Policejní kontroly - Moravskoslezský kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 28. 4. 2017 08:28

Jedině přítomný policajt s online sběrem těchto fotek by byl smysluplným řešení. Funguje jak varovný element, tak jako represivní. Když ti přijde něco poštou za X dní nebo týdnů, je veškerý výchovný efekt v hajzlu a celá náprava řidiče se soustředí jen na výběr peněz. Psychologický efekt (udělám přestupek, ihned obdržím trest) se tam úplně ztrácí.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 4. 2017 08:46

no neboj se, oni tam lidi přestanou jezdit na červenou i bez policajta ;) a bezpečnostní význam to jistě má, na rozdíl od měření 80 na tříproudu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 4. 2017 11:14

Tak tak, uz nejaky ten rok jsou na nejrusnejsi krizovatce umisteny kamery jak na rychlost, tak na cervenou a pocet prestupku sel rapidne dolu..mnohem mene se i ted stava, ze se krizovatka ucpe.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 29. 4. 2017 11:32

S tímhle nemám problém. Problém mám s jakýmkoliv měřením na dálnicích či silnicích dálničního charakteru.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam007cz 25. 5. 2017 16:42

Ahojte. Dnes mi G1S detekoval laser před Starou Vsi nad Ondř. směrem od Ovy - ještě před šikmou odbočkou vpravo před vesnicí. Tu trasu jsem otočil 3x za sebou a vždy laser. Jenže nikde jsem žádného uniformovaného neviděl - v příkopě, v poli, nic. Máte s tímto místem a měřením zkušenost? Ptám se, bo jsem byl rozjetý na nějakých 110 po předjetí (nějaký kokot jel 70 v 90) a teda přece jen už nějakou botu mám.
adam007cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 25. 5. 2017 18:22

Nějaký pěkný poplašňák, hoď to za hlavu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam007cz 25. 5. 2017 18:52

Naštěstí by to bylo v nižší sazbě, než jsem měl předtím, takže v tomto OK. Nicméně u laseru jsem poplašňák ještě nezažil - v podstatě něco/někdo musí zaměřit auto přímo, laserový paprsek se jen tak ve volné přírodě neodrazí přece. U Ka pásma beru, odražená vlna. Ale u laseru :?:
adam007cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 25. 5. 2017 19:58

Tak hlavně G1 ti laser v 99% případů vůbec nezachytí. Co to mohlo být? Laserová zábrana, světla a spousta jiných věcí. Nejhorší je smrt z vyděšení...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 25. 5. 2017 20:00

Ja mel falesny laser taky v lese, nechapu, kde se vzal, ale stalo se
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 5. 2017 23:43

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam007cz 27. 5. 2017 14:38

Díky za info.
U nás v NJ jsem několikrát zahlédl modrou OIII u Vianoru (směr Příbor) na I/48 a v připojovacím pruhu z Příbora směr NJ (stáli na zebře), je tam 80. Místní ji dobře znají taky u kruháče Auto Lukáš (se stříbrnou OII).

Ve FM u tunelu měří ramerem v autě nebo laserem?
adam007cz
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod robbert 12. 1. 2018 08:26

Kolega dostal pokutu za Klimkovický tunel, má někdo zkušenost, jak se to vymáhá, když se to nezaplatí?
Má 500 za 93 po odečtu odchylky...

V Praze na to serou a nic dál nechodí, ale jak je na tom Ostrava?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 1. 2018 08:38

Ostrava je velmi tvrdohlavá a udělá vše pro to, aby ty peníze dostala.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 1. 2018 08:47

Tvl kvůli 500 dělat ofuky
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků