Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 22. 5. 2018 19:08

One-z: Měli jste na cvičáku radar? Já dělal před dvěma tejdny taky...
Jinak jsem to měl za 6,5 (celý A, měl jsem
jen B ) + 700 ty zkoušky, 400 Dr. a 500 zrychlenej ŘP.
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 5. 2018 20:51

Arnie J píše:one-z: no byla půlka října a po ránu byla zkušební plocha taková trochu oslizlá ... tak jsem to při brzdění pořádně zmáčknul, abych to nepřejel, a dostal jsem smyk a tak tak že jsem se tam nezrakvil :D při druhém pokusu už jsem byl na nervy a pro změnu jsem nezabrzdil dost, tak jsem to přejel

aha a tos musel opravovat celou zkoušku, nebo si to jen rozjel, zabrzdil a hotovo? :D Já měl povrch v pohodě, mi zbývalo možná 4 metry?, ale je fakt, že jsem na tohle prudké brždění nepoužíval zadní, to by měla být tuším chyba.

TomeekHoleek píše:One-z: Měli jste na cvičáku radar? Já dělal před dvěma tejdny taky...
Jinak jsem to měl za 6,5 (celý A, měl jsem
jen B ) + 700 ty zkoušky, 400 Dr. a 500 zrychlenej ŘP.

jj, radar byl přítomen a cg :-) , koukal jsem teď na ceník, A je za 6900 a moje doktorka má tuším 500, ono ty ceny budou asi dost podobné všude.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 5. 2018 21:13

Já taky nebrzdil zadní. Dostal jsem smyk předního kola. Tolik asi ke kvalitě povrchu :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 5. 2018 06:36

Já dokázal zablokovat předek jen lehounce, no zadní jsem blokoval při cvičení celkem částo, tak už jsem pak taky brzdil jen předkem.
Kua ten radar je peklo, já ho naštěstí neměl, nevím nevím jestli jsem splnil rychlost u úhybnýho...nekoukal jsem na tacho. No jinak my nakonec u zkoušky ani neparkovali/nevedli moto, ani vůbec nebrzdili, asi už byl komisař unaven, měl před naší autoškolou asi 15-20 dalších lidí...
Takže ani tomu moc nevěnoval pozornost, jeden mlaďoch co dělal na 125 si u osmičky 3x šlápl, pak to málem položil a tak. Nakonec teda nedal jízdu, ale cvičák jo :D
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2018 06:38

No to je pěkný. Já krom toho brzdění udělal všechno vzorně :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 5. 2018 06:45

arnie: na cem jsi jezdil?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2018 06:46

Bandit 650
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 23. 5. 2018 07:55

Hoši, tohle až bude na motorkách, tak přítlak i na šutrech, písku v zatáčce bude enormní. :mrgreen:

Obrázek
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 5. 2018 08:02

pěkná ***** . . až se vysere nějaký čidlo, tak te to rovnou pošle do škarpy nebo pod protijedoucí auto
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 5. 2018 11:34

Arnie J píše:one-z: no byla půlka října a po ránu byla zkušební plocha taková trochu oslizlá ... tak jsem to při brzdění pořádně zmáčknul, abych to nepřejel, a dostal jsem smyk a tak tak že jsem se tam nezrakvil :D při druhém pokusu už jsem byl na nervy a pro změnu jsem nezabrzdil dost, tak jsem to přejel

jako udělat to šlo, lukas.pce co tam byl se mnou to dal ... ale tím jak byl horší povrch a vysírací inspektor, tak jsem se do toho relativně úzkého intervalu netrefil ... samozřejmě předtím při nácviku jsem to dal 10x z deseti


A na čem teď jezdí Lukáš? Taky je myslím v Brně ne?
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 23. 5. 2018 11:45

Bych si tu raketu dal dozadu :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2018 11:53

TH: hele vůbec nevím, se nějak prestal ozývat :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 23. 5. 2018 12:14

Arnie J píše:Já taky nebrzdil zadní. Dostal jsem smyk předního kola. Tolik asi ke kvalitě povrchu :)
kvalita povrchu na skuskach. Ja som robil skusky koncom oktobra... ked som sadal na motorku pred policajtom bolo 7 stupnov, prsty skrehnute, gumy tvrde a cvicak bol vyspadovany tak ze po nocnom dazdi som zacinal rovno z mlaky.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2018 12:46

970ka píše:Bych si tu raketu dal dozadu :-)


ja takto upoustim porad a nemusim mit raketu
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků