMf2QSu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 7. 2017 18:04

Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2017 18:22

jedu na dovolenou s Moucháčem :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 7. 2017 18:34

Budeš mu dělat blondýnu?
:-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků