Policejní kontroly - Olomoucký kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:54

Policejní kontroly v Olomouckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 30. 3. 2006 11:59

Olomouc - prutah mestem smer NA Mohelnici:
* naproti prvni Shellce - berou spis protismer, 70
* tesne pred kruhacem u Globusu, na cerpacce KM Prona obcas stavaji, jsou videt na posledni chvili. Je tam kousek pred cerpackou snizeni na 50.


Olomouc - prutah mestem smerem OD Mohelnice:
* kousek za pripojenim ze smeru od brna (naproti prvni Shellce) - 50
* drive celkem dost kontrolovali u Jetky za odbockou na Prerov/Sternberk, opet spise protismer
* nekdy jsou videt na posledni krizovatce tesne za OL, je tam 60

Merici vozy:
* policejni dlouha felda
* starsi tmave zeleny passat
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 7. 4. 2006 15:25

Prerov - Lysky...
tark
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macek007 5. 5. 2006 18:22

Dalnice z Mohlenice na Olomouc - pred poslednim stoupanim je na rovince most tam mivaji radar za nim je odpocivadlo tam to vybiraj.
macek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtec2 20. 5. 2006 09:56

na příjezdu do OL od PV u hotelu hesperia ( klasika ) auto po směru jízdy, teď novinka, měří tam trojnožka proti směru jízdu a je schovaná tak, že je vidět až když vás změří, dobrá zpráva pro nás s antiradarem, víme o nich daleko dříve než po směru z auta :-)
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bety 6. 8. 2006 08:51

Na příjezdu z dálnice od Olomouce směr Zábřeh kde končí dálnice začíná 90km a policie jasně neoznačená parkuje na kraji a měří je to před oběma benz.pump. dále pozor v Libivé je 40 tka a v Zábřeze u Shellky tak pravidelně.
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomíček 6. 8. 2006 09:11

Výpadovka na Brno, za výstavištěm železniční přejezd, nebliká, schovaní vpravo za posledním barákem, 30km/h..
Výpadovka na Hranice, pumpa JET, 50km/h, někdy oba směry..
Jednou jsem je viděl i u Ferony (příjezd od Velké Bystřice), je tam nově 50..
Rooseweltova, výjezd na Tovačov, u školy je 30, měřili u budovy autoškoly..
Tomíček
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekg 20. 8. 2006 22:37

R35 ve směru Olomouc-Hranice,za tunelem směrem na Lipník (po klesání za tunelem je rovinka,pak stoupák a konec rychl.komunikace,je tam 90) Na té rovince stál,konkrétně dnes kolem 9 ráno, policejni VW Transporter v odstavným pruhu a prováděl namátkovou kontrolu.Když jsem od něho byl tak na 10m,z otevřenejch 5.dv něco zablesklo.Bacha na to.Jel jsem na 130 130 tacho,takže nechápu o co go. Dále pak poblíž výjezdu na Lipník rádí namátkově kontrolujou,je tam postupně tuším 90/80/60.
Zpět na Olomouc na konci za tunelem-klasika.Jsou tam v tom stoupání 3 pruhy,takže to ti se silnějšíma autama rádi oroštujou.Vybírá se asi 300m za zúžením zpátky do 2.
marekg
Nováček

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 30. 11. 2006 10:24

Pridavam jedno ponekud zakerne misto.
Hranice na Morave, popisu to pro jednoduchost z opacneho smeru. Kdyz na prvnim kruhaci od NJ sjedete doprava, pojedete po chvilce pustou rovnou ulici smerem z kopce (Nova ulice).

Meri schovani dole u garazi za keriky na upati kopce (smer do kopce), nejsou tedy vubec videt. Svadi to tam pred kopcem pridat plyn a prave v tom okamziku se za vami zablyska (ale hrom neuslysite). Bila civilni oktavka s fotakem. Sberaci cekaji o 300m dale na autobusove zastavce.

Celkem me dozralo, ze merili padesatku na puste ulici ve 22:45 v sobotu. Takze bacha, mohou se tam za cas opet vyskytnout.
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haya1 30. 11. 2006 10:54

a já přidám dálnici od Lipníku na Olomouc, kdysi stávali při sjezdu z kopce ( tunel do kopce a následně ) za betonovými ohradami a vybírali u odbočení na Potštát, a teď se přestěhovali do míst, kdy vlevo míjíte Shellku a následně nádherné rovné mírné klesání, vpravo jsou vysazeny jehličnany a v těch oni stojí a měří a následně vybírají při odbočce na správu a údržbu dálnice a motorest ... pozor2
Motorkář uz jen duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod Slezman 13. 2. 2007 21:50

Z olomouce na Ostravu. za tunelem tady
Kód: Vybrat vše
http://www.mapy.cz/?query=49%C2%B032'59.52%22N,17%C2%B032'17.29%22E&portWidth=938&portHeight=783&zoom=12&mapType=base&centerX=140302080&centerY=134155520#centerX=140274689@centerY=134133761@typ=base@zoom=11@vizType=none@vizIds=none

stoji za betonovou barierou, vybira se asi kilák daleko v mirném stoupání
Škoda Favorit LXi, 05/1994
Slezman
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krleš 26. 3. 2007 18:56

Zdá se mi to nebo přestali měřit u Hesperie? Už jsem je tam pěkně dlouho neviděl a to tam jezdím dost často :shock:
Krleš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hrazda 2. 4. 2007 08:43

Ve čtvrtek výjezd na Přerov za sjezdem na obchvat měřil tmavě zelený Passat
Kód: Vybrat vše
http://www.mapy.cz/?query=49%C2%B033'23.6%22N,17%C2%B019'3.25%22E&portWidth=768&portHeight=686&zoom=15&mapType=base&centerX=139764160&centerY=134138848
po směru jízdy(!), takže při cestě od Olomouce si ho nevšimnete, stál v připojovacím pruhu a o kousek policajti kasírovali s bílou civilní octaviíí - mám tušení, že ona bílá octavie jim funguje i jako mobilní radar a s ní prý jezdili po Hodolanské...
hrazda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod racek 2. 4. 2007 09:34

Hodolanská je jeden velkej tankodrom, tam se stejne moc rychle ani neda :)
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrazda 2. 4. 2007 10:01

racek píše:Hodolanská je jeden velkej tankodrom, tam se stejne moc rychle ani neda :)>/quote]


No možná to byla Rolsberská a Přerovská :wink: Tam se dá jet i rychleji :D
hrazda
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků