Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anorex 16. 10. 2017 13:04

Top stav. Nebouráno, neopravováno, pravidelně servisováno. :D
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 16. 10. 2017 13:13

v terenu nejeta, do kostela, na nakupy
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 10. 2017 13:30

to jsou kecy :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 21. 10. 2017 13:46

tak nakoniec sa mi objavila ponuka na skoro nejazdeny VStrom 650 rocnik 2009 s kompletnou vybavou co s dala od vyrobcu na to navesat, zial majitel ma po tazkom uraze a motorka zostal naviac, najazdenych nejakych 19000km. Bol som to obzriet a uz po posadeni mi bolo jasne ze to je pre mna :D

v kazdom pripade dakujem za rady
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 10. 2017 17:43

Kua, gratulace, kdy vyjedem? :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 20:57

gewehr: tak si to kup no... další prasopes v klubu :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2017 20:59

hele pechu, co mas vlastne za masinu?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 21:04

Mám toho víc, ale jako hrdinu všedního dne a hlavní stroj mám klasické CéBéčko :-) Holt nebylo na W650, tak jsem překousnul litá kola a pořídil toto.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2017 21:05

A dal?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 21:17

Dál jsou to malorážky - jeden youngtimer Dvouválcová dvěpade číza (někam sem jsem už posílal i fotku) a nakonec takovej jednorožec, první a poslední čtyřtaktní motor uvedený do seriové výroby, kerý vymyslel kontruktér Pudil, Walterův žák, namontovaný v motorce, která je sice vyrobená ve Strakonicích, ale na nádrži má nápis Cagiva.... přesto je to poslední číza, protože se k tomu z italů nikdo nezná... vyrobilo se jich kolem 500ks, většina z toho se vyvezla ven, především do jižního améru a něco zbylo v čechách.... Dělala se i dvoutaktní verze, ta měla ale italský motor, těch je víc.... Tyhle dvě věci jsou splněnej sen, to jem chtěl mít a nakonec se to povedlo.... mno a k tomu mám tu normální motorku :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2017 22:02

zakze honda CB neco
cz 471
a cz/cagiva, jo?

to teda neni moc na to jak tady resis ostatni motorky
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 22:26

CB5/471/Roadster 200 je aktuální park... CB slouží a vyhovuje, není důvod měnit, aktuální nabídka od Hujdy je stejně divná, dvouválce jsou slabší oproti předchůdcům, čtyřválec se mi už nechce..... ty dva semenáče si nechávám už hodně dlouho, chleba až tak nežerou a občas je vyvezu, prvních pár kilometrů se uklidním, zvyknu si na to jak to ne/jede a pak si to i užiju :-)

To CB - to jsem nakonec koupil takovým způsobem - odříkaného největší krajíc... Nikdy jsem ho moc nechtěl, hodnotil jsem ho jako nůďo motorku, ale časem jsem zjistil, že ten "charakter" jak označují příznivci vrtošivých, nebo jinak zvláštních strojů co do nároků na obsluhu nebo řidiče, když jsem se za život povozil na kdečem není úplně pro mně a skončil jsem u Hujdy, která funguje hladce, přirozeně, předvídatelně - prostě se mne nepokouší zabít aniž by jí to okrádalo o výkon a nedělá zbytečný kravál.. Poslední výběr byl tedy mezi CB5 a CB75, CB 75 jsme vyhodnotil už jako trochu lokomotivní, přičemž díky vyšší váze jede reálně o ***** víc a vzal menší začátečnickou, holčičí a já nevím jakými ještě dalšími opovrhujícími přívlastky označovanou CB5 :-) Trochu k tomu i přispělo i to, že pár kouksů mají známí, někteří z nich na tom najezdili za dlouhá léta bambilión klilometrů bez problémů... Takže ve výsledku vrním blahem a jsem rád že to mám, měl jsem to koupit dřív, ušetřil bych si dost trápení s jednobuchem.... Jednobuch už nechci nikdy.

Plány do budoucna? Možná stále to Wéčko nebo Bonneville aneb zpátky na dráty..... jenže i ty litý kola mají dost výhod.... jsou na ně bezdušový gumy, nezasíraj se tolik.... takže vlastně nevim, jestli nezůstat u nich.
Naposledy upravil pech. dne 21. 10. 2017 22:42, celkově upraveno 1
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 10. 2017 22:38

Wecko má soused.
Pěkný, ale technicky je to skoro horší než ten můj skútr, ale jo o tom to není. Hezký to je, jen na mne by to bylo strašné a zbytečně těžký. Vzhledově by se mi to líbilo moc, reálné bych si to nekoupil. A na to jaké to je, je to strašné drahé, ale to všechny tyhle motorky.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 21. 10. 2017 22:46

Takhle - zbytečně těžké ani není, váhu má těsně pod dva metráky, to je běžná váha v týhle objemový kategorii mezi cestovkama, technicky je to retro, ale to je záměr, ostatně svez se, ono to jako celek překvapivě dobře funguje, pokud pochopíš že to není supersport, ale obyčejná cestovka, na běžné ježdění, která je zánovní, ale vypadá jako 50 let stará.... a mně se to líbí. Bonneville je ještě o něco hezčí, ale ještě delší, i líp jede, byť papírově je to totéž, pokud vezmu předchozí verzi. Aktuální neznám, jen vím, že původní skončil. Nicméně to CB je oproti W podstatně obratnější. Jak to W jede... Mno příjemně, ale třeba CB má špičku když ho roztočíš lepší, protože se dotočí o dost dál a je to čtyřventil, tekže jde nahoře líp. Po stránce dynamiky to bude mírné zhoršení v otáčkách nejvyšších, ale zhruba stejné v otáčkách středních.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 22. 10. 2017 16:04

Tak ,já už mám na letošek vybráno,dneska mám Vánoce.

IMG_2065.jpeg
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků