Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 20. 7. 2017 21:28

Mám statisticky zjištěno, že když jedu prostředkem tak mě méně registrují. Jakmile jsem začal svítit do bočních zrcátek tak mojí přítomnost registrují rychleji. Pochopitelně když jedete za něčím větším jakože nákladního/autobusového charakteru je to ještě více efektivnější. To samé stání na červenou, vždy tak aby mě viděl v levém bočním zrcátku. Poslední co potřebuju aby na mě někdo nacouval
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2017 23:16

TomeekHoleek píše:Dneska jsem (jako kazdej druhej den) podjel kolonu u Zvonařky buspruhem a nejakej Lojza v koktě TDI co stal první to moc nevydejchal, u Lidlu mě dojel a troubil a cosi pičoval, tak jsem mu zamaval a to jsem prilil do ohně :D :D

No jo, taky se mi tyhle historky množí :( Kokoti frustrovaní z kolon závidí, že přiletím odnikud a zase zmizím někde v předu, tak dělají naschvály.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 21. 7. 2017 05:59

Samozřejmě na Hladíkově další kolona kde byl tak 10. tak jsem to vzal pro změnu zleva odbočovacím, výraz už jsem zhlídnout nestihl :( :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 17:54

Jsem si dal adventure. Praha-Humpolec pres Benesov a Vlasim a nakonec to zadna adventure nebyla. Uplna pohoda ani to netrvalo dlouho. Spotreba 2.2 coz je docela dost. Vetsinou se pohybuju kolem 2.0-2.1 :-)))

Bych nerekl ze to bude az takova pohoda. Asi budu jezdit v lete dalkovky casteji :-)
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 7. 2017 18:04

já přemejšlím, že vyrazím v neděli na Rujánu, měl bych mít 3 dny čas, ale zase má hrozně pršet tak asi nic :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 18:34

Tak to je jiný level nez kilo dvacet na Vysocinu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 7. 2017 18:41

Jsem ani neříkal, že jsem byl na servisu. Svíčka + olej + mrknutí na ventily 1660,-
Ještě musím tu zadní gumu vyměnit nějak už z ní leze něco co mělo být asi skryto :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 23:11

To už jsi měl vyměnit dřív ne a nečekat až na plátno :D

Jinak z PCX fakt mám radost. Motorka co využívám na 100%. Jinak jsem dnes málem lehnul jsem si najel hezky do zatáčky decentně nakloním a začalo to tancovat, srovnal jsem a hned zase.... bych se ***** z toho litýho asfaltu, v tom vedru je to jak blátíčko. Sem si říkal jak by se na tom chovala těžší a motorka s kterou bych jel rychleji. Ještě že je PCX tak příjemně vyvážený s těžištěm dole
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 7. 2017 23:23

jsem na tom stejně, mám z něj taky mega radost :-) ještě asi 30km a mám tam 10tis km najetooo. 2 roky a měsíc ho mám :)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 23:26

Slušný, já mám asi 4500 za tuším 2 sezony. A pořád stejný? Výkon to neztrácí? Jsem si říkal jestli tomu mikro motoru nijak nevadí že jedu 90-100 že už to musí mít slušný otáčky asi a zahřívat se abych to nezabíjel nějak. Tak snad to japonci mají vymyšlený
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 7. 2017 23:26

I vy honiči :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 23:27

nezávid jak nám to jezdí a že se nebojíme i dál jak kilák od garáže :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 7. 2017 23:29

já jezdím na max celkem hodně poslední dobou a nečekám že by se to mělo pofiknouti, je to na to stavěné, proto tam je omezovač.
Jinak bych řekl, že lehce výkon na kole klesl, ale nic extra. 90 GPS po rovině to valí pořád. Spíš se o dost méně opírám o omezovač, když to bylo novější tak pořád i na rovině to do něj bouralo, teď ne :)
Ale taky jsem přibral a jsem širší :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 7. 2017 23:38

tak je otázkou jestli za to nemůže třeba i variator a jeho součásti. Jestli se to nevytahá a neojezdí
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 7. 2017 23:55

Vytahá, i řemen maličko povolí
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků