civilní vozy Policie s radary

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Weeper 17. 7. 2014 14:20

Asi je zastáncem legální eutanázie.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jsovacz 26. 6. 2015 13:09

Stříbrný Peugeot snad 508 sedan s hradeckou značkou, stínítko u spolujezdce nápis Policie, majaček na střeše a stroboskopy v čelní masce, přiřítil se na mě těsně před křižovatkou, koukám do zrcátka co to je za magora, nejdřív se mi natlačil na nárazník potom pustil houkačku sklopil stínítko s nápisem Policie a až na konec pustil majáky, asi by měli dělat psychotesty protože toto idividuum nebylo normální
fanda do aut a všeho technického, mechanického... jezdí v zimě 1,2HTP s červeným P, zbytek roku 290PS 475Nm :-D
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod paty07 26. 6. 2015 13:14

Kde mají tohoto mazlíka?
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jsovacz 26. 6. 2015 13:16

Ostrava Poruba, křižovatka u ACA a RT Thorax
fanda do aut a všeho technického, mechanického... jezdí v zimě 1,2HTP s červeným P, zbytek roku 290PS 475Nm :-D
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 26. 6. 2015 13:56

To si někdo hrál na policajty?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2015 14:19

Peugeot? Nezastavil bych, zavolal bych na 158 že se mě snaží zastavit s největší pravděpodobností vůz vydávající se za PČR, a že chci aby mi to zkontrolovali a příp. aby zaslali někoho kdo by si na ně posvítil
anonym

Odeslat příspěvekod Vagi 26. 6. 2015 14:24

To zní logicky :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod jsovacz 26. 6. 2015 14:31

on se mě nesnažil zastavit,chtěl mě přeskoči, protože to jinak nechápu v křižovatce totiž nemá člověk kam uhnout, když vedle mě i předemnou jela auta, uhnul jsem hned jak to šlo
fanda do aut a všeho technického, mechanického... jezdí v zimě 1,2HTP s červeným P, zbytek roku 290PS 475Nm :-D
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2015 14:43

Takovýmu píčusovi bych neuhýbal ani za *****, ať se klidně posere ale ***** přece vím, v čem jezdí PČR, na hovnosběrače seru, a pokud nemá šadé nebo Prasata a ještě homologovanou výbavu tak prostě neuhnu, nazdar. *****.
anonym

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 6. 2015 15:09

To klidne benga byt mohli..kriminálka má různá auto..mimo jiné třeba i Xtraily apod..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 6. 2015 16:21

Hele já potkal pár luxusních policejních aut (Audi atd.) ve starém, dávno nepoužívaném kabátě (bílá a zelená) - to je Hradní policie (doprovod VIP) nebo co ? Nebyla to Vojenská Policie... Ale mám pocit že to byly nové modely.

Jinak Octávie Mk. III mají nějaký nový (americký ?) majáky a zdá se mi že i pruhy jsou jinde než u předchozích generací...
PoliceCollector
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 26. 6. 2015 16:34

Slawall píše:To klidne benga byt mohli..kriminálka má různá auto..mimo jiné třeba i Xtraily apod..

To spíš ne podle toho jak popisuje vystupování
anonym

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 26. 6. 2015 19:12

Slawall píše:To klidne benga byt mohli..kriminálka má různá auto..mimo jiné třeba i Xtraily apod..

Teoreticky může jít o auto zabavené z trestné činnosti, avšak divil bych se, že by ho používali s majáky.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 12. 2016 12:56

http://www.autoforum.cz/bleskovky/policie-ma-nejsilnejsi-auta-ve-sve-historii-prevzala-10-oznacenych-audi-s6/
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadaStr 14. 12. 2016 13:09

na co kua potřebují na doprovod zahraničních státních návštěv 450-ti koňové auta za 2 mega???
LadaStr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků