Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 7. 2015 21:20

určitě si to sedlo i u mne, jak lepším zrychlením tak klesla spotřeba a znát to je. Já dnes po městě rval akceleraci na max, jezdil 80 po okruhu neplynule, pak ve dvou a svítí tam 2.2
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 29. 7. 2015 21:26

Spotřeba je parádní. Dlouhodobej průměr mám 2,8-2,9l zpravidla nižšíma rychlostma.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 29. 7. 2015 21:27

Jsem přežil zadní pneu a neuveritelnej rozdíl, mnohem lip se to teď klopi do zatacek, na ty starý byla na behounu rovna ploska jsem po cyzuti zjistil, a dela to fakt hrozně moc... Předtím melo touhu vracet se to ze zalehnuti zas nahoru, teď pekne drží :)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 29. 7. 2015 21:32

Moucha píše:určitě si to sedlo i u mne, jak lepším zrychlením tak klesla spotřeba a znát to je. Já dnes po městě rval akceleraci na max, jezdil 80 po okruhu neplynule, pak ve dvou a svítí tam 2.2


Zrychlení je fajn, ani ne tak razancí, ale tím, že je okamžitý. Takže, než tam ten v autě (pokud nemá automat) sešlápne spojku a zakvrdlá řadící pákou, tak jsi 50 metrů daleko.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 7. 2015 21:33

jo to se mi líbí, je vidět ten brutální rozdíl jak 90% řidičů co stojí na semaforu na prvním místě chrápe
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 7. 2015 21:50

první z křižovatky vyrazím taky, akorát nad 30km/h už to pak moc neakceleruje :D a spotřeba 2.9 :(
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 29. 7. 2015 21:51

Potřebuješ nutně upgrade.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 7. 2015 22:03

Jako joo osmdesátkou za dva litry, to je jiná než padesátkou za tři
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 7. 2015 23:06

No když jsem měl 50ccm (pak s 70ccm válec) tak jsem jezdil za 4,5 litru a to měl fakt moc nebavilo. Moc to nejelo a dost to žralo. To PCX je fakt povedený skůtr, podle mě by mu slušel i ten 280ccm motor co se dává do SH300.

Když jsem to PCX kupoval, tak jsem ani nevěděl že to má LEDky. Myslel jsem, že to má LEDky jen jako denní světla jakože světlovod, ale ono to má LEDky už úplně všude. Všimnul jsem si toho až když jsem s tím zajel do garáže že to svítí jak xenony.

Co bych si přál do příští generace PCX byla i kotoučová brzda vzadu. To je asi jediné co mi na konstrukci trochu vadí. SHčko co jsem zkoušel mi sice nevyhovovalo jízdním charakterem, ale brzdilo prostě lépe. Zvláště po Praze kdy se jezdí na skútru brzda plyn by se ostřejší decelerace hodila.

http://1drv.ms/1h61Yfe
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 29. 7. 2015 23:10

Pěkný
anonym

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 7. 2015 23:29

na brzdu mám stejný názor, mohlo by to brzdit lépe, srovnal bych to s tou svojí bývalou 50ccm + udělal bych upgrade sedadla ještě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 7. 2015 08:05

TomeekHoleek píše:Dneska jsem dotankoval 9,86l. Kdo z vás to má? 8-)

Ts, kdyz beru plnou tak je to pres 20l. :-P
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 30. 7. 2015 09:25

Moucha píše:na brzdu mám stejný názor, mohlo by to brzdit lépe, srovnal bych to s tou svojí bývalou 50ccm + udělal bych upgrade sedadla ještě


Sedadel mas na vyber spousty, luxusni prosivany, barevny tak i sportovni a neni to drahy:

https://www.google.com/search?q=honda+p ... 24&bih=672
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 30. 7. 2015 12:03

Tak je to oficiálně potvrzený: SH je pěkná motorka.

Přišla za mnou dnes na parkovišti malá holka (tak 6 let) a říká mi: pane, máte pěknou motorku!
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 7. 2015 12:08

takze na 300ccm budu letet teenky....cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků