Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 24. 8. 2018 20:27

ace2 píše:mimochodem jsi dnes sarkastická ***** a máš radost z cizího neštěstí..

...což je fajn. Taky to tak dělám


Mno vidíš.. Já když chtěl Hondu, tak jsem sedl k počítači v sobotu večer, v Neděli dopoledne jsem to domluvil a pondělí odpoledne byla doma....



(Sice to byla ojetina, ale Honda je Honda a jezdí jak kule)

-- 24. 8. 2018 21:34 --

garážmistr píše:
ace2 píše:jo pěkná, je jenom nevím těch 54 koní a klepe se to fakt dost silně tedy. Dobrý je že to má kardan, což jsem nevěděl. Jestli mi nedodají do konce září skutr tak to snad zruším a koupím si tohle.


Při tom jak jezdíš na motorce, je 54k úplně v pohodě, navíc to má oproti fz6 větší objem a půlku válců. Pojede to úderně už dole a vršek ti chybět nebude.


Však o no je to cleý tak nějak retro i motorem... podle ohlasů se to dole dobře sbírá, to nejlepší to odevzdá ve středních otáčkách a přetáčet to nemá cenu...

jenže když už retro, tak na drátech a s chromem a to už je ta dražší varianta...

-- 24. 8. 2018 21:36 --

garážmistr píše:Z výkonu bych neměl obavu. Když se svezeš, riskuješ, že jí budeš potřebovat. Bude tě pálit prkenice. Máš kliku, že už sezóna končí.


Mno ono s tím půjde docela dobře žít a pro začáteníka to bude určitě lepší než sportovní šestka čtyřválec, kterej dole sotva dejchá a nahoře se splaší jak kráva...

Prostě motorka pro vybouřené, co nepotřebují posílat otáčkoměr za desítku když jim ***** v kouli... :-)

-- 24. 8. 2018 21:36 --

goes píše:R1200 rt chcu


Si jí kup no...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 8. 2018 08:43

Tak musím říct, že tohle mě minimálně designově hodně zaujalo...
https://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/honda/honda-cb1000r-honda-jakou-jsme-chteli-39591.html

Obrázek
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 31. 8. 2018 11:56

Dotaz asi na pecha, tip na gumy na jizdy za kazdeho pocasi, nejake univerzaly, které i podrzi? Na SV je lehce pres 6000 km a gumy co jsem koukal nejak hori. K9ukal jsem na pirelli angel st, gt?

-- 31. 8. 2018 12:57 --

Anorex: taky jsem cetl, parada :)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 31. 8. 2018 17:09

Anorex: o tehle tady už básním pár týdnů....
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 31. 8. 2018 17:17

Na ježdění od sněhu do sněhu se mi osvědčily Dunlop Streetsmart (Gt501). Chovají se slušně na vodě, i za nízkých teplot, sada vydrží tak 15kkm (pro mne dvě sezony). V tvém rozměru se ale nedělá zadní...Nicméně dělá se Roadsmart s údajně stejnou směsí. Metzelerky vydrží max 10kkm, pirelli se za nepříznivého počasí chovají trochu svinsky. Každopádně kup pneumaziky cestovní, nekupuj sportovní. Sportovní pneumatiky jsou v chladnu pro běžné použití poněkud problém.
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 31. 8. 2018 23:19

Dělá se pro (třeba cestovní) motorky něco jako pro skůtry Tucano deka, na kolena hlavně?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 00:09

ach jo ja to asi desne moc potrebuju...

https://youtu.be/JGd9Q3Ho0ZM

v matne zeleny verzi
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 00:27

Jen ten budík není uplně v ose.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 1. 9. 2018 00:45

Už nad tím slintá 4.týden
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 9. 2018 06:34

Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 07:04

garážmistr píše:Jen ten budík není uplně v ose.


daj se dva :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 08:55


Ta je o kilo dražší. Mě se ten základ v military edition líbí taky. A teda Carbonu ještě o trochu víc.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 9. 2018 08:57

Chromová nádrž? Trochu kýč imho
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 09:56

Ten carbon vypada líp na fotkach než v realitě IMHO co jsem to na showroomu obhlížel. Paradoxně mě nejvic zaujala ta nejlevnejší verze ve té vojenské matně zelené. Už jsem v Casablance nakoupil kozeny bundy kdybych do toho fakt sel :D Super je ze to nema retez ale kardan coz jsem zjistil az na showroomu. Se moc nevidi.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 10:05

Já jsem na to teda ještě mladej, ale někomu staršímu jako tobě by to sedlo.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků