Piaggio X10

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2013 13:58

Semafory a závory Na skútru občas máte pocit, jako by se celé město spiklo proti vám. Například když čekáte už pět minut před semaforem a pořád zelená nepřichází. Několik centimetrů pod povrchem vozovky totiž bývá zalitý drát indukční smyčky, kterou spustí několik stovek kilogramů železa v autě spolehlivě. Jenže motorka či skútr nemají šanci, ať už vedle poskakujete, jak chcete. Aby toho nebylo málo, podobný systém můžete najít i u elektrických bran v podzemních garážích. Pouhý chodec se vstupní kartou se totiž dovnitř nedostane, bohužel mnohdy ani skútrista.


To je pravda...ale ze by pridali nejakou radu, to ne.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 3. 2013 14:21

Kibitz píše:
robbert píše:Já ti věřím...

Ale ta Aprilia je více motorka myšleno vzhledem... ta X10 je na první pohled scooter...

Každýmu se líbí něco jinýho...to je v pohodě. SR MAX je taky parádní kousek. Co downtown nebo k-xct?

Já asi budu mrtvej Homolka... O:-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 11. 3. 2013 20:06

Kibitz píše:sprint: včera jsem si na X10 prvně sednul a detailně ji prozkoumal. Co se ti konkrétně nezdálo? Musím prohlásit, že je to skútr s absolutně nejlepším posezem, líp zadek na ničem neusadíš, ergonomie taktéž skvělá. Kam se hrabe burgman. Zpracování velice dobrý. Design se líbí prakticky každýmu. Super stroj.


Nezdálo se mi dílenské zpracování a kvalita plastů. Působilo to na mě trochu moc bakelitově, nelícovaly plasty a stříbrný plast uprostřed řidítek na mě působil lacině. Prostě za ty peníze bych čekal víc. Yamaha nebo Honda ve stejné cenové kategorii byla provedená lépe.
Ještě se samo pojedu podívat v klidu někam do prodejny, ale moje představa o "top" je bohužel už narušená. :roll:
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2013 20:25

Já myslím, že jenom hledáš záminku, proč za to nevysolit takovej balík. Tak to přiznej rovnou. Na mě je to taky moc moc drahý. Škoda, že si neudělal nějakou fotku, protože já si žádných špatně slícovaných plastů nevšiml.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 11. 3. 2013 20:29

Prostě jsem asi od toho "nejlepšího" čekal víc. A taky ve mně hlodá důvěra k italovi. Nic víc v tom není.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 3. 2013 20:35

kibitz: Však každý má jiné priority...

Taky se chystám, že se na to zajdu někdy podívat...
Ale uvidím co a jak...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 3. 2013 20:40

sprint:
O Forze zatím prakticky nic nevím, je to nový model. Motor je derivát motoru používanýho už dlouhou dobu v SH300 a je osvědčený, spolehlivý s dobrou spotřebou - do 4l. Výkon je trochu nižší, čekal jsem víc, ale žádná tragédie to taky není. Jinak to ještě nikde nejezdí, já na tom ani neseděl. Jsou k dispozici jenom PR kecy... Pokud to chceš letos, tak se obávám, aby ses vůbec dočkal do léta.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 12. 3. 2013 22:39

A nad Kymcem nikdo neuvazoval? Jsou to dle vseho velmi podarene stroje a i BMW si od nich chtelo vyrabet skutry. Me se co se tyce vzhledu a vybavy libi nejvice

http://skutrmania.cz/clanek/162-kymco-d ... akcni.html
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 3. 2013 22:49

Ten z odkazu je 300 na tn B cko nestaci...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 12. 3. 2013 22:59

Myslim ze se dela i jako 125tka

-- 12. 3. 2013 23:01 --

http://www.motoranch.cz/?p=productsMore ... ntown-125i
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 12. 3. 2013 23:11

Ok...
A je do 100k....
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 13. 3. 2013 08:45

ace2 píše:A nad Kymcem nikdo neuvazoval? Jsou to dle vseho velmi podarene stroje a i BMW si od nich chtelo vyrabet skutry. Me se co se tyce vzhledu a vybavy libi nejvice

http://skutrmania.cz/clanek/162-kymco-d ... akcni.html


Za stejný peníze je i Honda, tohle by podle mě muselo být znatelně levnější, aby o tom někdo uvažoval.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 3. 2013 12:34

+1
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 3. 2013 16:32

Tak Sprintíku jak si na tom? Já už zahájil sezonu :mrgreen:

Obrázek
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 29. 3. 2013 19:37

Já to mám ještě na prodejně a zatím to dle předpovědi počasí nevypadá, že by se na tom mělo něco změnit. :-(
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků