Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yeaah 17. 4. 2019 09:05

Tvl dyt ta trikolka je tak asexualni, udelal si jedine dobre :D.. na baby musis aspon trochu zmenit outfit, ten adventure vohoz proste nejsou dziny a naka koža bunda 8-)
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2019 09:23

ok zapracuju na tom :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 4. 2019 09:28

yeaah píše:Tvl dyt ta trikolka je tak asexualni, udelal si jedine dobre :D.. na baby musis aspon trochu zmenit outfit, ten adventure vohoz proste nejsou dziny a naka koža bunda 8-)

tříkolka jasný, to bylo i na goese moc :D ale on měl mezitím ještě Forzu 300
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2019 10:05

Jeste ji mam :)
anonymni

Odeslat příspěvekod yeaah 17. 4. 2019 10:13

Forza se mi libi, proti ni nic nemam :)

-- 17. 4. 2019 10:29 --

Nevim jestli se to tu uz neresilo, kazdopadne jaky drzak na mobil, pokud pouzivate?
Zaujal me Quadlock, zkusenosti? :)
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2019 10:33

ja nemam, mam navi
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 4. 2019 14:01

Tak sem se vrátil ze servisu Hondy...
A zase jako posledně..
Za dobu co sem tam dřepěl, neprodali ani jedno auto, ale motorek asi 5. FAkt hustý. To se prodává jak na běžícím pásu.

PCX, CB500X, Rebel... to jsou bestsellery... Samozřejmě XADV...

Každopádně... Já sem fakt zamilovanej do CB650R Sports NEO Café..., to je tak krásný, že by se mi to líbilo to jen koupit a někde to postavit... Ani bych na tom nemusel jezdit (jízdně to asi vyjímečná motorka nebude, sem tak pochopil). Samozřejmě litr je ještě krásnější, ale rozdíl 100 tyček už je masakrózní (teda pro mne)...


A co mne teda ještě zaujalo... aniž bych byl nějaký kádrovák..., zase to na mne působilo, že téměř všichni co si to tam vybírali, či kupovali byli takový ti lidi... celoživotní úspory... buch, udělám si radost...

Prostě zajímavé to sledovat...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2019 14:04

Taks mel kupit taky
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 4. 2019 14:17

No... Mám chřipku, nedal bych ani projížďku... A jsem pořád ještě co se motorky týká v ranku sráč. Ale tahle motorka je fakt pěkná... Jen si pořád nejsem jistej, že bych chtěl zrovna Hondu. Ale je fakt, že sem koupil novou helmu... a ta je už na něco podobného ready (kevlar Caberg integrálka), takže jako někde vzadu v mysli to mám. Peníze by byly..., v zásadě sem mohl dát zálohu.

:-(
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 18. 4. 2019 14:21

Takze zase kecy
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 4. 2019 14:22

Jinak aktuální nabídka aut Hondy na mne začíná působit mírně groteskně... To je bída s nouzí..., jediné auto co nedělá ostudu je CRV a i to začíná vzhledově docela zastarávat. Ale jako Civic s ohledem na cenu fakt ne, Jazz je pro potenciální pacienty (to nikdo za ty prachy kdo je duševně zdravý koupit nemůže) a HRV nemastné neslané (prostě přizvedlý Civig 9G)... (ale to je tak mimo soutěž, že motorky cajk, ale auto působí smutně - to co tma je v nabídce)

-- 18. 4. 2019 14:26 --

K86 píše:Takze zase kecy

Tak kecy... To nejsou kecy, jen mé dojmy z toho, když sem tam hoďku a půl seděl. Thats all. Prostě prodej motorek jim jede jako nic jiného, to je prostě terno a to je fakt. Někoho to může zajímat, ne? Kdybych to neviděl, nevěřím. A to mám úplně stejnou zkušenost z podzima (na konci moto sezony). Jediný rozdíl byl, že teď těch motorek mají naskladněných hodně, ale třeba to CB650 R NS sem pochopil, že úplně dostupné není. Volal co sem slyšel nějak jinam, a pochopil sem, že dostupné na skladě jsou momentálně snad 3 kusy (a jen červená a černá barva). Zrovna tu co tam mají vystavenou si jeden týpek byl projet....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 18. 4. 2019 17:45

goes píše:no dyt to rikam, zatim velky, 22 stupnu naklony jsou nic :) ale cekam, ze po kurzu v nemecku, kde se trenuje na 45-50 to pak vylepsim

Ty jo, tak to je husta funkce :D By mne zajimalo kolik tak můžu mit ja, stupackou jsem jeste neskrtl.
Jinak ja na nejakou chvili dojezdil, nejspis z behani me bolela noha, trislo a minuly tyden se mi to vrátilo, tak jsme měl nohu v klidu, dneska byla uz v podstate ok, tak jsem sedl na masinu, po 100 km mne noha boli tak, ze ji skoro nezevdnu na stupacku :( Doktor muze az za měsíc...No ale zazraky stejne nečekám.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 4. 2019 19:29

Nalož se do lázně
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 18. 4. 2019 19:44

Dobrý duch píše:takze jelikoz mne zadne auto v meme rozpoctu neuchvatilo rozhodl jsem se udelat ridicak a koupit si motorku. Nechci zadne tereni, nahace, silnicni, chci neco cestovniho a pohodlneho a idealne ve stylu chopperu apod. chci aby to bylo 2 mistne v prijatelnem pohodli i pro zenu. Stari apod. je mi jedno, cena do 120tis. motor ideane nejaky trvanlivy s peknym zvukem. v zadnem pripadne nechci nejake ty motorky/vyfuky co tak strane prdi a delaji randal. chci proste pohodicku na mirne cestovani, vylety apod. neco co je spolehlive a umi to ujet a je to pohodlne.

ale lautr se v tom nevyznam. A nereste ani, ze pro zacatek se ma jezdit na stadionu. chci hotove reseni v dane cene.

aby bylo jasno o jakem stylu ja mluvim, tak neco v tomto duchu:
http://smoto.cz/detail-inzeratu/motocyk ... 00/8454153
http://smoto.cz/detail-inzeratu/motocyk ... vt/8445203
http://smoto.cz/detail-inzeratu/motocyk ... ni/8243594

chtel bych neco s vetsim motorem, libi se mi to a mam z toho dobry pocit. libi se mi brutalne starsi motorky policajtu z USA ci neco takoveho cestovniho, ale takovy ten pojizdny obyvak (Honda Gold Wing) co obcas potkavam uz tolik ne. nicemene neco, co ma predni plexi a je tam zakomponovano pekne designersky by mi taky nevadilo.

nejak jine tipy apod?

-- 8. 11. 2010 18:16 --

toto by bylo presne ono:
http://smoto.cz/detail-inzeratu/motocyk ... ni/8459755
http://smoto.cz/detail-inzeratu/motocyk ... ni/8302913

ale tak v jine cenove relaci.


Zdar dobry duchu. Tak co si nakoniec kupil? :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 4. 2019 20:29

A vešel ses do rozpočtu?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků