Policejní kontroly - Liberecký kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 09:53

Policejní kontroly v Libereckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenek 30. 3. 2006 11:10

Na silnici mezi Jabloncem a Libercem pres Kunratice je na rovince na vyjezdu z Jablonce za byvalym Liazem po leve strane dum u ktereho casto stoji tmave zelena felicie s bradavici.
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 3. 2006 12:59

Aktualni situace - v Liberci jsem uz svestky dlouho nevidel
Tak pridam par tradicnich mist primo v Liberci:
- sjezd z prutahu do centra k Babylonu - velmi zakerne, da se tam jet 150 ale je to uz v obci ;-)
- Kubelikova u Peguformu nebo kus dal - 1x mesicne bezne kontroly
- nova silnice k Jestedu, taky opruz, rovna, protihlukove steny, 50ka
- Obcas chytaji za tunelem ve smeru na Prahu - havne svetla, ale ted tam je i 70ka, taky pro srandu...
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 4. 2006 06:53

Neni to uplne aktualni, ale tohle me dostalo. Vcera jsem jel kolem 10:15 z Turnova na Svijany, za Shelkou opravujou most, klasika do jednoho pruhu a 110->80, a hned za to 80 radar, o 50m dal to brali. Mel jsem kliku, jednak jsem si vsiml, ze protijedouci blikaji, jednak jsem jel za nakladakem, jinak v takovych mistech taky aspon kilo jezdim. Jinak to staveli jak na bezicim pase, dost zakerny (je to za zatackou). Jestli je to bude bavit ve vetsi mire s novym zakonem, tak to bude na pos...
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod macek007 5. 5. 2006 19:45

Dálnice z Liberce do Turnova sjezd k Zámku Sychrov pokud tudy pojedete bez dalnicni znaky je to jista pokuta! Hlavne o slunecnych vikendech tam kluci radi cekaji! 100% pokud je na zamku nejaka akce.
macek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macek007 15. 5. 2006 18:48

Tak jeste pridam jednu prijezd do Turnova z Hradce Kralove resp. z obce Sedmihorky tesne za ceduli Turnov stavaji policajti a meri. Nevybiraji nemaji kde, ale posilaji fotecky domu tak pozor pozor2
macek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trabi 16. 7. 2006 11:22

Napadlo mě několik míst... :-(
1) od kruháče u bývalého Totalu směrem do Stráže - za AlfaVarií bývá v zatáčce schovaná Felície a dbá na 50tku.
2) průtah dolů kolem hokejky - naštěstí je tam dost rozbitá silnice a už to nejde tolik valit.
3) Ještě jednou je třeba zdůraznit 50tku hned za cedulí u sjezdu z dálnice k Babylonu. Vlevo je nějaké skladiště stavebních hmot a na jeho vjezdu stojí a měří.
4) Mimo Liberec - Bílý Kostel na výjezdu směr Liberec vlevo za stromem u cedule, vybírá se pod mostem
5) Grabštejn, oba směry, měří se za cedulemi, vybírá se uprostřed obce
6) Hrádek, směr centrum u hřbitova - většinou namátkové kontroly
Trabi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 07:44

Doplním: Liberec směr Krásná studánka /na Frýdlant/ hned od bývalé TESLY za zatáčkou, stojí v pravo nebo v levo u garáží.
Mníšek u Liberce - rovina, před výjezdem na Frýdlant, většinou se měří na směr Liberec.
Z tunelu směr Hypernova, ale nový sjezd na Jablonec, 90, pak 70 a hned jak končí zvuková stěna v pravo měří viz. video http://www.skoda-rapid.com/bonus
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Rapid 1,4 WEBER, 116k, 135 Nm, www.skoda-rapid.com
Walter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 07:48

Omlouvám se, ta adresa na video je: skoda-rapid.com/bonus.php
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Walter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trabi 21. 7. 2006 15:36

Na kolik přijde takový detektor???
Trabi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 16:12

ted kolem 10 -ti tis.
Walter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peugeotak 21. 8. 2006 07:38

Já teda musim jenom pochvalit rozhodnuti liberecke radnice, ktera nekoupi MP zadne radary ;-) V LBC se proto da porad vicemene beztrestne fungovat stejne jako pred 1.7., coz je parada, posledni oaza svobody, pritom bouracky jsou tam velice ojedinele...
Jinak ted o vikendu stali MP klasicky nad Trans Panem a cekovali stopku...ale tak aspon ze tak ;-) Jinak statni jsem jeste snad stat nikde (tuk tuk tuk) ani nevidel
AR: 406 Break 2.0 HDI -> 307 2.0 HDI
MM:T10s -> T28s -> T39m -> K800i
Peugeotak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Walter1 11. 10. 2006 06:35

Tak pokud chcete vidět místa, kde se měří na Liberecku, zadávám je do databáze http://www.poi.cz , zadáte si poi - online, date do vyhledavače slovo radary a objeví se veškerá evidovaná místa v ČR, pevné - úsekovky, semafory, mobilní radary. Je to celkem super, akorát by to chtělo stále dpopňovat, dá se to nakopírovat do navigace TOM TOM a pak to na Vás křičí třeba 200m před.
Walter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod starejhovnocuc 21. 11. 2006 21:37

Taky si dávejte bacha při průjezdu přez Dětřichov : je tam 70 ale ta rovina láká na víc a čerti stojej u statku a vybíraj.
Pak ještě mezi Mníškem a Oldřichovem směr Raspenava udělají sem tam měřicí akci - prostě klasika: rovina v lukách a na jejím konci je cedule Obec {a uřední b1bec ... :| }
starejhovnocuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 21. 11. 2006 21:51

Mezi Mníškem a Oldřichovem ve směru Raspenava stojej v takový malinký uličce za křovím, ale jenom někdy. Vybíraj před kolejema.
Před Pačeřickým kopcem je mamlas s dalekohledem a kouká na pásy a telefony.
V tunelu v liberci jak je 70kmh je prej radar. Nevěřim tomu, nevim kde by tam byl, kolikrát jsem jel krokem a nic jsem nenašel, ale kamarádovi v Ludvíkově :D to přišlo dvakrát. Dvě pokuty v jeden den :) Jedn z léta, druhá někdy z října. Ale moc tomu fakt něvěřim, znáte vesnice...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Další stránka