Policejní kontroly - Liberecký kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:53

Policejní kontroly v Libereckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 30. 3. 2006 10:10

Na silnici mezi Jabloncem a Libercem pres Kunratice je na rovince na vyjezdu z Jablonce za byvalym Liazem po leve strane dum u ktereho casto stoji tmave zelena felicie s bradavici.
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 30. 3. 2006 11:59

Aktualni situace - v Liberci jsem uz svestky dlouho nevidel
Tak pridam par tradicnich mist primo v Liberci:
- sjezd z prutahu do centra k Babylonu - velmi zakerne, da se tam jet 150 ale je to uz v obci ;-)
- Kubelikova u Peguformu nebo kus dal - 1x mesicne bezne kontroly
- nova silnice k Jestedu, taky opruz, rovna, protihlukove steny, 50ka
- Obcas chytaji za tunelem ve smeru na Prahu - havne svetla, ale ted tam je i 70ka, taky pro srandu...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 4. 2006 05:53

Neni to uplne aktualni, ale tohle me dostalo. Vcera jsem jel kolem 10:15 z Turnova na Svijany, za Shelkou opravujou most, klasika do jednoho pruhu a 110->80, a hned za to 80 radar, o 50m dal to brali. Mel jsem kliku, jednak jsem si vsiml, ze protijedouci blikaji, jednak jsem jel za nakladakem, jinak v takovych mistech taky aspon kilo jezdim. Jinak to staveli jak na bezicim pase, dost zakerny (je to za zatackou). Jestli je to bude bavit ve vetsi mire s novym zakonem, tak to bude na pos...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macek007 5. 5. 2006 18:45

Dálnice z Liberce do Turnova sjezd k Zámku Sychrov pokud tudy pojedete bez dalnicni znaky je to jista pokuta! Hlavne o slunecnych vikendech tam kluci radi cekaji! 100% pokud je na zamku nejaka akce.
macek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macek007 15. 5. 2006 17:48

Tak jeste pridam jednu prijezd do Turnova z Hradce Kralove resp. z obce Sedmihorky tesne za ceduli Turnov stavaji policajti a meri. Nevybiraji nemaji kde, ale posilaji fotecky domu tak pozor pozor2
macek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trabi 16. 7. 2006 10:22

Napadlo mě několik míst... :-(
1) od kruháče u bývalého Totalu směrem do Stráže - za AlfaVarií bývá v zatáčce schovaná Felície a dbá na 50tku.
2) průtah dolů kolem hokejky - naštěstí je tam dost rozbitá silnice a už to nejde tolik valit.
3) Ještě jednou je třeba zdůraznit 50tku hned za cedulí u sjezdu z dálnice k Babylonu. Vlevo je nějaké skladiště stavebních hmot a na jeho vjezdu stojí a měří.
4) Mimo Liberec - Bílý Kostel na výjezdu směr Liberec vlevo za stromem u cedule, vybírá se pod mostem
5) Grabštejn, oba směry, měří se za cedulemi, vybírá se uprostřed obce
6) Hrádek, směr centrum u hřbitova - většinou namátkové kontroly
Trabi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 06:44

Doplním: Liberec směr Krásná studánka /na Frýdlant/ hned od bývalé TESLY za zatáčkou, stojí v pravo nebo v levo u garáží.
Mníšek u Liberce - rovina, před výjezdem na Frýdlant, většinou se měří na směr Liberec.
Z tunelu směr Hypernova, ale nový sjezd na Jablonec, 90, pak 70 a hned jak končí zvuková stěna v pravo měří viz. video http://www.skoda-rapid.com/bonus
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Rapid 1,4 WEBER, 116k, 135 Nm, www.skoda-rapid.com
Walter1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 06:48

Omlouvám se, ta adresa na video je: skoda-rapid.com/bonus.php
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Rapid 1,4 WEBER, 116k, 135 Nm, www.skoda-rapid.com
Walter1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trabi 21. 7. 2006 14:36

Na kolik přijde takový detektor???
Trabi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walter1 21. 7. 2006 15:12

ted kolem 10 -ti tis.
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Rapid 1,4 WEBER, 116k, 135 Nm, www.skoda-rapid.com
Walter1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peugeotak 21. 8. 2006 06:38

Já teda musim jenom pochvalit rozhodnuti liberecke radnice, ktera nekoupi MP zadne radary ;-) V LBC se proto da porad vicemene beztrestne fungovat stejne jako pred 1.7., coz je parada, posledni oaza svobody, pritom bouracky jsou tam velice ojedinele...
Jinak ted o vikendu stali MP klasicky nad Trans Panem a cekovali stopku...ale tak aspon ze tak ;-) Jinak statni jsem jeste snad stat nikde (tuk tuk tuk) ani nevidel
AR: 406 Break 2.0 HDI -> 307 2.0 HDI
MM:T10s -> T28s -> T39m -> K800i
Peugeotak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Walter1 11. 10. 2006 05:35

Tak pokud chcete vidět místa, kde se měří na Liberecku, zadávám je do databáze http://www.poi.cz , zadáte si poi - online, date do vyhledavače slovo radary a objeví se veškerá evidovaná místa v ČR, pevné - úsekovky, semafory, mobilní radary. Je to celkem super, akorát by to chtělo stále dpopňovat, dá se to nakopírovat do navigace TOM TOM a pak to na Vás křičí třeba 200m před.
Už zase "0" bodů, i díky detektoru Qintezz XT 8000 Pro (levný a funkční AR), Signum 187k, 412 Nm,
Rapid 1,4 WEBER, 116k, 135 Nm, www.skoda-rapid.com
Walter1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod starejhovnocuc 21. 11. 2006 20:37

Taky si dávejte bacha při průjezdu přez Dětřichov : je tam 70 ale ta rovina láká na víc a čerti stojej u statku a vybíraj.
Pak ještě mezi Mníškem a Oldřichovem směr Raspenava udělají sem tam měřicí akci - prostě klasika: rovina v lukách a na jejím konci je cedule Obec {a uřední b1bec ... :| }
starejhovnocuc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 21. 11. 2006 20:51

Mezi Mníškem a Oldřichovem ve směru Raspenava stojej v takový malinký uličce za křovím, ale jenom někdy. Vybíraj před kolejema.
Před Pačeřickým kopcem je mamlas s dalekohledem a kouká na pásy a telefony.
V tunelu v liberci jak je 70kmh je prej radar. Nevěřim tomu, nevim kde by tam byl, kolikrát jsem jel krokem a nic jsem nenašel, ale kamarádovi v Ludvíkově :D to přišlo dvakrát. Dvě pokuty v jeden den :) Jedn z léta, druhá někdy z října. Ale moc tomu fakt něvěřim, znáte vesnice...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků