Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 2. 2018 09:35

Už jsem to vzdal, to mi za tu pakárnu nestojí. Šetřím si to na kabrio :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 09:35

goes píše:tak to meni situaci :) tam bych volil bud Vstorma co udela tu samou sluzbu :) nebo tradicne Multistradu, ktera je jeste drazsi



Prave ze tu samou sluybu neudela, to je jen domnenka lidi, kterym ve skutecnosti staci silnicni cestak.

-- 28. 2. 2018 09:40 --

T.E.CH píše:Tak jasně, cena je mazec. Já teď dovybavoval AT a ještě teď se kroutím....100 litrů žádná míra. Že s tím někde jebnu sice počítam, ale už teď se kroutím. Dál jsem na to Outback Motortec z Kanady, tak snad cajk...to už se víc bojím o sebe.

Tak z té 950 do 1190 je motorově hodně velký skok, to by sis polepčil....Akorát teda je tam hodně wifikundací co se můžou podělat.U některých ojetin je to zkrátka dilema a tyhle motky ještě ke všemu držej cenu.No uvidíš...hlavně ať je už teplo.


Kilo neni zadna mira :lol: sam v tom mam nasypano o dost vic :-! :-! :-!
me ta 950 docela sedi, jednak je to docela exot, pak se s tim na silnici musis rvat, prska to, bubla to, strili to do vejfuku, ale ma to 180kg suchou, 98 koni a zadnej ***** asistent.
Kdyz to zakopes po nadrz do blata, tak to vytahnes a jedes, coz si u o 40kg tezsi 1190ky nejak nedokazu predstavit.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 09:41

Jo jasný, vždy to je o použití....ja se na cestách moc s motorkou rvát nechci.Ale jo, chápu to kouzlo...

Jinak to kilo jsou jen "doplňky", ne úpravy.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 09:46

Jasne ze doplnky
vejfuk tak 20
tmumic rizeni 10 - 15
kufry 25 - 60
plech pod motor 5
padaky, stupacky, blastry, rozsireni stojanku, central, .......

A klilo je malo :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 09:54

Tak já vejfuck nechal....ale jinak jsem tam dal všechno co je k dispozici. Kufry jsem zamítl a koupil Bumot... ten outback je taky cajk. Givi, Touratech, Swmotech "nebrat".

http://www.motorkaruvpruvodce.cz/bumot- ... rica-twin/

Padáky, Kryt motoru:
http://www.motorkaruvpruvodce.cz/honda_ ... twin-dctl/
http://www.motorkaruvpruvodce.cz/honda_ ... rica-twin/
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 2. 2018 09:59

K86 píše:
goes píše:tak to meni situaci :) tam bych volil bud Vstorma co udela tu samou sluzbu :) nebo tradicne Multistradu, ktera je jeste drazsi



Prave ze tu samou sluybu neudela, to je jen domnenka lidi, kterym ve skutecnosti staci silnicni cestak.


pripada mi to jako diskuze s offroad maniaky, kteri proste budou kopat kolem sebe porad tu stejnou pisnicku, jak proste mimo asfalt SUV vybouchne a nikam nedojede. Pritom kdyz pak s nima clovek jede na expedici, tak dojede tam kde oni a v podstate hranicnim limitem jsou pouzite gumy, ne ta technika, ktera staci v 98% pripadu na ty offroady.

To stejne ty motorky. Miliarda ruznych expedic. Ano jsou tu takovi, keri by bez GS nevyjeli z asflatu, protoze by jim moto vybouchla a pak s nima jede hnup na cestaku a dojede tam kde oni a ty limity jsou tam, kam se 99,9 % lidi co jedou mimo silnic nikdy nedostanou.

Takze ne, neberu argument, ze to neudela tu samou sluzbu. Tech pripadu rozdilu je proste tak malo, ze vetsina lidi se k nim nedostane. Takze jako kdyz nekdo napise, ze jet o pekne proto to chce, to beru, ale nevim o tom, ze by ten blby vstrom nedojel tam kam GS nebo ta KTM pri pouziti stejnych gum.
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 10:04

Tak kus pravdy máš, ale jen teoreticky. Proč kupovat Vstrom, když vím, že pojedu do tereńu a tam je prostě ta motka horší, huře se na ní jede, nefunguje ideálně. To že se dá na Vstromu někam dojet i v poloterénu, defacto skoro na čemkoli, na věci nic nemění. V zásadě řešíš zcela uplně něco jiného, než ti K86 píše....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 10:08

Tak jo, myli si to klidne dal. Stejnou sluzbu to udela v pripade, kdy ses hnup a takovou motorku si na nejakou expedici koupis (z jakehokoliv duvodu), dneska je to ale docela slozite takhle rict, protoze I Kazachstan objedes maxilalne po polnackach kde ti staci kdejakej silnicni cestak, to same rumunsko, ukrajina, zalezi na planu cesty. Pokud pujde ale do tuheho, tak ten tvuj Vstrom (a nejen on, ale 85% dnesni modni produkce cendur) zacne velmi rychle ztracet. Az do momentu fatalni zavady.


Kolem a kolem I takova polozavodni R1 objela svet :D

-- 28. 2. 2018 10:15 --

T.E.CH píše:Tak já vejfuck nechal....ale jinak jsem tam dal všechno co je k dispozici. Kufry jsem zamítl a koupil Bumot... ten outback je taky cajk. Givi, Touratech, Swmotech "nebrat".

http://www.motorkaruvpruvodce.cz/bumot- ... rica-twin/

Padáky, Kryt motoru:
http://www.motorkaruvpruvodce.cz/honda_ ... twin-dctl/
http://www.motorkaruvpruvodce.cz/honda_ ... rica-twin/



Kua bocni tasky za 20??? nejak moc, ne?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 10:22

To je i s držáky na motorku. Standartní cena....ono jinde najdeš levněji, ale jen do té chvíle, než zjistíš kolik stojí protikus, který tam musíš přišroubovat. Tyhle věci nejsou levné nikde....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 10:26

A proc jsi nesel do kufru? I v cechach jde sehnat pekne kufry za nizsi cenu
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 10:39

O cenu mě úplně nešlo....chtěl jsem takto rychlo-sundavací (nechci pořad s kufry jezdit) a kufr pořešíš, prohneš, sedřeš, tohle mě přišlo praktičtější a rychle sundatelné. A taky ty držáky jsou zároveň padáky, je tam i box na nářadí, myslím že tohle bude fungovat dobře. A taky kufry aniž bych cokoli měnil, mohu dokoupit, držák je stejný. Mají to vyřešené velice dobře, nakonec si to dle fotek okoukni.

Box na nařadí :
http://www.motorkaruvpruvodce.cz/brasny ... lc-gsa-lc/
Naposledy upravil T.E.CH dne 28. 2. 2018 10:44, celkově upraveno 1
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 10:44

To vse ty kufry splnuji si myslim ze lepe s pridanou hodnotou lepsi ochrany toho co vezes
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 10:47

To je otázka...vše má své pro a své proti a jak píšu kufry mohu dokoupit, držák je stejný. Nemyslím si ale že to bude potřeba.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 10:49

ok
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 28. 2. 2018 10:54

Koukám, že taky pomalu neví,co si za to říct. Za kus naohýbaného plechu pod motor šest litrů :D

Já se teď momentálně rozhoduji, jakou cestou se vydat s opravou. To co jsem koupil má trochu polámaný plast pod motorem a boční kapotu na dvou místech vytrženou a ulomenou z úchytů. Majitel chytil předloni ve 140 kočku na pravou stranu do klínu kapot před svody a udělalo to slušnou paseku. Takže buď se to pokusit nechat svařit a nalakovat nebo vytáhnout desítku a risknout plasty z Číny. Tam se dá koupit celá kompletní sada za cenu jedné kapoty v ČR... uvidíme
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků