Nejmenší Harley-Davidson

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PC 6. 9. 2011 11:59

Je nejmenší a nejlacinější model Harley Davidsonu dobrý nápad ? Na Electru Glide a dražší modely nemám, na Sportster by se přece jen peníze jakž takž sehnat daly. (cena se někdy při příznivém kurzu dolaru pohybuje i okolo 200k,což je při imagi značky super !)Akorát si vůbec nedovedu představit jak tenhle mrňous jezdí. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 6. 9. 2011 12:23

to dovezes z juesej? nebo to budes kupovat tady? v plzni je prodejna HD, nedavno to zmenilo majitele a ta zmena tomu jen prospela! jestli to nemas daleko, tak tam zajdi, oni ti neco pujci
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 9. 2011 13:45

Já to zatím kupovat nebudu, ale je pravda že je to takovej můj sen a ty nejmenší harleje stojí někdy i pod 200k, nejdražší model je momentálně za 250 000 a vypadá moc pěkně. O větších modelech nemá cenu ani uvažovat ale na tohle se časem jakž takž vydělat i z normálního platu dá.Jen mi jde o to jestli nesním o něčem co je k ničemu, přece jen "policejní Electra Glide" to není že...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 6. 9. 2011 14:04

zalezi co od toho cekas, nekdo na to nadava, nekdo to vychvaluje. jestli si to kupujes pro machr efekt, tak je to k nezaplaceni, jizdni vlastnosti asi nebudou nejlepsi, mam zkusenosti jen s V-Rodem a ten celkem i docela jel i se choval na silnici slusne, jen jsem se na nej tak tak poskladal.
na kochacky je to motorka dobra, ale na dlouhe jezdeni nebo sportovni vyziti to asi nebude ono
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratan 6. 9. 2011 14:04

PC píše:Je nejmenší a nejlacinější model Harley Davidsonu dobrý nápad ? Na Electru Glide a dražší modely nemám, na Sportster by se přece jen peníze jakž takž sehnat daly. (cena se někdy při příznivém kurzu dolaru pohybuje i okolo 200k,což je při imagi značky super !)Akorát si vůbec nedovedu představit jak tenhle mrňous jezdí. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?


ja som na HD testovacich dnoch vyskusal XL 1200X Forty-Eight™ a VRSCF V-Rod Muscle. celkovo mi jazda na sporstery prisla zaujimavejsia - motor nebol taky uhladeny, vyhovoval mi aj posed. v-rod uz ma prilis "japonsky" motor a vdaka sirokej zadnej gume to moc nechce zatacat. takze pre mna by bola otazka ak harley, tak ci sportster 800 alebo 1200. vzhlad XL 883N Iron 883™ by ma vsak mozno presvedcil... :)
Opel Astra 1,4 T Cosmo
vratan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 6. 9. 2011 16:04

ty sportstery se mi líbí a jsou i nejlevnější, škoda že strach mi nedovolí si udělat řidičák a v budoucnu třeba i nad motorkou uvažovat
Anonymni

Odeslat příspěvekod PC 6. 9. 2011 17:04

Obrázek Jojo, to nevypadá špatně.

Ok, tak až dojde na lámání chleba tak se rozhodnu jestli teda malý auto, nebo H-D ale vzhledem k tomu že můžu mít našeho Aurise tak by asi H-D byl lepší, ne ? Nikdy jsem motorku neměl, ale rád bych si ji pořídil než budu starej dědek. Vžum vžum žihadla se mi nikdy nelíbily a japonci jsou pěkní ale málo platné - já pořád věřím že to žij abys jel,jeď abys žil platí i u maličkého Harleye. Loni byl tuším dokonce pod 200k. Což je na H-D dobrá cena-asi. Nevím na kolik by vyšel dovoz z USA, zatím jsem to nezjišťoval, u aut pro US trh musí být nějaké úpravy oproti autům z EU, jak je to u motorek ? Jestli by byl v Americe lacinější a vyšlo to na nějakou zajímavější cenu oproti ČR tak proč ne, třeba by se tam dal sehnat i nějaký větší model ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratan 6. 9. 2011 21:25

ak si motorku este nemal byt tebou kupil by som radsej nejaku jazdenku. okrem toho ze nevies ci ti chopper sadne, pravdepodobne ju parkrat polozis na bok a skrabance ta budu zbytocne stvat. cize na jazdenke sa naucis a ujasnis si ci je vobec chopper pre teba to prave. ja som zacinal tiez s chopperom a ak budem mat dalsiu moto, tak to bude urcite nieco viac na polnacky...
Opel Astra 1,4 T Cosmo
vratan
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 9. 2011 22:36

Motorku jsem ještě neměl ale problém je že obdivuji právě Harleje a o jiné značce neuavažuji. Nemyslím že bych jezdíl po polňačkách, tam snad patří enduro :) ale jen po silnici i když uznávám že na rozdíl od Ameriky - nebo Německa či Švýcarska nám tu chybí pořádbné silnice stvořené pro jízdu ve stylu H-D. Co vím tak ježděnky jsou hrozně drahé, a u tohoto modelu se mi líbí že je ještě za rozumné peníze, jak jsem psal při troše štěstí a příhodném kurzu i pod 200k.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 7. 9. 2011 11:49

Prď na auto vem Harleye :love:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 7. 9. 2011 12:02

jako prvni motorka HD neni moc vhodny, koupil bych alespon na prvni sezonu nejakeho ojezdeneho choppera at vis o cem to je
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 7. 9. 2011 12:11

Proč bys nedoporučil HD jako první moto?

Respektive možná se asi aktivnějc zapojím do vlákna o výběru motorky, příští rok bych chtěl nějakou nasát.
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 7. 9. 2011 19:07

Tož já zatím prodávám medvěda kterej běhá po lese. Ale samozřejmě H-D bych chtěl. Ojetinu fakt nee. Já nepoznám jestli to bylo K.O. , co je tam svařované atd.. Krom toho ojetý H-D bude drahý. Podívejte, já jsem trochu starosvětský.... Nemám rád něco co dělá bzum-bzum,enduro se mi nelíbí. Naháč - no možná... Ale když se řekne motorka tak se mi vybaví ta krásná "350" kterou míval dědeček (a prodal ji abych se prej na ni v dospělosti nezabil). A na druhém (nebo i prvním místě je-tramtadá: http://tucsonpictures.com/pics/2007-8/0 ... 07-007.jpg Motorka má mít na sobě tuny chromu, motor do "V" a má zpívat.... Obyčejných motorek si nevšimnu ale když kolem mě projede něco co brumlá jak naštvaný medvěd a kor když to ten borec "vosolí" takže člověk má pocit že někde letí B-17 ve výšce stromů - jo tohle se mi líbí... Taky mě vždy fascinovalo ono slavné Motto - "Žij abys jel-jeď abys žil..." To prostě žádná značka nemá, byť Japonci dělají krásné motorky tak vyrábí i x-dalších věcí :) ale Harlej dělá jen motorky, já vím že svým způsobem jsou to oproti japonským strojům trochu zastaralé mašiny, ale prostě je to tradice je to Kladivo z Milwaukee, je to kus Ameriky, ba jeden z US symbolů. A nejlepší je že valná část produkce pořád připomíná známý válečný Harley WLA. Prostě furt to vypadá jak motorka... Je to kus tradice, já sem třeba myslel že Sportster je něco nového a on se dělá od roku 1957-tedy 54 let... Samozřejmě je to i spojené s "Hells Angels" (ne že bych se k nim chtěl dát...) Jediná další značka která měla takové charizma byl Indian ale Indiáni už dávno spí v motorkářských Věčných lovištích že... Suma sumárum, Yamaha, Honda, Suzuki-beru,ale já chci Harley :)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 7. 9. 2011 19:09

Co Triumph?
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratan 7. 9. 2011 20:04

celkom ta chapem. tiez som mal prvu masinu novu. a tiez ma fascinovali choppre. napriek tomu som zmenil nazor. u teba to ale mozno bude uplne inak. takze uzi si sportstera a hlavne nech sa ti na cestach blbci vyhybaju...
Opel Astra 1,4 T Cosmo
vratan
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků