Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 22. 4. 2019 19:59

Jestli jsme nahodou nepotkali stejnou babu, od pumpy odjizdela na 4x, najezd na silnici s nohama na asfaltu, technika jizdy nulova a rychlost na okresce 37km/h
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 4. 2019 20:00

Mi dnes baba v aute na okresce mezi prwrovem s prostejoevem v aute dupla na brzdu a 90-10. Neco ukazovala svsm detem v aute. To sem se malemmzesral
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 4. 2019 20:06

K86 píše:Jestli jsme nahodou nepotkali stejnou babu, od pumpy odjizdela na 4x, najezd na silnici s nohama na asfaltu, technika jizdy nulova a rychlost na okresce 37km/h

Ono takových bude jistě víc. Tuhle jsem viděl mezi Chomutovem a KV.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 4. 2019 21:32

one-z píše:
garážmistr píše:Jsme dneska jeli za nějakou krávou na motorce, držela se půl metru od středový čáry, třásla se jak osika a když zdravila protijedoucí motorkáře, neudržela směr. Rychlosti v zatáčkách na úrovni 40t kamionu. By mě zajímalo, jak takový vemeno udělalo řidičák? Třicet metrů před ní jel šéf, trvale prostředkem, když jsme jí předjeli a dostali se mezi ně, tak hrábnul na hulváta po brzdách. Protože byl pořád uprostřed pruhu a v protisměru jela auta, vyrobil slušnou komplikaci.
Takovýhle hovada ať na to radši nelezou.

Pani, 50 let, se mnou delala zaverecky. Koupila si pry copra 125, ale ridicak rovnou velky A. U osmicky se do obdélníku nevesla, tak +3 m na každou stranu, vsude rychlosti tak tretinove, pri brzdeni na presnost malem spadla, bo jela sice pomalu, ale zaroven rychle a kdyz vjela do vymezeneho prostoru, tak to zmackla naplno... Autoskolak se primluvil, takze ano, ta pani ma A, pritom by neměla mit ani to A1. A ze se vyjezdi, neverim tomu.

Vzhledem k tomu, za co v Brně některé nešťastníky vyhazují, mi to přijde jako do nebe volající drzost :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 22. 4. 2019 22:02

:D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2019 05:06

Arnie J píše:
one-z píše:
garážmistr píše:Jsme dneska jeli za nějakou krávou na motorce, držela se půl metru od středový čáry, třásla se jak osika a když zdravila protijedoucí motorkáře, neudržela směr. Rychlosti v zatáčkách na úrovni 40t kamionu. By mě zajímalo, jak takový vemeno udělalo řidičák? Třicet metrů před ní jel šéf, trvale prostředkem, když jsme jí předjeli a dostali se mezi ně, tak hrábnul na hulváta po brzdách. Protože byl pořád uprostřed pruhu a v protisměru jela auta, vyrobil slušnou komplikaci.
Takovýhle hovada ať na to radši nelezou.

Pani, 50 let, se mnou delala zaverecky. Koupila si pry copra 125, ale ridicak rovnou velky A. U osmicky se do obdélníku nevesla, tak +3 m na každou stranu, vsude rychlosti tak tretinove, pri brzdeni na presnost malem spadla, bo jela sice pomalu, ale zaroven rychle a kdyz vjela do vymezeneho prostoru, tak to zmackla naplno... Autoskolak se primluvil, takze ano, ta pani ma A, pritom by neměla mit ani to A1. A ze se vyjezdi, neverim tomu.

Vzhledem k tomu, za co v Brně některé nešťastníky vyhazují, mi to přijde jako do nebe volající drzost :D

Mas nejsky dukaz pro sve tvrzeni?
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 23. 4. 2019 06:57

Sam sebe?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2019 07:01

pockam si na jeho odpoved
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 4. 2019 07:25

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 4. 2019 07:27

Moje tvrzení potřebuje důkaz?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 4. 2019 07:39

samozrejme, protoze se to tak krasne posloucha :)))))))))
anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 23. 4. 2019 07:48

Ja mam dukaz svoje oci, takze zadny. Jinak Arnie bud v klidu, pani "odjela" cvicak jako prvni, komisar se na nas podival a řekl: mladasove, zapomeňte ns to, u vas to bude tip top :)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 4. 2019 09:09

Mladasové? To je kolik?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 23. 4. 2019 09:52

18-27
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 4. 2019 16:30

Asi tak nějak.
Paní obecně mají jiné prostředky a v každém chlapovi je kus gentlemana....
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků