Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 28. 2. 2018 11:01

A to ten plech na sobe nema znacku touratech, to by byl za desitku :D

Co jsi koupil?

Kapoty z ciny maji docela nevalnou povest, na prodej to staci, ale moc to nevydrzi
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 28. 2. 2018 11:11

Suzuki GSX-R 600, 2008, stříbrná-bílá-černá varianta (aka ta nejhorší na sehnání stejných barev plastů), na podzim jsem tu dával fotku, měl jsem jí na víkend.

Kupováno od dlouholetého kamaráda (automechanik), 2009 si jí přivezl z DE jako předváděčku, najel na ní za tu dobu par kilometrů (15 000), postupně ho to přestalo bavit. Technicky 1A, jen dořešit tu kosmetiku. Do teď to bylo slepený 3M páskou, byl línej to řešit. Tak to zkusím vyřešit já :-)

Uvidím, co mi řekne místní vařitel, tu a tam kus kapoty chybí, ale je to docela kouzelník podle předchozí práce. Kdyžtak holt risknu tu Čínu

Nemá to z elektroniky de facto nic, žádné přepínací mapy, ABS, ESP, elektrický stavitelný podvozek (mechanicky ano), quick-shifter a podobně. Ale tovární tlumič řízení to má. A to se mi právě líbí. Kamarád si před měsícem z DE přivezl GSX-R 750 2016 a to je jak kosmická loď. Krásný bike, ovešený kopicí karbon doplňků, Akrapovič za nesmysl, ale milion možností nastavení všeho a to já od motorky nějak nepotřebuju a asi ani nechci. U auta klidně. Takže jen možná doladím nastavení podvozku na sebe a konečná. Myslím, že mi zase deset let vydrží, jako současná CBR 600 F. Posledních pár let na tom najíždím tak 2000 km za sezónu na vyčištění hlavy :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 28. 2. 2018 11:22

Tak marže jsou na tyhle věci neskutečné a hlídají si i koncové ceny. Jediné co jsem sehnal levně je hlavní stojan, byl za 1800 kč. Jinak je za 5500 Já to snad začnu prodávat....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 9. 4. 2018 15:27

https://youtu.be/w4x2WFN4WMo?t=26s


KAWASAKI Z900RS na okruhu
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod gewehr 26. 4. 2018 17:24

tak som na zaklade tohto topicu "ostaral" VStrom DL650 a po prvych jarnych 2000km musim povedat ze uplna spokojnost, pohodlne, relativne dynamicke, len nad 160 to taha vahavejsie... kolega prejavil nedostatok fantazie a takto to vyzera u nas pred firmou
Přílohy
20180424_105514-01.jpeg
Naposledy upravil gewehr dne 26. 4. 2018 17:55, celkově upraveno 1
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 4. 2018 17:45

Super, take neco a sup precestovat europu.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 26. 4. 2018 19:08

Zatial krizujem SR a CR, ked budem vyjazdenejsi pojdeme dalej
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 26. 4. 2018 20:27

pekny kousek! jaky je to rocnik?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 26. 4. 2018 21:24

obe su 2009
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 4. 2018 21:28

Jen aby.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2018 22:24

už bych tu svoji taky rád prodal. Ale nějak se nemůžu rozhoupat dát inzerát :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2018 22:25

Motorku nebo manzelku?
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 4. 2018 22:53

No....
Některé motorky si cenu drží,. Jiné méně.


Faktem ale je, že pokud se dá koupit nové NC za 135 (za 155 s prstem v nose) tak já bych měl asi už vybráno... Nedává mi pak Smysl kupovat neco ojeté za 100 ci podobné peníze i za předpokladu, že nemusí sednout každému.

Ale vždy záleží na nabídce. Podle mne se na prodej motorky za trochu vyšší cenu v inzerátu asi čeká. Výběr fakt je.

Třeba 2 roky téměř nejeta MT07 za 125 mi taky přijde cajk.

Těžký volby.


Ještě číhám, jestli s ohledem na takové ceny nesundají trochu cenu Leoncina..

-- 27. 4. 2018 00:07 --

Anorex píše:Suzuki GSX-R 600, 2008, stříbrná-bílá-černá varianta (aka ta nejhorší na sehnání stejných barev plastů), na podzim jsem tu dával fotku, měl jsem jí na víkend.

Kupováno od dlouholetého kamaráda (automechanik), 2009 si jí přivezl z DE jako předváděčku, najel na ní za tu dobu par kilometrů (15 000), postupně ho to přestalo bavit. Technicky 1A, jen dořešit tu kosmetiku. Do teď to bylo slepený 3M páskou, byl línej to řešit. Tak to zkusím vyřešit já :-)

Uvidím, co mi řekne místní vařitel, tu a tam kus kapoty chybí, ale je to docela kouzelník podle předchozí práce. Kdyžtak holt risknu tu Čínu

Nemá to z elektroniky de facto nic, žádné přepínací mapy, ABS, ESP, elektrický stavitelný podvozek (mechanicky ano), quick-shifter a podobně. Ale tovární tlumič řízení to má. A to se mi právě líbí. Kamarád si před měsícem z DE přivezl GSX-R 750 2016 a to je jak kosmická loď. Krásný bike, ovešený kopicí karbon doplňků, Akrapovič za nesmysl, ale milion možností nastavení všeho a to já od motorky nějak nepotřebuju a asi ani nechci. U auta klidně. Takže jen možná doladím nastavení podvozku na sebe a konečná. Myslím, že mi zase deset let vydrží, jako současná CBR 600 F. Posledních pár let na tom najíždím tak 2000 km za sezónu na vyčištění hlavy :-)

Do pr..... To má přes 90 kW...

Tak to. Klobouček...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 4. 2018 05:26

goes píše:Motorku nebo manzelku?

motorku. Za manželku bych musel naopak připlatit
anonymni

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 4. 2018 08:28

maincoonsback píše:
Do pr..... To má přes 90 kW...

Tak to. Klobouček...


92 :-)
Hlavně jsem nečekal tak rozdílnej projev motoru oproti obsahově stejné předchozí Hondě CBR 600F, která zaměřením spíš byla sportovně cestovní, takže ten motor byl takovej hodnej a nezáludnej. Tohle kolem 10t otáček začne topit dost dobře na to, že papírovej rozdíl je tam 10kw, což není nic závratnýho. Jen u Gixxera je to točivější, rychlejší a samozřejmě jinak zpřevodovaný. Zatím z toho mám stále silnej respekt, ale začíná mi hlava fungovat a docela zrychluju. :-)
No ale hlavně brzdy a podvozek je úplně jiná dimenze, v tomhle směru je to opravdu mnohem bezpečnější. Přes zimu jsem taky doladil kosmetický věci, posháněl dojebané/pochroumané plasty (některé obrovskou náhodou ve stejných barvách, zejména pak pravou třídílnou kapotu, což je u téhle raritní bílo stříbrné kombinace náhoda, která by vydala na půlhodinové vyprávění :-) )


Kamarád přes zimu přitáhl Gixxero 750 r.v. 2016, to má 120kw a to už je šílenost, jako že opravdu šílenost. V tomhle kontextu pak nechápu, proč má někdo litr s dnes výkony šplhající ke 200 koním při váze pod 200kg...
Přílohy
WP_20180330_16_25_18_Pro.jpg
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků