Policejní kontroly - Pardubický kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vagi 2. 2. 2016 16:18

Je pravda, že tam na tý rovince často auto protáhnu...už budu hodnější a budu dávat pozor :-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 2. 2016 16:23

casto tam jsou, ale ne porad. a kdyz nejsou nenapadne v puli pangejtu jako dneska, tak na placu pred opatovem u odbocky detrichov/opatovec.

ale pozor ano, konec koncu ma posledni pokuta je z tohoto mista, kdyz jsem vrazdil vsechny 120kou tacho pri predjizdeni kamcaku, kterej me jeste poustel zbytecne...
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 9. 2. 2016 17:17

burty s krenem píše:modri ***** v modre O3 stoji zde zpulky v prikopu a chrani

http://mapy.cz/zakladni?x=16.4915554&y= ... .027&q=bor

http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/aut ... v~diskuse/ pravděpodobně stejní modří ***** si dělají PR, které je k zblití
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 25. 6. 2016 15:23

Dneska jsem se bavil s příslušníkem Passatu B7 (černej sedan) jak jim to šlape. Povídal, že auto celkem spolehlivý, ale maj nalítáno cca 200tkm a už jim odešlo DSG. Dodal teda, že u nich auta nemaj lehkej život :-)
Povídal, ať si do toho klidně sednu...kouknu...prolezu...ale já že ne, po třech pivech za volant nesedám :D
Jenom jsem si myslel, že oko radaru bude schovaný za maskou...a u tohohle passatu bylo vylezlý z mřížky (že by úprava?) Každopádně radar dokáže změřit rychlost i protijedoucího auta (povídal - nevím, nerozumím)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod mfilip2 7. 10. 2016 17:59

Letos asi koncem léta se objevily nové krabičky na silnici 34
Chlum, směr Hlinsko -> Ždírec nad Doubravou
vlcsnap-2016-10-07-18h43m45s70.jpg

Hlinsko, směr Polička -> Hlinsko
vlcsnap-2016-10-07-18h45m43s70.jpg

Krouna, směr Hlinsko -> Polička
vlcsnap-2016-10-07-18h47m46s27.jpg
mfilip2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 8. 10. 2016 19:09

Jo, věděl jsem o tom, nedával bacha a už budu asi vyfocen. Je to značené značkami nebo ne? V té Krouně to myslím bylo.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 10. 2016 19:34

Ajajaj.
No ale stejná je v Mělníku, a buďto má limit nastaven hodně vysoko, nebo nefunguje.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mfilip2 8. 10. 2016 21:20

Nechci kecat, ale Krouna a Chlum označený jsou, Hlinsko není
mfilip2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komarovac 28. 10. 2016 21:35

Vagi píše:Dneska jsem se bavil s příslušníkem Passatu B7 (černej sedan) jak jim to šlape. Povídal, že auto celkem spolehlivý, ale maj nalítáno cca 200tkm a už jim odešlo DSG. Dodal teda, že u nich auta nemaj lehkej život :-)
Povídal, ať si do toho klidně sednu...kouknu...prolezu...ale já že ne, po třech pivech za volant nesedám :D
Jenom jsem si myslel, že oko radaru bude schovaný za maskou...a u tohohle passatu bylo vylezlý z mřížky (že by úprava?) Každopádně radar dokáže změřit rychlost i protijedoucího auta (povídal - nevím, nerozumím)

B7 dokáže měřit oba směry, ať za jízdy nebo stojící. Polcam (staré Passaty, Superby 2 skoro všechny) umí měřit jen za jízdy. Ale zase to zvládnou i dozadu, i když se to moc nepoužívá kvůli zaostření kamery.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 5. 3. 2017 17:48

http://pardubice.idnes.cz/usekove-meren ... zpravy_msv

Pro větší bezpečnost, aneb předjíždět na ve stoupáku je horší, než na klasické dvoupruhové jedničce.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 3. 2017 18:24

Většinou je to ve všední den tak zasekaný, že se tam ani rychle jet nedá.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod PatV 5. 3. 2017 18:38

Od světel nahoru na Svitavy? Nepamatuju si, kdy naposledy jsem tam jel míň než 50 :)
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 5. 3. 2017 18:47

Já tam teda nejezdím každý den, ale když tam jedu, tak většinou zasekaný kamionama...ta první světelná tomu dává na *****.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod PatV 5. 3. 2017 19:20

Dolů jo, ale nahoru od světel směrem z Litomyšle jsou závody snad vždycky. :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků