Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2018 10:20

Jinak ten olej ve vidlích, který tam je zcela jistě původní přes zimu vyměň. Kolikrát to hodně pomůže....ač u tebe to bude "měkčí" vidle, vlastnost motorky. Otazka času kdy se s tím sžiješ....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 15:24

Co treba fjr od jsmahy. To jsiu asi dobre cestaky ne
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 7. 2018 16:41

fjr ma automat?

kamos ma starsi model a prijde mi to ne uplne pohodlne na delsi cesty
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 16:52

Nema automat. Kukam i na jine. Jen tak. Fjr ma klasicky posez nekdo tomchvali nekdo ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 18:04

Zkoušel jsi 650 skútr od BMW? Aby to nakonec nebylo to, co hledáš.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 19:10

Lehce a majitel co ma 182 moc nadseny neni a kupuje mp3
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2018 19:11

Aha tak nic
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 19:22

Blbe jenze skutry si nejde pucit treba na den dva. Puci na hodku a to clovek malo pozna. Motorky se daji pucit skoro vsechny z pucoven apod
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2018 20:22

goes píše:Co treba fjr od jsmahy. To jsiu asi dobre cestaky ne



Určitě ano, já jsem FJRko teda nejel ale jel jsem Rtéčko od BMW a nové. Na cestovaní super, ale jen po silnici. BMW má super podvozky "telelever" a jede se na tom skutečně hodně dobře. "Samo" to zatáčí", to jsem čučel jak z jara a nerovnosti to žehlí jedna báseň. Jako proč ne....ale to víš "blbnout" na tom tolik nejde, je to jiný druh motorky.Ale na cestovaní opravdu neskutečně dobré a to včetně ochrany..... a jak to žehlí špatnou silnici, to bych nevěřil. Doporučuji BMW určitě vyzkoušet, i když ho třeba kupovat nebudeš. Dobře fungují i starší verze....

https://www.bmw-motorrad.cz/cs/models/tour/r1200rt.html

Velikosti se bát nemusíš....je to jen "nařvané" , i já jako prcek jsem to zvládal na pohodu.

http://www.motocykl-online.cz/testy/235 ... nace-lipno

U BMW ti to RTčko určitě půjčí.....

Jinak to FJrko bude taky cajk.....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 20:24

Tak rt sem taky kukal. A dival sem se ze ty motorky maji i poloautomaty. Ze tadis bez spojky a jamaha ma i packy na razeni nebo to odrazuje smerem dolu pri zastaveni apod. Ale... to jsou bajky za 550-600 litru... takze to asi ne :)
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 22. 7. 2018 21:25

Mno vidíš - a to poloautomatické řazení měla už Jawa pérák těsně po válce.....
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2018 21:25

Tak ono lze koupit rozumně i ojetinu.....i tím směrem se lze bez problému vydat.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2018 22:03

Ojetiny s najezdem 10-20 tkm stoji o 10-15 procent min jak nove. To se nevyokati
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 7. 2018 06:08

Jak já sem šťastný, že tohle řešit nemusím. Uvědomuji si, že tato auta jsou jaksi mimo moje možnosti, tak sem v klidu.

Moje snové auto je Ferrari California, asi bych se na ni nějak dohrabal, ale těch obětí by bylo až priiiilis. Možná by to ve finále nemusela být investice úplně mimo, ale prostě tyhle auta jsou prostě už jiná sféra.

Jak sem byl teď na Ještědu, kdosi to tam parkoval a jednak to vypadá moc pěkně a druhák to nadělá pořád víc poprasku než jakékoliv Porsche či něco podobného. A jede pořád moooc pěkně.

Na druhou stranu Goes, pokud 3 roky sušit hubu znamená nevymýšlet tady 3 roky kraviny, tak asi je to velmi dobrá volba...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 23. 7. 2018 06:52

goes píše:Ojetiny s najezdem 10-20 tkm stoji o 10-15 procent min jak nove. To se nevyokati


Můžeš vyrazit. :D

https://www.tipmoto.com/motorky/bmw/361 ... 00-rt.html
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků