Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod one-z 14. 7. 2018 14:24

Tak cestou do Slavonic motorkaru hodne hodně moc, cestou zpet se to vytridilo :D
Přílohy
rps20180714_152146.jpg
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 7. 2018 14:25

Tech jenze zasuvka u riditek asi tezko tam polozim mobil :)
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 14. 7. 2018 15:41

Tak si kup BMW a máš po problémech v mobilem. Přes BT připojenej k BMW Motorrad Connectivity a pak to samé s helmou.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 7. 2018 15:42

Ja neresim pripojeni. Ale nabijeni.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 08:05

Hele jeste k africe. Adveture sport je verze vice do terenu. Nicmene bude na silnici horsi jak bezna? Vypada lip. Ma vetsi nadrz. Zdvihy asi neocenim a obout to na silnicni mohlo by to byt super ne? Nebo nebude tak fungovat na ceste?
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 15. 7. 2018 11:09

Onot o vypadá že se to liší především tím víc "adventure" designem... ale větší nádrž se hodí...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 11:10

Je vyssi. Vetsi zdvihy. Vice off sedlo apod. Asi nic pro mne. Furt si rikam cz CT bude pro mne lepsi
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 15. 7. 2018 12:17

Jestli nebudes mit problem s vyskou abys dosahl na zem, tak na to tvy jezdeni nepoznas rozdil
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2018 20:39

one-z píše:Tak cestou do Slavonic motorkaru hodne hodně moc, cestou zpet se to vytridilo :D

chudák Zuzka ...
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 15. 7. 2018 21:30

To víš, on na té motorce evidentně skutečně jezdí, místo bay ji koupil a pak nechal hnít bez pohnutí několik let v garáži :-P
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 15. 7. 2018 22:34

ajif píše:
one-z píše:Tak cestou do Slavonic motorkaru hodne hodně moc, cestou zpet se to vytridilo :D

chudák Zuzka ...

Tak Zuzka jo? :) Na cerpacku uz jsem dojizdel v desti, dotankoval jsem, nahodil nepromok a valil dal no, ostatni motorkari tam zustali, mi se tam cumet nechtelo a aspon dalsi zkusenost.
V tomhle to mam jaj psal pech, pro me to je víc dopravni prostredek, ktery me bavi, nez vikendova zabava, tak jako to ma asi vetsina motorkaru. O vikendu radsi sednu na kolo.
btw ja ji rikam cucuki nebo cukina :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 15. 7. 2018 23:16

Tak já mám motorky hodně rád a tak jezdím na motorce všude kde jedu sám, od sněhu do sněhu, za prací, ouřadem i zábavou - furt na motorce... Takže moje motorka je skutečně víc dělník než leštěnka :-) Ale za odměnu jsem jí v sobotu nastříkal vejfuk žáruvzdornou barvou.. ta původní už lezla dolů a o vejfuk se začala pokoušet kovomorka, tak bylo třeba tu zkázu zastavit :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 7. 2018 08:28

goes píše:Je vyssi. Vetsi zdvihy. Vice off sedlo apod. Asi nic pro mne. Furt si rikam cz CT bude pro mne lepsi



Já si myslím že ty motorky se "překrývají" a je jedno kterou si koupíš. Vhodnost pro tebe je imho zcela totožná. AT je imho univerzálnější.
AT lze i hodně přitvtrdit, pokud by jsi potřeboval, je jasné že bude měkčí.

U AT a to až si ji půjčíš vyzkoušej, jak je pohodlná i na totál rozbité silnici, prostě je ti jedno kudy jedeš a jde hodně rychle aniž by jsi s tím měl problém, v zásadě skoro nemusíš zpomalovat, o proti dobrému povrchu, nadnešeně řečeno.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod gewehr 16. 7. 2018 08:44

pech. píše:Tak já mám motorky hodně rád a tak jezdím na motorce všude kde jedu sám...
tiez to mam takto, plus motorka ma vyhodu v tom ze netreba stat v kolonach, zaparkovat sa s tym da okamzite skoro kdekolvek, vlastne v poslednej dobe je auto stale pod plachtou, ide von lne ked prsi alebo potrebujem niekam ist aj s detmi

No a ***** ma servis Suzuki, ktory dokazal pri 12t km vymenit len 2 sviecky miesto styroch a stratit stupel od expanzky s chladiacou kvapalinou, nasiel som ju skoro prazdnu a spinavu. A este ju japnski sudruhovia dali tak ze treba zvihnut nadrz na benzin aby ju vobec bolo vidiet.
Přílohy
nadrzka.jpg
nadrzka.jpg (111.82 ) Zobrazeno 3252 krát
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2018 09:50

one-z píše:
ajif píše:
one-z píše:Tak cestou do Slavonic motorkaru hodne hodně moc, cestou zpet se to vytridilo :D

chudák Zuzka ...

Tak Zuzka jo? :) Na cerpacku uz jsem dojizdel v desti, dotankoval jsem, nahodil nepromok a valil dal no, ostatni motorkari tam zustali, mi se tam cumet nechtelo a aspon dalsi zkusenost.
V tomhle to mam jaj psal pech, pro me to je víc dopravni prostredek, ktery me bavi, nez vikendova zabava, tak jako to ma asi vetsina motorkaru. O vikendu radsi sednu na kolo.
btw ja ji rikam cucuki nebo cukina :D

já jí říkal Zuzka, já mám holky rád :D
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků